Jump to content



Εκπτώσεις στο Πλαίσιο, αληθινές ή απάτη;


chiderboy

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από mini_fan

Κατσε ρε Σωτηρη, εχει ξανακανει το Πλαισιο εκπτωσεις και ξερουμε οτι το κανει συστημα? Ειχαν καποια κομματια και τα "σκοτωσαν" για να μη μεινουν. Δεν υποσχεθηκε κανεις διαθεσιμοτητα για ολους και ουτε ξερω καποιο καταστημα, οτιδηποτε και αν πουλαει, να εγγυαται διαθεσιμοτητα σε ολους σε περιοδο εκπτωσεων. Διαθεσιμο ειναι οτι βλεπεις και οτι εχει μεινει στην αποθηκη. Οσο για το αν επανεμφανιστηκαν καποια προιοντα, εχει τυχει να ψαχνω παπουτσια που ειχαν εξαντληθει και μετα απο δυο μερες τα ξαναειχε το καταστημα. Ειναι θεμα αποθηκης, επιστροφων, αλλαγων κλπ. Και κατι τελευταιο: οι πωλητες προφανως και εχουν προτεραιοτητα στα προιοντα αφου ειναι οι πρωτοι που τα βλεπουν μπροστα τους και εχουν την ευχερεια να τα κλεισουν πρωτοι. Παντα συνεβαινε και παντα θα συμβαινει σε ολα τα καταστηματα.

Αν δεις τι λένε οι άλλοι, έγινε ακριβώς η ίδια ιστορία και χθες.

Σήμερα το πρωί, μπαίνω στο web-site στις 7:00πμ, κοιτάω στις προσφορές, τίποτα.

Μπαίνω στις 8:10πμ, ξανακοιτάω, και είχαν έρθει όλα.

Τα μαγαζιά ανοίγουν 9.

Εγώ στις 8:30 είχα 3 παραγγελίες με σύνολο 500 ευρώ.

Πώς γίνεται να πουλήθηκαν όλα αυτά χωρίς να έχουν ανοίξει τα καταστήματα?

Επίσης πώς ξαφνικά από χθες μέχρι σήμερα έφεραν στοκ?

Δεν ξέρω τι γίνεται ούτε με ενδιαφέρει, αλλά σαν καταναλωτής δεν αισθάνομαι "εντάξει", και γι' αυτό ρώτησα τις αρμόδιες αρχές. Δεν είπα ότι έχω το αλάθητο ούτε κατηγόρησα κάποιον για κάτι, απλά θέλω να διερευνήσω περισσότερο το τι γίνεται, κυρίως για εγκυκλοπαιδικούς λόγους :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

ΟΚ καταλαβαινω το σκεπτικο σου, απλα νομιζω οτι και το Πλαισιο δεν εκανε τιποτα διαφορετικο απ'οτι κανουν ολοι αυτη την εποχη.

Κι εγω ψαχνω μια 7950 απο χτες, αλλα δεν κατηγορω την κακουργα την κενωνια που δεν υπαρχει. Bad luck! That's life!

Link to comment
Share on other sites

Οταν αυριο το πρωι το πλαισιο ανεβασει παλι τις ΙΔΙΕΣ προσφορες το πρωι να δω τι θα πειτε εκει για να το υποστηριξετε ...:TD:

Σε καμια περιπτωση δεν φταινε τα καημενα τα παιδια που δουλευουνε στο πλαισιο αλλα οταν σου λεει ο αλλος οτι η 7900gx2 και η ASUS μητρικη που παρηγγειλες ειναι απο επιστροφη και οτι ειναι "γρατζουνισμενα, σε κακη κατασταση και θα σας συμβουλευα να μην τα παρετε καλυτερα, γιατι δεν νομιζω να δουλευουν" πειτε μου εσεις τι να πιστεψω : Οτι ο κυριος Χ εχει κρατησει τα πραγματα καβατζα για ενα φιλαρακι του? Η οτι οντως δεν δουλευουν και 2 μερες που επιβεβαιωνα την παραγγελια μου λεγανε μουφες ολοι ...

