Jump to content



Αγορά UPS λίγο help plz..


LiK

Recommended Posts

τελικα πηρα το 1000 APC και ειμαι ευχαριστημενος..

το μονο "προβλημα" ειναι οτι εχει 3pin εξοδους και οχι σουκο αλλα με ενα-δυο 3pin αρσενικους ανταπτορες κανεις τη δουλεια σ φτιαχνοντας μερικα πολυ πριζα..!

σημειωσει απογοητευτικα με την βαθολογια γνωστου περιοδικου για το συγκεκριμενο UPS αλλα πιστευω οτι προκειται για πολυ ποιοτικο προϊόν..οποιος το παρει ή το εχει θα καταλαβει τι εννοω..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από LiK

τελικα πηρα το 1000 APC και ειμαι ευχαριστημενος..

το μονο "προβλημα" ειναι οτι εχει 3pin εξοδους και οχι σουκο αλλα με ενα-δυο 3pin αρσενικους ανταπτορες κανεις τη δουλεια σ φτιαχνοντας μερικα πολυ πριζα..!

σημειωσει απογοητευτικα με την βαθολογια γνωστου περιοδικου για το συγκεκριμενο UPS αλλα πιστευω οτι προκειται για πολυ ποιοτικο προϊόν..οποιος το παρει ή το εχει θα καταλαβει τι εννοω..

Στο δικό μου ups είχε μέσα στη συσκευασία και εναν αντάπτορα που μετέτρεπε καλώδιο σε 3-pin, οπότε έκανα μια πατέντα με ενα πολύμπριζο το οποίο έχω τώρα πάνω απο το ups και είμαι πασάς.

Δεν ξέρω το περιοδικό τι έλεγε, αλλά απο προσωπική εμπειρία και σοβαρές συζητήσεις και εντός και εκτός του forum, μπορώ να σου πω πως δεν θα τα μετανιώσεις τα λεφτά σου. Κάθε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειχε ενα καλωδιο απο 3pin αρσενικο σε 3pin θυλικο..οποτε χαλασα το ενα και εκανα ενα πολυπριζο..

δν τα εχω μετανιωσει γιατι εχω ακουσει ακουσει καλα λογια και φαινεται οτι ειναι προσεγμενο..

PS αν δεις τα πρωτοσελιδα κανα-δυο θα δεις ποιο περιοδικο ειναι...

αυτο που με ενοχλησε ειναι οτι το περιοδιοκο ειχε μεσα στις σελιδες του διαφημιση του προϊόντος που εβγαινε καλύτερο..Μ ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι προκειται για πραγματικότητα..

στο κατω κατω κ λογικα να το δουμε..ειναι δυνατον να σε πληρωνει μια εταιρια για να διαφημισεις το προϊόν της κ εσυ να μην το προτείνεις στο συγκριτικό σ?

No way....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LiK

PS αν δεις τα πρωτοσελιδα κανα-δυο θα δεις ποιο περιοδικο ειναι...

αυτο που με ενοχλησε ειναι οτι το περιοδιοκο ειχε μεσα στις σελιδες του διαφημιση του προϊόντος που εβγαινε καλύτερο..Μ ειναι δυσκολο να πιστεψω οτι προκειται για πραγματικότητα..

στο κατω κατω κ λογικα να το δουμε..ειναι δυνατον να σε πληρωνει μια εταιρια για να διαφημισεις το προϊόν της κ εσυ να μην το προτείνεις στο συγκριτικό σ?

No way....

Πιρίεργα πράματα.... :...:

Θα το ψάξω πάντως....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.