Jump to content


Το νέο ποντίκι του Chosen


Chosen

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gznp

Και πάλι ρε συ 1920*1200 δεν είναι μικρή ανάλυση! :p

Εμένα που είναι 24άρα πάντως και την τροφοδοτώ με την 6800ultra ή/και την x1600 του laptop, δεν έχω πρόβλημα. Εντάξει, στα 1920x1200 λίγα παίζουν, αλλά π.χ. το tiberium wars έπαιζε. (τά χω κόψει και τα games, τώρα αν και όταν έρθει starcraft2 και diablo3 αναβαθμίζω ΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ :p)

Αρχική απάντηση από spc

Πιάσε μία μαστορα και μου τη φέρνει ο κούκλος με την 1η ευκαιρία (και παιρνει πίσω την 24αρα μου)

Ψήστον να πάρει άλλη μία στο άλλο χέρι για μένα, για να ισορροπεί καλύτερα, τόσα km είναι αυτά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

Εχω την τυχη να διαθετω και εγω μια Dell:inlove: :inlove: οποτε καταλαβαινω την χαρα σου φιλε!!Τελεια επιλογη:worship: :worship: Καλοριζικη!!Βαζεις ομως το ποντικι και τραβαει τα βλεμματα!!:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μετα απο καιρο χρησης της οθονης εισαι ευχαριστημενος; αξιζε τα λευτα της δλδ; θα την προτινες σε καποιον που ψαχνει καλη οθονη και μπορει να διαθεσει 1000-1200€???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μετα απο καιρο χρησης της οθονης εισαι ευχαριστημενος; αξιζε τα λευτα της δλδ; θα την προτινες σε καποιον που ψαχνει καλη οθονη και μπορει να διαθεσει 1000-1200€???

(κάλλιο αργά παρά ποτέ)

Είμαι πολύ ευχαριστημένος, αλλά δεν θα την πρότεινα σε κανέναν. Έχει την ανάλυση (1920Χ1200) της 24άρας που έχει τα μισά λεφτά, ενώ με 100-300€ παραπάνω (ανάλογα από που θα την αγοράσεις) μπορείς να πάρεις την 30άρα που είναι και μεγαλύτερη αλλά έχει και μεγαλύτερη ανάλυση.

Αν το budget σου είναι πολύ συγκεκριμένο και πέφτεις ακριβώς σ'αυτήν χωρίς περιθώρια για να πας στην 30άρα, τότε τσίμπα την και δεν θα το μετανιώσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.