Μπραβο στον φιλο που ασχοληθηκε με το ΙΝΚΑ ... δυστυχως εγω λογω χρονου (δουλεια) δεν μπορω με τιποτα να ασχοληθω με αυτην την ιστορια αυτη την φορα ... αλλη φορα ομως δεν θα ξαναπερασει τετοιο καραγκιοζιλικι ...

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι, φταίει ο πωλητής. Κάντον ονομαστική αναφορά. Αν σε εξαπάτησε γιατί ήθελε να τα κρατήσει για γνωστό του ή τον ίδιο, φταίει αυτός, όχι η αλυσίδα.

Δεν φταίνε τα Goody's αν κάποιος υπάλληλος δεν φτιάχνει καλά burgers :D

Link to comment
Share on other sites

περιμενετε να δειτε σε λιγες μερες τις συγκεκριμενες προσφορες/εκπτωσεις/κραχτες να ξαναεμφανιζονται σε ολα τα τεχνολογικα φορα και σαητ δημοπρασιων στυλ ε-μαρκετ με τιμες +50%..........

φυσικα με αποδειξη αγορας απο πλαισιο αλλα χωρις κουτι παρελκομενα κλπ.......

my 2cent

Link to comment
Share on other sites

Πάντως από ένα γνωστό μου πωλητή (δεν είναι το βύσμα μου, μην με φάτε) μου είπε οτι αυτό το θέμα θα κυλήσει μέχρι τέλος Αυγούστου που τελειώνουν και οι εκπτώσεις... οπότε μάλλον να αρχίσουμε να το συνηθίζουμε θα έλεγα...γιατί έχουμε 1,5 μήνα ακόμη με αυτές τις εκπτώσεις...

BTW επειδή κάποιος ρώτησε... όντως υπάρχουν 2 αποθήκες μία για τα καταστήματα και μία για τις online αγορές...

Πάντως μην ξεχνάμε και το άλλο... εντάξει το ότι το ΠΛΑΙΣΙΟ θεωρείται no1 στην Ελλάδα δεν σημαίνει και τίποτα... στους τυφλούς ο μονοφθαλμος, και σιγά τον ανταγωνισμό που έχει... το ΠΛΑΙΣΙΟ θεωρείται μεγάλο για την μικρή Ελλάδα....ούτε overclockers είναι, ούτε dixons, ούτε expansys.... Να βάλουμε και τα πράγματα στην θέση τους... ’λλο τι εντύπωση έχουμε εμείς και άλλο τι είναι...

Το ιδανικό θεωρώ είναι να είχε ένα online συστημα διαθεσιμότητας να ξέρεις τι γίνεται κάθε φορά όπως έχω πει... δεν το έχει όμως... για αυτό και τόσα ευτράπελα....

Είναι λίγο σουρεαλιστικά αυτά που διαβάζουμε αλλά είμαστε και στην Ελλάδα όμως.... λέτε να μην το έχουν πάρει πρέφά το μπάχαλο που έχουν προκαλέσει?? Απλά δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει κάτι άμεσσα...

Ο κόσμος που ενδιαφέρεται για αγορές πρέπει να οπλιστεί με υπομονή πολύ απλα... Εξάλλου όλοι τα έχουμε περάσει κάποια στιγμή είτε ήταν για το αγαπημένο μας μπουφάν, ένα πουκάμισο, ένα Τ-Shirt, ένα ζευγάρι παπούτσια...

Απλά τα expectations έχουν ανέβει από ένα μαγαζί που λέγεται ΠΛΑΙΣΙΟ και για αυτό παραπονιόμαστε... αν γινότανε από eshop που δεν χαίρει και τις απολύτου εκτίμησης απο την πλειοψηφία των labitων απλά θα το περνάγαμε στο ντούκου.... γιατί πολύ απλά το eshop ποτε δεν έκανε σημαία RMA, customer σερβις σε νορμαλ τιμές... πόσο μάλλον την περίοδο εκπτώσεων....

Δεν ξέρω για τους περισσότερους αλλά προσωπικά αν το ΠΛΑΙΣΙΟ το λέγαμε ZARA όλα αυτά που περιγράφουμε θα μου φαινόντουσαν απολύτως φυσιολογικά... απλά δεν υπάρχει το κοστούμι που ήθελες στο νουμερο σου στην τιμή που θες... αν καίγεσαι υπάρχει και ο Carouzos....

