Jump to content



[UPDATE]ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΗΜΕΣ για 3DMARK06 & SPI 1M Scores του BARCELONA


Dagalidis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από lord

’ντε να δώσω περισσότερες πληροφορίες για τα πιστεύω μου

Λοιπών περιμένω την αμδ να βγάλει των Barcelona (δεν πιστεύω ότι θα γίνει ποτέ η περίπτωση althol 64 vs p4) έχει πάρει γέρο μάθημα η ιντελ αλλά θα είναι ένα κίνητρο για την ιντελ να βγάλει καλύτερο πράμα (κακά τα ψέματα η ιντελ έχει πολύ φράνκο να δώσει και για καινούργιες τεχνολογίες και για βελτίωση ήδη υπάρχων τεχνολογίας) ΑΛΛΑ αναφερόμουν για την Τατιάνα εκεί πάνω οποτε

Dem snips 1-1 για να είμαστε δίκαιοι

μαγκες να το παιξω τριπλη για ναμαι μεσα:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 652
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 21:54]

μαγκες να το παιξω τριπλη για ναμαι μεσα:D

Και δεν το παίζεις να στε καλά ρε παιδιά μου ανεβάσατε το κέφι απόψε μετά την τέτοια που έφαγα σήμερα στην εξέταση του πανεπιστήμιου

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να εχει γίνει εσκεμένη παραπληροφόρηση....

Αλλωστε έχει ΧΙΛΙΟειποθεί από την AMD ότι ο BARCA θα είναι από 30 - 40 % ποιό γρήγορος από ότι διαθέσιμο θα έχει να ΄δέιξει η ΙΝΤΕΛ αλλά σε μερικές εφαρμογές θα είναι εως και 170% ποιό γρήγορος από την ΙΝΤΕΛ σε ίσες ονομαστικές ταχύτητες.....(Βλέπε 3DMark06).... :D:T:

Aντε να πάρουμε το αίμα μας πίσω ,,,,, :clap: :worship: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Σήμερα, στις 22:51]

Δεν νομίζω να εχει γίνει εσκεμένη παραπληροφόρηση....

Αλλωστε έχει ΧΙΛΙΟειποθεί από την AMD ότι ο BARCA θα είναι από 30 - 40 % ποιό γρήγορος από ότι διαθέσιμο θα έχει να ΄δέιξει η ΙΝΤΕΛ αλλά σε μερικές εφαρμογές θα είναι εως και 170% ποιό γρήγορος από την ΙΝΤΕΛ σε ίσες ονομαστικές ταχύτητες.....(Βλέπε 3DMark06).... :D:T:

Aντε να πάρουμε το αίμα μας πίσω ,,,,, :clap: :worship: :p

αχαχα ορέξουλα έχεις εε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis [Χθες, στις 22:51]

Δεν νομίζω να εχει γίνει εσκεμένη παραπληροφόρηση....

Αλλωστε έχει ΧΙΛΙΟειποθεί από την AMD ότι ο BARCA θα είναι από 30 - 40 % ποιό γρήγορος από ότι διαθέσιμο θα έχει να ΄δέιξει η ΙΝΤΕΛ αλλά σε μερικές εφαρμογές θα είναι εως και 170% ποιό γρήγορος από την ΙΝΤΕΛ σε ίσες ονομαστικές ταχύτητες.....(Βλέπε 3DMark06).... :D:T:

κι εγω που νομιζα οτι ΠΡΩΤΟακουστηκε σημερα κι οχι απο την amd..
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

κι εγω που νομιζα οτι ΠΡΩΤΟακουστηκε σημερα κι οχι απο την amd..

Ακριβώς τα ίδια λόγια είχα στο μυαλό μου, ρε συ Dag τι λες? Όλο το νετ έλεγε εδώ και μήνες ότι η AMD τα ψιλοπαράτησε με τους Phenom γιατί δεν την πάλευαν, όχι ότι θα χτυπούσαν τόσο δυνατά όσο λες τους C2D.

