Jump to content



ΜΝΗΜΕΣ (DDR2-DDR3) ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ...(εδιτ_ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ...)


gprhellas

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από o polonos

Αμα σ'αρεσει να τραβιεσαι για μια διαφορα των 80 ευρω ..... τι να σου πω ?...........

r u sirius?

δηλαδή θα πληρώσουμε έξτρα το 1/4 κοντά της τιμής για καλό/γρήγορο RMA?

τέτοια λέτε να σας ανεβάζουν συνέχεια τις τιμές και εσείς να "χαίρεστε" (το καλό RMA)!!!

που στην τελική ΔΕΝ είναι σίγουρο αν θα το χρειαστείτε...

εγώ πληρώνω έξτρα

if

5-10 ευρώ

AND

<5% (το καπέλο - και πολύ λέω)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Teodor_ch [Σήμερα, στις 23:11]

r u sirius?

δηλαδή θα πληρώσουμε έξτρα το 1/4 κοντά της τιμής για καλό/γρήγορο RMA?

τέτοια λέτε να σας ανεβάζουν συνέχεια τις τιμές και εσείς να "χαίρεστε" (το καλό RMA)!!!

που στην τελική ΔΕΝ είναι σίγουρο αν θα το χρειαστείτε...

εγώ πληρώνω έξτρα

if

5-10 ευρώ

AND

<5% (το καπέλο - και πολύ λέω)

Δεν σου ειπα απο που να τα παρεις ......

Παρε απο που θελεις .......

Και ασε εμας τους χαζους καταναλωτες να χαιρομαστε .....

Στο κατω-κατω δικα μας ειναι (τα λεφτα) οτι θελουμε θα τα κανουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Δεν σου ειπα απο που να τα παρεις ......

Παρε απο που θελεις .......

Και ασε εμας τους χαζους καταναλωτες να χαιρομαστε .....

Στο κατω-κατω δικα μας ειναι (τα λεφτα) οτι θελουμε θα τα κανουμε ;)

??????

σου είπα εγώ τι να τα κάνεις?

απλά σχολίασα αυτό που έγραψες.

μήπως δεν κατάλαβα καλά το ποστ σου?

(και δεν σε είπα χαζό ;) )

Link to comment
Share on other sites

Με 80 ευρω παιρνω αλλο ενα σετ 2Χ1gb crucial PC667 και αν ειμαι τυχερος θα μου κατσει και κανα IC που κλοκαρει ... 80 ευρω ειναι λεφτα ... μην το παρακανουμε. Τα ευρω δεν ειναι δραχμες. 80 ευρω = 27200 δραχμες ετσι για την ιστορια :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gprhellas [Χθες, στις 15:27]

Μάλον κάποιοι είναι ακόμα διακοπές.................

Είχα κάνει πρόσφατα και γω κάποιο παρόμοιο thread, και το συμπέρασμα ήταν ότι σε άλλα είναι ακριβότερο το Α μαγαζί και σε άλλα το Β. Δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρίσκεις όλα ίδια.

’σε που παίζει ο webμάστορας να είναι σε κανα νησί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Είχα κάνει πρόσφατα και γω κάποιο παρόμοιο thread, και το συμπέρασμα ήταν ότι σε άλλα είναι ακριβότερο το Α μαγαζί και σε άλλα το Β. Δεν υπάρχει περίπτωση να τα βρίσκεις όλα ίδια.

’σε που παίζει ο webμάστορας να είναι σε κανα νησί :hehe:

μπά εδώ είναι.................

ddr3_379.jpg

ddr3_289.jpg

ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ...ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

βρε παιδιά - εκεί στο πλαίσιο - δεν μου στέλνετε το mail web-price-editor, θα γλυτώσουμε ένα κάρο απαντήσεις...............

εδιτ

εκανα εδιτ και στον τίτλο, με κάλυψε η ταχύτητα, μέχρι να ξανασυμβεί......θα βλέπω......

εδιτ2

αντε, γλυτώσατε και τα εξτρα λεφτά για το RMA.....τυχεροί.........

Link to comment
Share on other sites

εκεί στο πλαίσιο , αν ακούτε, επειδή βαριέμαι να ανοίγω άλλο thread,

ΒΓΑΛΤΕ ΑΠΟ ΤΟ SITE τις ακόλουθες μνήμες,αφού δεν υπάρχουν διαθέσιμες

και ταλαιπωρείτε αδικα τον κόσμο.

cellshock.jpg

τα 4 κομμάτια που δείχνει απόθεμα η αποθήκη είναι από RMA για επιστροφή, και δεν θα ξαναφέρετε άλλες - τουλάχιστον ετσι μου είπαν όταν προσπάθησα να τις αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Αμα σ'αρεσει να τραβιεσαι για μια διαφορα των 80 ευρω ..... τι να σου πω ?...........

Τι δουλειά κάνεις είπαμε?