Και ξεχνάμε και κάτι άλλο, ψιλοάγραφο νόμος την περίοδο των εκπτώσεων... πάντα πέφτει το επίπεδο υπηρεσιών... σου λεει αν θες.... αν δεν θες καποιος άλλος θα το πάρει... δυστυχώς βέβαια.... αλλά έτσι γίνεται....

Δεν δικαιολογώ το ΠΛΑΙΣΙΟ, ούτε το υπερασπίζομαι... τα προβλήματα του site τα έχω λουστεί και εγώ όπως και οι περισσότεροι αλλά ας καταλάβουμε ότι είναι περίοδος εκπτώσεων και δείτε το χάος και στα υπόλοιπα εμπορικά καταστήματα....

EDIT: Τόσα πράγματα έγραψα και ξέχασα να πω ένα μπράβο στον Sotiris για την κίνηση του με την επιστολή που έστειλε... Δεν έχω ιδεά για το αποτέλεσμα αλλά χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι που διαθέτουν τον χρόνο να την ψάξουν και αποδεικνύει ότι υπάρχουν αφυπνισμένοι καταναλωτές... :T:

Link to comment
Share on other sites

α) @ sotiris εκανες κοινοποιηση στο Πλαισιο αυτο που εγραψες?

β) @gnzp κανονικα εφοσον την παραγγειλες με αυτη την τιμη την οθονη... ΝΑΙ θα επρεπε να κοψουν το λαιμο τους να στην δωσουν. Αυτοι καναν ******* οχι εσυ. Τωρα αν καλυπτεσε απο το νομο αυτο δεν το ξερω.

Αυτο που εχω καταλαβει εγω και πραγματικα ειναι για γελια και για κλαματα ειναι ΟΛΟΙ θεωρουμε το Πλαισιο τον βασιλια και το ΜΟΝΟ που κανει ειναι ΑΠΛΑ να ειναι ενταξει στις υποχρεωσεις του (βλεπε RMA). Δηλαδη LOL μεγαλο αλλα στην ψαροκωσταινα ΛΟΓΙΚΟ ειναι να εχουν καθιερωθει ετσι τα πραγματα (ο ανταγωνισμος απλα κοιματε ορθιος).

Τσπ αυτο που θελω να καταληξω ειναι οτι υποστηριζω 100% τον Σωτηρη και καταλαβαινω την αγανακτηση του γιατι πραγματικα ετσι θα ενιωθα και εγω στην θεση του. ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ. Μιλαμε για επιχειρηση εκατομμυριων ευρω και δεν μπορουν να συγχρονισουν το stock τους απο την αποθηκη με το site. ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟΤΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ. Αλλα πονταρουν (και καλα κανουν) στον ωχαδερφισμο του ελληνα...απο ολους εδω μεσα που γκρινιαζουν ΜΟΝΟ ενας εκανε εστω και μια ελαχιστη κινηση να βρει το δικιο του.Οποτε τι το ψαχνετε το θεμα.

Αλλα για να το κυνηγαγε ενας καλα και το πηγαινε στα δικαστηρια και εβγαινε και κανα δεδικασμενο και θα σου ελεγα ποσες φορες θα τσεκαραν αν η οθονη εχει 100 ή 400 ευρω πριν κανουνε update στο site.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ πραγματικα στις μεγαλες εταιριες ειτε αυτες λεγονται πλαισιο ειτε λεγονται δεν ξερω και εγω τι ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ τελειος και ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡΩ ΛΑΘΟΙ. Το τραβαω λιγο αρα ρε παιδια ΚΑΝΕΙΣ δεν θα σας λυπηθει αν γινει καμια ******* ΓΙΑΤΙ ΝΑ λυπαστε εσεις και να λετε το Πλαισιο και σουξου μουξου....ρε στην ΠΥΡΑ.

