Jump to content


Ολοκληρωτική αναβάθμιση *Βοήθεια*(Μαμουνια του ΠΛΑΙΣΙΟΥ)


HcR

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από nikoszax [Χθες, στις 12:58]

Βεβαια δεν θα μπορεσεις με αυτη τη μητρικη να βαλεις quad core ουτε να γυρισεις σε κανα P4 (λεμε τωρα) αν τυχον θες να κανεις κανα τεστ με το ενα ή το αλλο. :p

Με μικρή έρευνα που έκανα σήμερα στο site της asus είδα οτι υποστηρίζει και quad core και P4!!!!!

http://support.asus.com/cpusupport/cpu_support_right_master.aspx?type=1&name=P5B%20Deluxe&SLanguage=en-us

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Καλησπερα

Τελικα τι αποφασισες για cpu; Ρωταω γιατι με νοιαζει κι εμενα να δω τι να κανω. Ελεγα να παρω ενα 4300 καινουργιο με ~100ε αλλα αξιζει να κανω κατι τετοιο οταν σε 5 μερες πεφτουν οι τιμες της intel;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα περιμένω καμιά βδομάδα για να δω τις τιμές της intel και μετά θα αποφασίσω,λογικά η κανένα 4300 η 4400 η 6300 ανάμεσα σε αυτούς θα είμαι πάλι όμως..

Link to comment
Share on other sites

Τη αίσχος είναι αυτό με το Πλαίσιο.

Με παίρνουν τώρα τηλέφωνο απο Αθήνα απο το πλαισιο και με λενε τα προϊόντα που έχετε επιλέξει εχουν εξαντληθεί ενω με έχουν στείλει και email και την επιβεβαίωση σε .pdf από χθες

Και λεω μήπως θα ξανά φέρετε και λεει οχι τα προϊόντα αυτά πάνε για καταργήσει.

Και τώρα εμένα με αφήνουν π***λι στο χέρι και αυτή ούτε συγνώμη δεν λένε.

Μια φορά είπα και εγω να κάνω αναβάθμιση και την αναβάλω απο τις μλκς του πλαισιου!!

Και μου το λένε αφού έχουν φύγει ολα τα καλά κομμάτια

ΝΑ ΒΡΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ:rant:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από HcR [Σήμερα, στις 15:22]

Τη αίσχος είναι αυτό με το Πλαίσιο.

Με παίρνουν τώρα τηλέφωνο απο Αθήνα απο το πλαισιο και με λενε τα προϊόντα που έχετε επιλέξει εχουν εξαντληθεί ενω με έχουν στείλει και email και την επιβεβαίωση σε .pdf από χθες

Και λεω μήπως θα ξανά φέρετε και λεει οχι τα προϊόντα αυτά πάνε για καταργήσει.

Και τώρα εμένα με αφήνουν π***λι στο χέρι και αυτή ούτε συγνώμη δεν λένε.

Μια φορά είπα και εγω να κάνω αναβάθμιση και την αναβάλω απο τις μλκς του πλαισιου!!

Και μου το λένε αφού έχουν φύγει ολα τα καλά κομμάτια

ΝΑ ΒΡΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΗΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ:rant:

Εμένα μου ήρθε σήμερα η επιβεβαίωση της παραγγελείας μου.

Λες να με πάρουν κανα τηλέφωνο και να μου πουν μα-μου-σου-ξου? :...: :...:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από honda22 [Σήμερα, στις 16:07]

Εμένα μου ήρθε σήμερα η επιβεβαίωση της παραγγελείας μου.

Λες να με πάρουν κανα τηλέφωνο και να μου πουν μα-μου-σου-ξου? :...: :...:

τιποτα μην αποκλειεις

Link to comment
Share on other sites

Τα μασούσε τώρα που πήρα τηλέφωνο και να ξερετε τωρα μας ενημέρωσαν απο την αποθήκη και μλκς.

*** δε βρισκεις οτι δεν υπαρχει λογος αλλα ουτε και χωρος για τετοια; ***

Link to comment
Share on other sites

Ναι όμως φιλέ μου εγώ δεν έχω συνέχεια λεφτά και βρήκα αυτά τα κομμάτια με την χαρά άντε να φύγω από την 5200 και τον celeron 2.4 και τώρα πάλη στα ιδία θα μηνώ για εσάς μπορεί να μην λέει τίποτα αλλά για μένα λέει..

Και τότε σήμερα το πρωί κατά τις 9:30 που μπηκα την p5b deluxe και την 7900GX2 την είχε ξανά μέσα μέχρι τις 11 δηλαδή έκανα χθες την παραγγελία τα έβγαλαν και σήμερα τα ξανά έβαλαν και με περνούν τηλ. ότι τελείωσε όχι ρε φιλέ δεν σας πιστεύω..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από HcR [Σήμερα, στις 15:59]

........ ... ... ..... ....

http://www.youtube.com/watch?v=kBVmfIUR1DA&mode=related&search=

Σε φανταζομαι να πατας F5 στην σελιδα του πλαισιου... :jump:

Μια προσφορα εχασες δεν εγινε και τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όμως φιλέ μου εγώ δεν έχω συνέχεια λεφτά και βρήκα αυτά τα κομμάτια με την χαρά άντε να φύγω από την 5200 και τον celeron 2.4 και τώρα πάλη στα ιδία θα μηνώ για εσάς μπορεί να μην λέει τίποτα αλλά για μένα λέει..

Γιατί θα μείνεις στα ίδια? Επειδή θέλεις να αγοράσεις με εξευτελιστικές τιμές? Σου το είχε υποσχεθεί κανένας? Μήπως στο χρωστούσαν? Δες το σαν μια ευκαιρία που απλά για ρεαλιστικούς λόγους δεν μπόρεσες να εκμεταλλευθείς. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο μένος.

Και για όλους τους υπόλοιπους που διαμαρτύρονται: Αν σας καλύπτει σε κάτι ο νόμος, τότε διεκδικήστε το. Εγώ δεν είδα κάποια κοροϊδία ή μη νόμιμη διαδικασία σε κάτι. Διαφορετικά, δε δικαιούστε να φωνάζετε. Αν δεν ήταν το Πλαίσιο η ελληνική αγορά πληροφορικής θα βρισκόταν χρόνια πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε φίλε....το μαμησες το θέμα δεν είπα οτι δεν έμπαινε από το τηλέφωνο με ειδοποίησαν..απλά νευρίασα και σήκωσα ολο το σπίτι στο πόδι :p

Αλλαξα και τον τίτλο για να ηρεμήσουμε λίγο δεν βγάζει κάπου ;)

Gorillako στο πλαισιο δουλεύεις?:innocent:

Link to comment
Share on other sites

και εμένα μου έλεγαν τα ίδια στο τηλέφωνο....αλλά μίλησα με τον υπεύθυνο του τμήματος ίντερνετ και βρέθηκε άκρη.....

από το πρωί υπήρχε εξαντλημένο και ξαφνικά βρέθηκαν μερικά κομμάτια διάσπαρτα σε διάφορα καταστήματα????αυτό δεν σημαίνει εξαντλημένο....καλή συνέχεια φίλε HcR στα ψώνια σου και μακριά από κακοτοπιές.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.