Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

H meat lovers πολυ καλη τελικα εφαγα πριν 1 βδομαδα, εβγαλα απτο site το πεπερονι μονο και προσθεσα ντοματα, επομενη φορα θα παραγγειλω texas bbq με μοσχαρι & ντοματα αντι για μπεικον

@ uknown : τι τυρι βαζουνε στην βαση ? εμφανισιακα μου θυμιζει την santos που ειναι 2 βηματα απτο σπιτι μου, οταν φτιαξουνε το site λεω να τους τιμησω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR [Σήμερα, στις 01:50]

H meat lovers πολυ καλη τελικα εφαγα πριν 1 βδομαδα, εβγαλα απτο site το πεπερονι μονο και προσθεσα ντοματα, επομενη φορα θα παραγγειλω texas bbq με μοσχαρι & ντοματα αντι για μπεικον

Ετσι ετσι.... να μπαίνουμε στο νόημα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

επειδη εδω και καιρο τις εχω ταξει ηρ8ε η ωρα

Μαυρος by night ναουμ

2005735861363054059_th.jpg

2005746501993126061_th.jpg

τα συγκεκριμενα φορανε στο εσωτερικο τους κεμπαπ και φυσικα με muchos μπουκοβο που ειναι σχετικο trademark της Μαυρος Ε.Π.Ε :p

και η κορυφαια ατακα για το μπουκοβο του Μαυρου

"Και ο Μουγγος μιλησε!"

Link to comment
Share on other sites

@grunt gr ... σα φετοειδες τυρι μου φανηκε... δεν πολυκαταλαβα.. παντως ολα τα υλικα δεσανε μεταξυ τους σαν γευση.. θα την τιμησω την επομενη εβδομαδα παλι!

εδιτ και ΔΕΝ ειναι uknown ΑΛΛΑ unknown!!!!!!! κουφια η ωρα και η στιγμη του registration.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αρχική απάντηση από unseen [14-09-2007 16:45]

ΠΡΑΣΣΑΣ

1aaaaaaaaaa.jpg

1sssss.jpg

Kαλη χώνεψη :D

Ps.Η φωτο με τους γυρους ειναι κατα τις 4 που εχει περασει ο πολυς ο κοσμος. Το πρωι οταν τους βαζει πανω με γερανακι ειναι απλα τεραστιοι!

Απλα αψογος !! Μου τον προτειναν φιλοι οταν ημουν φανταρος στη Σινδο και απο τοτε ηταν στεκι σε καθε εξοδο μετα τις βολτες στα κολομπαραδικα κοντα στα δικαστηρια ...λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Χθες, στις 20:12]

O πρασσας ειναι οτι ειναι ο Quad για τους επεξεργαστες.

αν και ο φλωραρης κατι μου σφυριξε οτι εχουμε ενα ανερχομενο αστερι στον λιποσυσσωρευτικο στιβο της σαλονικης

ο Μαυρος δεν ειναι μαρα8ωνιος μαστορα

ειναι γκουρμε γευση :p

καλος ο Πρασσας δεν λεω,αλλα Γιωτης/Γυραδικο/Μακης > Πρασσας imho

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Γιωτης ρε και ειχα σκασει να θυμηθω πως λεγωνταν η 2η επιλογη μου (πανε και 3 χρονια απο τοτε ) !!! Ακομα θυμαμαι παντως πως ειχα μεινει μ@λακας οταν αντικρυσα το μεγεθος τους ...απλα τεραστια ειναι

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

γυρναω απο τη δουλεια στις 9μιση και ψοφαω στο κρεβατι...σηκωνομαι πριν καμια ωρα......

και μολις πεινασα....κανεις για παρεα βρωμικατζα?:hehe:

οποιος προλαβε προλαβε....brb σε 30λεπτακια με ενισχυσεις.:D

Link to comment
Share on other sites

'Πιτσα Σακης, ο βασιλιας της ατομικης πιτσας'

Απορώ πως το ξεχασα! Ειναι στη Κωνσταντινουπόλεως. Φανταζομαι το γνωριζουν οι περισσοτεροι Θεσσαλονικεις.

Επισης εκει κοντα ειναι και η πιτσα Center.Ενα απο τα καλυτερα ατομικα καλτσονε που εχω φαει.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά... μια πιτσαρία γωνιακή στην Αγ. Πάντων στην Καλλιθέα υπάρχει ακομα, ξέρει κανείς? Οπως στρίβεις απο Θησέως δεξιά βρισκόταν στο δεξι μας χέρι... Πηγαινα εκει όταν πήγαινα σχολειο με την παρέα οπωσδήποτε με το σινεμαδάκι στο Ετουάλ... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.