Jump to content


Ολοκληρωτική αναβάθμιση *Βοήθεια*(Μαμουνια του ΠΛΑΙΣΙΟΥ)


HcR

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Ευκαιρια ειναι HcR χτυπα τα;) ;)

Και αν μπορεις αυριο πρωι πρωι, περνα και απο κανα εκκλησακι να αναψεις καμια λαμπαδα, μπας και γινει κανα θαυμα και τα δεις στην πορτα σου:rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Και εκει που λες οτι νεκρωσε το φορουμ, πεταγετε το πλαισιο με τις "εκπτωσεις" του και μας τα κανει μπαχαλο.

Πως μας χαλας κυριος την καλοκαιρινη μας ηρεμια??:p :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gdp77

Γιατί θα μείνεις στα ίδια? Επειδή θέλεις να αγοράσεις με εξευτελιστικές τιμές? Σου το είχε υποσχεθεί κανένας? Μήπως στο χρωστούσαν? Δες το σαν μια ευκαιρία που απλά για ρεαλιστικούς λόγους δεν μπόρεσες να εκμεταλλευθείς. Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο μένος.

Και για όλους τους υπόλοιπους που διαμαρτύρονται: Αν σας καλύπτει σε κάτι ο νόμος, τότε διεκδικήστε το. Εγώ δεν είδα κάποια κοροϊδία ή μη νόμιμη διαδικασία σε κάτι. Διαφορετικά, δε δικαιούστε να φωνάζετε.

^^

Συμφωνώ και επαυξάνω.

{περίεργο ε? :p}

Αν δεν ήταν το Πλαίσιο η ελληνική αγορά πληροφορικής θα βρισκόταν χρόνια πίσω.

Σε αυτό έχω μια ένσταση.

Δεν είναι μόνο το πλαίσιο η αγορά πληροφορικής στην ελλάδα ;)

Αυτό θα ήταν πιο σωστό.

"Αν δεν ήταν και το Πλαίσιο η ελληνική αγορά πληροφορικής θα βρισκόταν χρόνια πίσω."

Link to comment
Share on other sites

Εγω χθες έκανα παραγγελία την asus p5b deluxe μόνο και με πάρουν κανένα τηλέφωνο οτι δεν έχει απόθεμα την έβαψε ο τύπος :p

H παραγγελία έγινε λίγο μετά αφού έβαλαν τα προϊόντα κατά τις 1:52.

(με ήρθε και πάλι το .pdf μα δεν βασίζομαι πλέων)

Link to comment
Share on other sites

Poly e-drama εχει πεσει λολεν.

Παντως εγω μονο σε ενα μπορω να βρω πταισμα στο πλαισιο απο τι στιγμη που διεκδικει δαφνες και online καταστηματος θα πρεπει να ενημερωνει αμεσα ποτε το προιον δεν ειναι διαθεσιμο . Αλλα ενταξει αν το εκανε μεσα σε λιγες ωρες και βρεθηκαν μερικοι και πεσανε σε αυτο το *κενο* χρονικα δεν μπορουμε να το κατηγορησουμε κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου όμως στις αποθήκες τους μάλλον δεν μπορεί να μπει το κοινό για να τις πάρει και αρα της βγάζουν αυτοί,αρα οταν δουν μια παραγγελία online την βάζουν στην άκρη και λένε αυτί θα πάει στο τάδε και αυτί στον αλλον....

**Απο το site βγήκε η μητρική που θέλω μην με πουν οτι εξαντλήθηκε και δεν θα φέρουν ΞΑΝΑ γιατί αυτό με είπαν χθες αλλά ελπίζω μήπως την πρόλαβα μια :D

Link to comment
Share on other sites

Περνω τώρα στο Πλαισιο και ρωτάω για την εξέλιξη τις παραγγελίας μου και με λέει αφού σας έχει έρθει email σε .pdf και λέει ημερομηνία παραδώσεις courier αρά το προϊόν που επιλέξατε υπάρχει και θα το ταχυδρομήσουμε στην τάδε ημερομηνία που αναγράφετε..

Αυτο είναι και το σημερινό:

image00242dt8.jpg

και αυτό απο το προχθεσινό

image00241np8.jpg

**Συμπέρασμα οταν παρήγγειλα το προϊόν υπήρχε και στο ενδιάμεσο τις μιας μέρας απο την παραγγελιά προχθές μεχρι χθες στο τηλεφώνημα κάτι παίχτηκε ενδιάμεσα....

Σε αυτήν την παραγγελιά ελπίζω να μην γίνει καμιά στραβή :)

Link to comment
Share on other sites

αν πάει να γίνει καμμία στραβή 1ον ζήτα να μιλήσεις με τον υπεύθυνο του τμήματος ίντερνετ και 2ον ρώτησε τους από την στιγμή που λένε ότι το προϊόν υπάρχει κανονικά διαθέσιμο και συσκευάζετε για να στο στείλουν τι έβαλαν μέσα στην συσκευασία???σκέτο καθαρό αεράκι????

Link to comment
Share on other sites

Ευχάριστα ΝΕΑ

Με πήραν τηλέφωνο απο το Πλαισιο και με είπαν οτι βρήκαν την asus p5b deluxe ΚΑΙ αύριο μου την στέλνουν..

Βρήκα και 7950GT απο το Πλαισιο και αύριο γνωστός μου πάει και την πάρει απο υποκατάστημα του Πλαισίου..

:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Τώρα άμα γίνω κακός και βρίζω θα με διορθώνουν

Καλά περνώ τηλέφωνο στο πλαίσιο καλαμαριάς και λέω ένα παιδί θα επιστρέψει μια 7950GT το απόγευμα λέω μπορείτε μα την κρατήσετε με λένε μπορούμε και λέω θα πέραση αύριο δικό μου άτομο να την παραλαβή ,αφήνω όνομα επίθετο λέω όλα ΟΚ..

Παίρνω τηλέφωνο το απόγευμα για επιβεβαίωση και με λένε την έχουμε στήλη πίσω Αθηνά γιατί ο τεχνικός μας την βρήκε χαλασμένη μα καλά λέω αφού ήταν καινούρια και το αστείο είναι ότι ήξεραν ότι έχω κάνει κράτηση..

(η 7950GT ηταν κανουρια και δουλευε μια χαρα)

Ακόμα μια φορά νιώθω πουλημένος... :(

Τα σχόλια δικά σας...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.