Jump to content



Stacker @ 999Euro


SirDiman

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

’λλου το PC έχει 10Κ και άλλου 350..είναι όλα θέμα προτεραιοτήτων..

αυτο δεν ειναι θεμα προτεραιοτητας man, θεμα τσεπης ειναι. Αν ειναι θεμα προτεραιοτητας μονο, τοτε πρπει να εισαι χαζος.. "ντεν εχω πολλα λεφτα, γιαυτο δεν θα παω διακοπες για να παρω το CM".......

Το πλαισιο δεν τα φερνει αυτα για να πουλησει κ να βγαλει...επιδειξη δυναμης ειναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 40
  • Created
  • Last Reply

Ε εντάξ, και εγώ 3 μηνες δούλευα ένα καλοκαίρι για να παρω μια μπουκάλα άζωτο...:p

Ευτυχώς και δυστηχώς υπάρχουν και χαζόι άνθρωποι στον πλανήτη γή..

’λλοι δεν έχουν να φάνε και όμως κοιτάνε πώς θα αγοράσουν ακριβα/ωραία ρούχα...συμφωνείς ή διαφωνείς?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

Ε εντάξ, και εγώ 3 μηνες δούλευα ένα καλοκαίρι για να παρω μια μπουκάλα άζωτο...:p

Ευτυχώς και δυστηχώς υπάρχουν και χαζόι άνθρωποι στον πλανήτη γή..

’λλοι δεν έχουν να φάνε και όμως κοιτάνε πώς θα αγοράσουν ακριβα/ωραία ρούχα...συμφωνείς ή διαφωνείς?

ναι και ειναι χαζο...

@Γιαγκος: που τον ξερεις τον ΕΣΚ ρε τρελε? :D:D xaxa

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme

ναι και ειναι χαζο...

To ίδιο γίνεται σε όλους τους τομείς...

Αρχική απάντηση από unknown

ουτε να με πληρωναν δεν θα το εκανα ετσι http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=17&category=69976925&product=990817

αποψη μου

www.smoothcreations.com

Αυτούς τους πληρώνουν όμως...:p

Link to comment
Share on other sites

To κουτάκι πάντως ειδικά το μπλε... απλά φυσάει... βεβαια το χαρτί που ζητάει ειναι αλλου παπά ευαγγέλιο οχι αριθμημένο και μοναδικό να ήταν....

Πάντως με τόσες μοντες που έχουμε δει δεν το αποκλείω να εμπνευστεί κανένας και να κάνει κάνα παρόμοιο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 19:37]

Κόζαρε τι έχει κάνει ο κοπρίτης ;)

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=36854&highlight=dali

Ε τι έλεγα λοιπόν... και δεν είχε πέσει ποτέ στην αντίληψη μου το συγκεκριμένο όταν το έγραφα παραπάνω...Τρομερή δουλειά ο άτιμος...

Οπότε και να τα είχα τα 999 σιγά μην τα εσκαγα στην CM... θα ήταν ΚΑΙ πιο unique το κουτί μου ΚΑΙ σίγουρα πιο συλλεκτικό απο της CM... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 01:07]

Σημερα εκανα μια βολτα απ' την Στουρναρη και ειδα οτι και το Multirama Extreme τα εχει βγαλει βιτρινα αυτα τα δυο.

και γιατι δεν μπηκες να πεις ενα γεια ρε?δεν δαγκωνουμε:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion

Σημερα εκανα μια βολτα απ' την Στουρναρη και ειδα οτι και το Multirama Extreme τα εχει βγαλει βιτρινα αυτα τα δυο.

Σίγουρα?

Μήπως παρόμοια αλλά του Κοπρίτη?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 01:07]

Σημερα εκανα μια βολτα απ' την Στουρναρη και ειδα οτι και το Multirama Extreme τα εχει βγαλει βιτρινα αυτα τα δυο.

Δεν πιστεύω να περιμέναν να μπει και αγοραστής??? :p

Εκει πόσο τα είχαν... 999,99?? opws Ameriki??

EDIT

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 01:11]

Σίγουρα?

Μήπως παρόμοια αλλά του Κοπρίτη?

Σωστά... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

και γιατι δεν μπηκες να πεις ενα γεια ρε?δεν δαγκωνουμε:p

Μπηκα, ρωτησα για ενα steelpad qck...

Ποιος μανωλακης ησουν απο ολη τη παρεα??:p :P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 02:06]

Μπηκα, ρωτησα για ενα steelpad qck...

δεν ειχα καθαρα steelpad qck....τα χαμε στειλει ολα για πλυσιμο εκτος απο εκεινο στο laptop που ηταν μεσα στη μπιχλα:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

δεν ειχα καθαρα steelpad qck....τα χαμε στειλει ολα για πλυσιμο εκτος απο εκεινο στο laptop που ηταν μεσα στη μπιχλα:p

Με εσενα μιλησα?? LOL

Την επομενη φορα θα σου στελνω πμ να τα εχεις πλημενα ετοιμα:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι λέω όταν βγαίνουμε για PC-related αγορές να φοράμε τίποτα μπλουζάκια με τυπωμένo το alias μας....Εκει να δεις γέλιο... Σαν την στήλη της ΑthensVoice.... :D

Πάντως πλάκα στην πλάκα... ένα Τ-shirt με σταμπα το logo του thelab.gr το φόραγα... είτε με το perp είτε όχι... μηπως πρέπει να οργανωθεί καμία δημοσκόπηση για αρχή?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 04:13]

Πάντως πλάκα στην πλάκα... ένα Τ-shirt με σταμπα το logo του thelab.gr το φόραγα... είτε με το perp είτε όχι... μηπως πρέπει να οργανωθεί καμία δημοσκόπηση για αρχή?

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=16676&highlight=Tshirt

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=23717&highlight=%D4shirt

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.