Αναμενουμε update Σωτηρη και πραγματικα ελπιζω να βρεις το δικιο σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Και πάλι, φταίει ο πωλητής. Κάντον ονομαστική αναφορά. Αν σε εξαπάτησε γιατί ήθελε να τα κρατήσει για γνωστό του ή τον ίδιο, φταίει αυτός, όχι η αλυσίδα.

Δεν φταίνε τα Goody's αν κάποιος υπάλληλος δεν φτιάχνει καλά burgers :D

ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑ λαθος ...κακος το βλεπεις ετσι διοτι εσυ τα λεφτα σου στα goudys τα δινεις ΟΧΙ στον υπαλληλο. Αν τα goodys εχουν μ@Λ@ακα υπαλληλο ΑΣ βρουνε καλυτερο...ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ εσενα??

Σορυ δεν θελω να ακουστω αποτομος αλλα εχω τσαντιστει με την ολη φαση (και να φανταστεις ΔΕΝ εχω παρει τπτ).

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, να πω κ εγώ κάτι που με ενοχλεί με όλη αυτή την ιστορία

των "εκπτώσεων" του Πλαισίου...?

Έβαλαν την τιμή της 7900/7950 σε επίπεδα τραγικά...

Όταν ένας κακομοίρης που την είχε πάρει κανονικά (απο 200 κ πάνω

δηλαδή..) του χαλάσει κ ζητήσει αντικατάσταση ξέρετε τι θα του πούν?

-Το έχω ζήσει με τα μάτια μου το σκηνικό, αλλά με μητρική..-

Θα του πούν οτι το προϊόν αυτό η τελευταία τιμή του είναι 70

κ αυτό το πιστωτικό δικαιούστε...

Δηλαδή πέρνει τ' @@ μου...

Το ότι υπάρχουν λαμόγια υπάλληλοι στο πλαίσιο που κρατάνε για την

πάρτη τους είναι στάνταρ... Πολύ στάνταρ όμως...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από alexisgt

\Θα του πούν οτι το προϊόν αυτό η τελευταία τιμή του είναι 70

κ αυτό το πιστωτικό δικαιούστε...

Δηλαδή πέρνει τ' @@ μου...

Φιλε δεν συμφωνω μαζι σου, στον labη θα βρεις αρκετα ατομα που πειραν απο rma πιστωτικο στην τιμη που πειραν το προιον, και εγω για τις μνημες τις crucial 667 τις ειχα παρει 114 και σε λιγες μερες επεσαν 76, τις γυρισα και μου εδωσαν πιστωστικο 114, στην περιπτωση μου δεν ηταν rma.

Δεν ξερω την περιπτωση σου φιλε μου αλλα εμενα μου φερθηκαν ενταξη...:) :)

Link to comment
Share on other sites

παντως οι "χαμηλες τιμες" εκαναν ξανα την εμφανηση τους στο site του Πλαισιου πριν απο λιγη ωρα....

δλδ ξαφνηκα εκει που δεν ειχαν δια8εσημοτητα αποψε απεκτησαν και παλι Οο?

πχ

Ρ5Β dlx @ 100e

Albatron 7900GX2 @ 110e

GeCube 1950pro 256mb @ 70e

C2D 6600 BOX @ 170e Vs C2D 6600 TRAY @ 205 rofl

και αλλα....

ο κα8ενας ας βγαλει τα συμπερασματα του...

Link to comment
Share on other sites

ROLF:D :D

To Plaisio μου φαινεται εγινε BAZAAR, σε λιγο θα τα απλωσουν και σε παγκους και θα τρεχουν οι πελατες απο πανω να τραβανε τις καρτες ο ενας απο την μια ο αλλος απο την αλλη...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από CrazyAnt

παντως οι "χαμηλες τιμες" εκαναν ξανα την εμφανηση τους στο site του Πλαισιου πριν απο λιγη ωρα....

δλδ ξαφνηκα εκει που δεν ειχαν δια8εσημοτητα αποψε απεκτησαν και παλι Οο?

πχ

Ρ5Β dlx @ 100e

Albatron 7900GX2 @ 110e

GeCube 1950pro 256mb @ 70e

C2D 6600 BOX @ 170e Vs C2D 6600 TRAY @ 205 rofl

και αλλα....

ο κα8ενας ας βγαλει τα συμπερασματα του...

