Jump to content



Χρονος αναμονης για Conn-x!!!


ennia

Recommended Posts

Σημερα εμαθα ασχημα νεα.......... ενας φιλος μου ειπε πως περασαν 3 μηνες μετα την αιτηση του για conn-x και δεν ειχε συνδεθει και τελικα την ακυρωσε. :-O

Ειχε παρει πακετο και conn-x talk αλλα δεν νομιζω να ηταν αυτος ο λογος της καθυστερησης.:hmm: :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

να ρωτησω κι εγω κατι ομως, και παρακαλω να απαντησουν μονο οσοι ξερουν σιγουρα. μια φιλη θελει να βαλει adsl (περιοχη αθηνα- πατησια). ποια εταιρια ειναι πιο σταθερη (απο ολες τις αποψεις) στην περιοχη? ενδιαφερεται για πακετο adsl- τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Πεύκα - Θεσσαλονίκης τίποτα δεν μου πήρε πάνω απο 2 με 3 εργάσημες μέρες...

Και καινούρια γραμμή για τη κοπέλα μου πρόσφατα και αναβάθμηση της δικιάς μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ignatios

Πεύκα - Θεσσαλονίκης τίποτα δεν μου πήρε πάνω απο 2 με 3 εργάσημες μέρες...

Και καινούρια γραμμή για τη κοπέλα μου πρόσφατα και αναβάθμηση της δικιάς μου.

ειναι θεμα τυχης!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georarg [Σήμερα, στις 12:24]

ειναι θεμα τυχης!!!

Και εγώ την περασμένη Τετάρτη έκανα αίτηση(για 8αρα γραμμή) και την Κυριακή ήταν ενεργοποιημένη:flower:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabdik

να ρωτησω κι εγω κατι ομως, και παρακαλω να απαντησουν μονο οσοι ξερουν σιγουρα. μια φιλη θελει να βαλει adsl (περιοχη αθηνα- πατησια). ποια εταιρια ειναι πιο σταθερη (απο ολες τις αποψεις) στην περιοχη? ενδιαφερεται για πακετο adsl- τηλ.

Conn-x 768 που έχω σε αυτή τη περιοχή (σε DSLAM οτε εδώ και 3.5+ χρόνια) είναι πολύ σταθερή. Δεν έχω κάποιο πακέτο, απλά DSL conn-x.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

μετα απο 4 μηνες αναμονης τωρα αρχιζουν και ανοιγουν πορτες. προχθες συνδεθηκε ενας φιλος μου που ειχε κανει την αιτηση το Πασχα.

Οποτε οπως καταλαβαινετε ..............καλα Χριστουγγεννα:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ennia [Σήμερα, στις 12:42]

μετα απο 4 μηνες αναμονης τωρα αρχιζουν και ανοιγουν πορτες. προχθες συνδεθηκε ενας φιλος μου που ειχε κανει την αιτηση το Πασχα.

Οποτε οπως καταλαβαινετε ..............καλα Χριστουγγεννα:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Το Πάσχα!! LOL:O :-O

Κάτι τέτοια ακούω και λέω στάθηκα πολύ τυχερός!! Όταν είχα κάνει αίτηση για conn-x 1024 υπήρχαν ευτυχώς διαθέσιμες πόρτες και έτσι μέσα σε 7 μέρες είχα internet! Μπορεί και σε λιγότερες να ήταν έτοιμο αλλά εγώ περίμενα τηλέφωνό τους όπως μου είχαν πει! Τελικά τηλέφωνο δεν είδα οπότε πήγα στον οτε σε 7 μέρες και πήρα μόνος μου τους κωδικούς!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.