Jump to content



Ζητουνται info για την νησο Μηλο...


YDinopoulos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Vadergr [Χθες, στις 17:02]

Eννοεις τις παραλιες που ζωγραφιζεις στο photoshop ? :p

Μία από τις ωραιότερες παραλίες ever είναι στη Μήλο και δεν την ξέρουν και πολλοί.....

(αγαπητέ μου, τα νησιά τα έχω οργώσει με μηχανή όταν ήμουν νεανίας, μην βλέπεις τώρα που γεράσαμε και ξεδινουμε σε κανα rockwave (ενίοτε και sugarbabes :p))

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παιζει να παω Μηλο ... για δωσε μας λιγο τα φωτα σου ρε SPC

Με τοσα που ακουω για φαι κατι μου λεει οτι ολη η διαιτα απο τον Φεβρουαριο θα παει χαμενη :laughing:

Χαλαλι αν ειναι να περασουμε καλα ...

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κρατήσει κανείς σας τηλέφωνα απο τα δωμάτια που μείνατε και σας άρεσαν.....ας κάνει ένα κόπο να τα ρίξει εδώ. 'Η σε πμ σε μένα....

Σκέφτομαι να πάω πάλι φέτος αλλά δεν έχω κρατήσει τπτ...και πάνε 3 χρόνια απο τότε που πήγα.

Θενκς

Link to comment
Share on other sites

Αν και κανονικά (για προφανείς λόγους) δεν θα έπρεπε να (σ)τα δώσω (η τουλάχιστον όχι χωρίς να σε αναγκάσω να ακούσεις ένα από τα τελευταία αγαπημένα μου ανέκδοτα από αυτά που άκουσα στο ΤηλεΦως).....

22870 21988, 22988

22870 22465

ΥΓ Έχουμε και κρατημένο δωμάτιο για όλο τον Αύγουστο αλλα αυτό θα το πληρώσεις πολύ ακριβά....:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το νησι απλα ειναι καταπληκτικο!

Για βραδινη διακσεδαση δεν εχει κατι ιδιαιτερο (λιγα μπαρακια και κλαμπακια) , αλλα σε θεματα παραλιων και θαλασσας δεν παιζεται.

Πολλες και καλες παραλιες ολογυρα του νησιου.Ειδικα ο γυρος του νησιου με το καραβακι ηταν ολα τα λεφτα.Σε αφηνε σε 2 παραλιες που δεν εχεις προσβαση με το αμαξι (κλεφτικο και γεροντας).Σε αυτες τις δυο θα μπορουσε να ειχε γυριστει η γαλαζια λιμνη (η μαλλον πρασινη λιμνη για να ειμαι ακριβης).

Σε θεμα φαγητου την Αρχοντουλα την τιμησα 4 φορες :p

Για ζευγαρια και ξεκουραση, ειναι σιγουρα απο τις καλυτερες επιλογες που εχει καποιος.Αν θελει γκομενιλικια ,τοτε μαλλον να παει προς την Παρο...

ΥΓ1. Φυριπλακα Rulezzzz

YΓ2. Παπαφραγκας και Σαρακηνικο απλα ΔΕΝ αξιζαν τον κοπο.Μικρος ο πρωτος, βρωμικος ο δευτερος (αλλα με καταπληκτικο τοπιο/τοποθεσια.

ΥΓ3.Εχετε μαθει οτι η αφαλατωση του νησιου εχει γινει με τις πιο συγχρονες μεθοδους?Γιαυτο μαλλον μας ειπαν οι ντοπιοι οτι το νερο ΔΕΝ πινεται :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.