Θα ξαναπαραγγειλω αυριο.Πιο πολυ για το γελιο βεβαια. Αυτην τη φορα ομως θα εχω και backup το οποιο θα το βαλω στον λαμπη και απο εκει και περα κρινετε μονοι σας ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison [Χθες, στις 22:57]

ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΓΑ λαθος ...κακος το βλεπεις ετσι διοτι εσυ τα λεφτα σου στα goudys τα δινεις ΟΧΙ στον υπαλληλο. Αν τα goodys εχουν μ@Λ@ακα υπαλληλο ΑΣ βρουνε καλυτερο...ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ εσενα??

Σορυ δεν θελω να ακουστω αποτομος αλλα εχω τσαντιστει με την ολη φαση (και να φανταστεις ΔΕΝ εχω παρει τπτ).

Συμφωνώ με το παραπάνω, αν και πιστεύω ότι δεν πρέπει να καταδικάζουμε ένα κατάστημα από μια μεμονωμένη συμπεριφορά ενός υπαλλήλου. Βέβαια ευθύνη προς τον πελάτη φέρει το κατάστημα μια και ο πελάτης με το κατάστημα συναλλάσεται., ο υπάλληλος είναι απλώς το μέσο. Βέβαια, το σύνολο των υπαλλήλων είναι που κάνει ένα κατάστημα, οπότε τελικά αυτά είναι λίγο πολύ αλληλένδετα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daytime Dreamer [Σήμερα, στις 03:14]

Εχω πολυ πεισμα και μου την δινει η αδικια και το ψεμα ...

Οπότε αύριο να αναμένουμε νέο γύρο??? :p

Πάντως άκουσα ότι την Δευτέρα υπήρχαν ουρές έξω απο το ΠΛΑΙΣΙΟ και ότι οι εκπτώσεις "ανέβηκαν" στο site απο Κυριακή βράδυ... Μπορεί να το επιβεβαιώσει κανένας?

Link to comment
Share on other sites

Χθες δεν υπήρχε η μητρική.

Σήμερα επανεμφανίστηκε στο site.

Την ξαναπαρήγγειλα.

:hehe:

Σας παρακαλούμε επιβεβαιώσετε προσεκτικά την ορθότητα και ακρίβεια των στοιχείων της παραγγελίας σας.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΗΣ ΠΡΟΪΟΝ ΤΙΜΗ ΜΟΝΑΔΑΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΥΠΟΣΥΝΟΛΟ

914460 Intel Core 2 Duo 4300 (s775/1,80Ghz) 66,39 1 66,39

838489 Albatron 7900 GT 256 MB 58,82 1 58,82

817554 Asus P5WDG2-WS 33,61 1 33,61

ΥΠΟΣΥΝΟΛΟ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ 158,82

Φ.Π.Α. 30,18

ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ (1 δόση) 0,00

ΤΕΛΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ 189,00

Από αυτά μόνο τον 4300 θέλω (τον είχε και χθες σε αυτή την τιμή με την ένδειξη έκπτωση, σήμερα δεν έχει αυτή την ένδειξη, είναι ο boxed).

Αρχική απάντηση από Daytime Dreamer

Μπραβο στον φιλο που ασχοληθηκε με το ΙΝΚΑ ... δυστυχως εγω λογω χρονου (δουλεια) δεν μπορω με τιποτα να ασχοληθω με αυτην την ιστορια αυτη την φορα ... αλλη φορα ομως δεν θα ξαναπερασει τετοιο καραγκιοζιλικι ...

Δεν είναι τίποτα, 1 mail έστειλα σε 2 διευθύνσεις, δεν πρόκειται να ασχοληθώ περεταίρω (δεν έχω και το χρόνο), και ούτε με ενδιαφέρει στην τελική ;)

Εντάξει μου πήρε 5 λεπτά να συντάξω το mail, αλλά το πρωί είχα φάει 15 για να δω τι θα παραγγείλω :p

Αρχική απάντηση από ison

α) @ sotiris εκανες κοινοποιηση στο Πλαισιο αυτο που εγραψες?

Αναμενουμε update Σωτηρη και πραγματικα ελπιζω να βρεις το δικιο σου.