Όχι ότι δε θέλω να τα πάνε καλά οι Phenom, ακριβώς το αντίθετο. Απλά μου φαίνεται πολύ παράξενο το όλο σκηνικό...

Go AMD πάντως, πραγματικά θέλω πολύ να χτυπήσει την Intel αυτήν την περίοδο και να ανάψουν τα αίματα :D

Link to comment
Share on other sites

Που σαι ρε Dag...

Ρε μαμάει λέμε η AMD...απλά έκανε ένα διάλλειμα και άφησε την Intela να επαναπαυθεί για να μην ξέρει μετά από που θα της έρθει.

Με το που βγεί Barcelona και σπάει τους C2D...όλο το συστημά μου θα το κάψω και θα πάρω Barca λέμε...

Go Go GoOOoOO AMD

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Dag..... :D

30k στο 2k6 εγώ προσωπικά ΔΕΝ το πιστεύω με τίποτα.......και ιδίως με τις κάρτες ΤΟΣΟ χαμηλά.... ;)

’ντε να πάρει μερικά frames παραπάνω(αν μαμάει σαν cpu και σαν Bandwidth) στο GT1 και λίγο στο GT4........ΤΙ θα έχει δηλαδή στα άλλα που είναι θέμα κάρτας γραφικών?.....Εκτός κι αν βγάζει καμμιά 15αριά χιλιάδες cpu score..... :D

Ρε μήπως είναι αλήθεια οι 30 χιλιάδες που έβγαλαν ΑΛΛΑ το έτρεξαν το bench στα 800 x 600 ανάλυση?.... :D

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να είναι - αλήθεια ή ψέματα θα φανεί σε λίγες μέρες..

Εγώ πάλι πιστεύω ότι η AMD έχει κάτι πολύ μεγάλο να δείξει και γι'αυτό καλό είναι να κάνετε μερικές οικονομίες για να είστε έτοιμοι για αλλαγή HARDWARE... :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Χθες, στις 23:12]

"When running at 2.5GHz, the 3DMark06 score ended at 23.768..."

Δλδ με 20% μεγαλυτερο clock ειχαν αυξηση περιπου 30%:confused:

Λέει πώς στα 2,5G, οι 2900 ήταν στα default, ενώ μετά της clockαραν και αυτές...;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Οτι και να είναι - αλήθεια ή ψέματα θα φανεί σε λίγες μέρες..

Εγώ πάλι πιστεύω ότι η AMD έχει κάτι πολύ μεγάλο να δείξει και γι'αυτό καλό είναι να κάνετε μερικές οικονομίες για να είστε έτοιμοι για αλλαγή HARDWARE... :T:

ασε ρε μεγαλε χαλαρωσε !!! σιγα μην αλλαξουμε και παμε σε amd:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georarg

ασε ρε μεγαλε χαλαρωσε !!! σιγα μην αλλαξουμε και παμε σε amd:getlost:

φιλε γιατι τοση ενταση?δεν σε υποχρεωσαι κανενας να αλλαξεις πλατηφορμα,και στο κατω-κατω αν ισχυει αυτο για ωφελος δικο μας θα ειναι:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από georarg [Σήμερα, στις 08:20]

ασε ρε μεγαλε χαλαρωσε !!! σιγα μην αλλαξουμε και παμε σε amd:getlost:

Xαλαρός είμαι βρε....:D

Αμα θες να μείνεις με ψοφίμια δικαίωμά σου....

Ομως διόρθωσε λιγουλάκι το ύφος σου γιατί δε σε πέρνει....:TD: GEGE ?

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν ξέρετε τι παθιάσμένος άνθρωπος είναι ο dag....chill λιγάκι.

Ούτε έβρισε κανέναν ούτε πάτησε κανενός τον κάλο.

Ηρεμία αδέρφια...ας γίνει το AMD-Intελ μακελειό με κόσμιο τρόπο:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.