Jump to content



CineBench R10 Scores


Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

@Aoratoss

πολυ καλο score!! Ψύξη έχεις την H50?

Θα την προτιμήσω μαλλον αντι για υδρόψυξη αφου αντέχει εκει ψηλά!!

Δώσε μας και ενα με single core στα ιδια κλοκια!!!

Στο ποστ #78 το εικονίδιο του cpu-z 1.55 δεν έπρεπε να ήταν μωβ??:to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φιλε h50 εχω πολυ καλη αλλα 8ελει και ενα 24αρι a/c με φισουνα πανο της για να

κρατισει ετσι τωρα οσο για το cpu-z μολις το ειχα αλαξει απο 1.54 μπορει να εφαγε καπιο σκαλομα τωρα το δειχνει ενταξει παντως

Link to comment
Share on other sites

οσο για το cpu-z μολις το ειχα αλαξει απο 1.54 μπορει να εφαγε καπιο σκαλομα τωρα το δειχνει ενταξει παντως

Συγνωμη αλλα δεν εχω ξανακούσει να τρωει σκαλωμα το εικονίδιο, να δείχνει προηγούμενης εκδοσης.

Link to comment
Share on other sites

ελα οκ χαβαλε σου κανω ηρεμισε μην παθεις και τιποτα ειπες τωρα με τις ζεστες χρειαζετε το χιουμορ χαχαχαχαχ

σορυ παιδες ειναι fake τα 2 τελευταια αλεξ το κοβο εδω γτ δε μπορω αλλο το στομαχι μου απο τα γελια ρεεεεεεεε

οι photo ειναι απο εδω http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=256275

εισαι γατα παντως αλλα μεχρι να το βρεις πεθανα στα γελια ρε:jump1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...
  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.