Jump to content


samsung 226cw ?


psyber

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Stelaras

Γιατι βρε Γιωργο δεν προχωρησες το θεμα με την 24αρα dell με το s-pva που ελεγες ???

Εγω την εχω παραγγειλει και περιμενω απο μερα σε μερα .

γιατι 800+ στην dell δε θα σκασω επειδη ετσι θελουν.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 22:26]

γιατι 800+ στην dell δε θα σκασω επειδη ετσι θελουν.

Απο οτι καταλαβα η καλη τιμη (600 απο οτι ειχες πει) που ειχες βρει , ηταν μονο για πολλα κομματια . Για 1 ποσο την εβρισκες ???

Link to comment
Share on other sites

παιδια η οθονη ήρθε.σε γενικες γραμμες είναι αρκετα καλη.το quake σε 1680x1050 είναι καλύτερο απο ποτέ και εντελώς διαφορετική η θέαση dvd.αυτο που μπορώ να αναφέρω ως μειονέκτημα είναι το backlight bleeding.πανω και κατω είναι κάπως πιο φωτεινή.παντως για να είμαι ειλικρινής δεν έχω δει μη tn πανελ οπότε ενδεχομένως τα παιδια να έχουν δικιο.

παρόλαυτα την αξιολογώ γενικα ως τίμια λύση.πιξελ προβληματικα δεν ειχε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999

Και εγω μια τετοια ειχα αλλα οταν χαλασε και ημουν στο διλλημα τι να παρω ακριβη ή φτηνη η απαντηση ειρθε μονη της οταν ειδα ζωντανα το πως φαινονται οι οθονες

Καλυτερα μια ακριβη οθονη και να την χαιρεσαι καθε μερα παρα μια φτηνη και να εισαι χαλια

Εξαλου τα μονα πραγματα που μενουν καιρο σε εναν υπολογιστη ειναι

οθονη κουτι τροφοδοτικο ups οποτε εκει αξιζει να επενδυσει καποιος

Για οσο καιρο εχει ακομα εγγυηση η ΕΙΖΟ Ή ΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ δεν μου περναει απο το μυαλο να την αλλαξω αντιθετα φιλοι, γνωστοι, πελατες θελουν να αλαξουν απλες οθονες που εχουν

Συμφωνω 100% με οσα λες χωρις ιχνος ειρωνιας. Απλα οταν ερχεται η ωρα να μπει το χερι στην τσεπη και δεν πιανει λεφτα τι κανεις?

Περα απο τη λυση καταναλωτικου δανειου.:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.