Επεκτάθηκε ο Σύριος και σε έβαλε στις εξαγωγές?

Τρέμε Chosen-α.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gprhellas -> εκεί στο πλαίσιο , αν ακούτε, επειδή βαριέμαι να ανοίγω άλλο thread,

ΒΓΑΛΤΕ ΑΠΟ ΤΟ SITE τις ακόλουθες μνήμες,αφού δεν υπάρχουν διαθέσιμες

και ταλαιπωρείτε αδικα τον κόσμο.

Αν ακούτε, κόψτε και ένα επίδομα στον gprHellas (σε LN, όχι σε ευρώ) για την ταλαιπωρία από την οποία σας γλυτώνει. :D
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Τι δουλειά κάνεις είπαμε?

Επεκτάθηκε ο Σύριος και σε έβαλε στις εξαγωγές?

Τρέμε Chosen-α.

Χαχαχα, lol :rofl:

Ρε συ Θωμά, είπαμε να πληρώνουμε για το RMA αλλά όχι και 80Ε - είναι too much και εδώ δεν είναι το Monte Carlo :p

Link to comment
Share on other sites

LOL...o price/web-master είναι διακοπές είναι η αλήθεια, και γυρίζει σε μια εβδομάδα...

Αλλά υπάρχουν και άλλα πολύ αξιόλογα άτομα που τα καταφέρνουν εξίσου καλά και καλύτερα.. :)

ΗΙΝΤ : Καλύτερα να μασάς ,παρά να μιλάς...ή αμα μιλάς να ξέρεις τι λές...φιλικά πάντα...

Link to comment
Share on other sites

χαιρετε,

ετυχε να δω το θρεντ εδωθε και οφειλω να ομολογησω οτι οταν εψαχνα να στησω το δικο μου "γουορκ-σπεις" με τους υπολογιστες, κανοντας εκτενη ερευνα αγορας, εκτεινοντας απο την ινφο-κουεστ, πλαισιο, ε-διρεκτ, μικρομαγαζα, ιντερνετομαγαζα, κατεληξα να παιρνω τα περισσοτερα εξαρτηματα απο το πλαισιο, μονο τον πρωτο επεξεργαστη (core2duo) απο το ε-διρεκτ (που πρεπει να εκλεισε κιολας) και τον ιΜακ απο το Μουλτιραμα.

Γενικα ειμαι πλαισι-ακιας γιατι εχει πολυ μεγαλη γκαμα προιοντων, ειναι αξιοπιστο και σε σχεση με τα πιστωτικα που ανεφερε ο Πολωνος, το ασπαζομαι 110% γιατι δεν ειμαι διαθετημενος να περιμενω χωρις συστημα, απο την ΟCZ ποτε θα στειλει πισω τα μνημακια απαξ και χαλασουν...Που να δειτε ποσα πιστωτικα εχω απο πραγματα που τελικα δεν ηθελα, κανα δυο πραγματα που δεν δουλευαν, αμεση ανταποκριση και πιστωση χωρις πολλα πολαα. Συν οτι εχει και το στοκατζιδικο στην μεταμορφωση που θα επισκεφτω λειαν συντομως.

νομιζω παντως οτι η επιλογη του καταστηματος που κανουμε/θα κανουμε ειναι σημαντικη και ειδικοτερα οταν εχει να κανει με το after-sales service.

Παντως την περασμενη εβδομαδα που εψαχνα για τον Κουαντ Κιου6600, ο Ε-σοπ τον ειχει 8 ευρω φθηνοτερα απο πλαισιο, ο Μουλτιραμας 1 ευρω (ενα) και φυσικα, παλι, επελεξα το Πλαισιο για ολους τους προαναφερθεντες λογους.

Ταυτα κατ'εμε,

ο καθενας φυσικα κρινει με τις δικες του/της εμπειριες και πραττει αναλογως.

Patrick

Link to comment
Share on other sites

εν συνεχεια των προηγουμενων σχολιων μου, να κατι ενδιαφερον σε σχεση με το ε-σοπ

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=34838

"Μέχρι στιγμής έιμαι στο Pc του μπαμπά μου γιατι εμένα μου χάλασε η κάρτα γραφικών (αμαν και αυτό το eshop 10μέρες θέλει για να την δει...)

Όταν έρθει θα ποστάρω τα αποτελέσματα

Ευχαριστώ παρα παρα πολύ για το ενδιαφερον!"

Link to comment
Share on other sites

Oπως αναφερθηκε και παραπανω με 80ε παιρνεις και εφεδρικο ζευγαρι. Μην τα ισοπεδωνουμε ολα. 80ε δεν ειναι αμελητεο ποσο. Τωρα αν καποιος εχει μισθο 3000 σιγουρα θα τα στερηθει λιγοτερο απο καποιους που τη βγαζουν με 600ε το μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.