Δεν αισθάνομαι ότι έχω χάσει κάποιο δίκιο, έχω απόλυτη γνώση των διαφημιστικών τρικ, απλά θα ήθελα τα τρικ των εταιριών να μη παραβαίνουν τα εκάστοτε νομικά πλαίσια (προσοχή, δε λέω ότι αυτό τα παραβαίνει, δεν έχω ιδέα από νομικά, απλά επειδή κάτι μου φάνηκε περίεργο στράφηκα στις αρχές προστασίας του καταναλωτή, που πιστεύω ότι όλοι μας πρέπει να το κάνουμε με την παραμικρή αμφιβολία, ώστε να διασφαλίζεται η ευρωστία της αγοράς). Και όχι, δεν έκανα κοινοποίηση στο Πλαίσιο γιατί ακριβώς δεν ψάχνω κάποιο δίκιο για να το βρω.

Καλημέρες :)

Link to comment
Share on other sites

Οι εκπτώσεις έχουν ύφος ξεστοκαρίσματος(ξεστοκάρισμα = προϊόντα τα οποία είναι end of life, που δεν πρόκειται να ξαναέρθουν) ...κανένα μαγαζί για κανένα είδος δεν εγγυάται απόθεμα..πάντα λένε "μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων".

Όταν πάς να πάρεις παπούτσια στην Nike και λεέι "ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ", αλλά δεν έχει το χρώμα που θές ή το νούμερο που θές,επειδή έχει εξανλτηθεί, τι έιναι?Απάτη?Εκονικές εκπτώσεις για marketing?

Όταν η FORD σου λέει δώσε μου το 50% της τιμής του αυτοκινήτου και σας κάνουμε δώρο το άλλο μισό και ισχύει μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων και τελειώσουν όλα και κάποιος πάει αργοπορημένος και δεν βρεί τίποτα τι είναι? Απάτη?

Ο άλλος όμως που πρόλαβε να αγοράσει 2 ford στην τιμή του ενός τι είναι?

Αυτοί που δεν προλάβανε είναι οι αδικιμένοι και αυτοί που προλάβανε είναι τα βύσματα?

Το βγάλαμε και αυτό το συμπέρασμα..πάμε παρακάτω...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Σήμερα, στις 06:50]

Χθες δεν υπήρχε η μητρική.

Σήμερα επανεμφανίστηκε στο site.

Την ξαναπαρήγγειλα.

:hehe:

Από αυτά μόνο τον 4300 θέλω (τον είχε και χθες σε αυτή την τιμή με την ένδειξη έκπτωση, σήμερα δεν έχει αυτή την ένδειξη, είναι ο boxed).

Δεν είναι τίποτα, 1 mail έστειλα σε 2 διευθύνσεις, δεν πρόκειται να ασχοληθώ περεταίρω (δεν έχω και το χρόνο), και ούτε με ενδιαφέρει στην τελική ;)

Εντάξει μου πήρε 5 λεπτά να συντάξω το mail, αλλά το πρωί είχα φάει 15 για να δω τι θα παραγγείλω :p

Δεν αισθάνομαι ότι έχω χάσει κάποιο δίκιο, έχω απόλυτη γνώση των διαφημιστικών τρικ, απλά θα ήθελα τα τρικ των εταιριών να μη παραβαίνουν τα εκάστοτε νομικά πλαίσια (προσοχή, δε λέω ότι αυτό τα παραβαίνει, δεν έχω ιδέα από νομικά, απλά επειδή κάτι μου φάνηκε περίεργο στράφηκα στις αρχές προστασίας του καταναλωτή, που πιστεύω ότι όλοι μας πρέπει να το κάνουμε με την παραμικρή αμφιβολία, ώστε να διασφαλίζεται η ευρωστία της αγοράς). Και όχι, δεν έκανα κοινοποίηση στο Πλαίσιο γιατί ακριβώς δεν ψάχνω κάποιο δίκιο για να το βρω.

Καλημέρες :)

καλα ρε τσιπη για 4 ευρα με εχεις γραμμενο στα πμ για τον 6300? :TD: roger that sotiris

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.