Jump to content



Antivirus ποιο?


$D!@bl0J_92$

Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από omen34

Πάρτε Δωρεάν το AntiVir PE Premium full για 6 μήνες από το παρακάτω Link:

http://www1.avira.com/en/evaluate/pcworld_poland.php

Βάλτε όνομα,επίθετο και ένα πραγματικό e-mail για να σας έρθει το κλειδί και να κατεβάσετε το πρόγραμμα.

Συμβατό με Windows XP και Vista x32 και x64.

Παρακαλώ να μη θεωρηθεί SPAM.

Antivirus Test πληροφοριακά στο παρακάτω τέστ του Αυγούστου το δίνει πρώτο και καλύτερο.

http://www.av-comparatives.org/

Όσοι το βάλουν και ενδιαφέρονται για ρυθμίσεις τις οποίες τις έχω κάνει και εγώ χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα για τις οποίες όμως δεν φέρω καμμία ευθύνη για τυχών προβλήματα σε άλλους. ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Καμμία σχέση με warez,cr@ck κ.λ.π

ENJOY :T:

πωπω μαμώ τις προσφορές!

καταπληκτικό antivirus...είχα παλαιότερα το free.

να σαι καλά φίλε μου που με βοήθησες να πετάξω το βαρίδι του Kaspersky.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Savio [Χθες, στις 15:44]

πωπω μαμώ τις προσφορές!

καταπληκτικό antivirus...είχα παλαιότερα το free.

να σαι καλά φίλε μου που με βοήθησες να πετάξω το βαρίδι του Kaspersky.

Πέστα μπας και πάρουν και οι άλλοι χαμπάρι τι γίνεται γιατί μέχρι τώρα δεν βλέπω να κατάλαβαν τίποτε. :woot:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 08:27]

Το 2004 χρησιμοποιούσα το AntiVir. ΟΚ, νομίζω ότι πρέπει να είναι χειρότερο και από το AVG.

Τέσπα, γούστα είναι αυτά παίδες ;)

Ο καθένας ότι θέλει βάζει.

Εδώ φίλε μου μιλάμε για το 2007 και την έκδοση Premium η οποία είναι πρώτη στο πιο έγκυρο test που παραθέτω παραπάνω,ρίξε μια ματιά.:computer:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Το 2004 χρησιμοποιούσα το AntiVir. ΟΚ, νομίζω ότι πρέπει να είναι χειρότερο και από το AVG.

Τέσπα, γούστα είναι αυτά παίδες ;)

Ο καθένας ότι θέλει βάζει.

ποιο; το AVG ;;; μουχαχαχα! λυπήσου μας! :woot::laughing:

είναι φοβερό πάντως ...τους λες βγαίνει πρώτο και αυτοί εκεί...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από omen34 [17-09-2007 21:11]

Πάρτε Δωρεάν το AntiVir PE Premium full για 6 μήνες από το παρακάτω Link:

http://www1.avira.com/en/evaluate/pcworld_poland.php

Βάλτε όνομα,επίθετο και ένα πραγματικό e-mail για να σας έρθει το κλειδί και να κατεβάσετε το πρόγραμμα.

Συμβατό με Windows XP και Vista x32 και x64.

Παρακαλώ να μη θεωρηθεί SPAM.

Antivirus Test πληροφοριακά στο παρακάτω τέστ του Αυγούστου το δίνει πρώτο και καλύτερο.

http://www.av-comparatives.org/

Όσοι το βάλουν και ενδιαφέρονται για ρυθμίσεις τις οποίες τις έχω κάνει και εγώ χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα για τις οποίες όμως δεν φέρω καμμία ευθύνη για τυχών προβλήματα σε άλλους. ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Καμμία σχέση με warez,cr@ck κ.λ.π

ENJOY :T:

Ρε συ μάστορα, το έβαλα και μου λέει πως δεν γίνονται updates γιατι ειναι demo :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από InMyMemory [Σήμερα, στις 15:50]

Ρε συ μάστορα, το έβαλα και μου λέει πως δεν γίνονται updates γιατι ειναι demo :happy:

Ρε Μάστορα από τα τόσα άτομα που το βάλαν μόνο εσύ έχεις πρόβλημα , άμα δεν το κατέχεις το σπόρ άστο καλύτερα. Διαβάζουμε και καμμιά οδηγία δεν τα περιμένουμε όλα έτοιμα, στο Email που σου στείλαν τα λέει όλα αναλυτικότατα.

Τέλος πάντων το κλείδακι ενεργοποίησης το έβαλες ;

Βάλτο και θα είναι όλα εντάξει :computer:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kasfi [Σήμερα, στις 00:54]

Για το McAfee 2007 το οποιο ειναι Anti-Virus, Firewall & AntiSpyware μαζι ποια ειναι η γνωμη σας?

Είναι από τα καλά .

Για μένα πάντως ο συνδιασμός Avira Antivir PE Premium και Comodo Firewall Pro είναι ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kasfi

Για το McAfee 2007 το οποιο ειναι Anti-Virus, Firewall & AntiSpyware μαζι ποια ειναι η γνωμη σας?

Αρχική απάντηση από omen1971

Είναι από τα καλά .

LOOOOOOL να το πάω στα ανέκδοτα; :p

Το McAffee έχει πολύ ξεπερασμένη engine, αργεί να δράσει χαρακτηριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από omen1971 [Χθες, στις 23:57]

Ρε Μάστορα από τα τόσα άτομα που το βάλαν μόνο εσύ έχεις πρόβλημα , άμα δεν το κατέχεις το σπόρ άστο καλύτερα. Διαβάζουμε και καμμιά οδηγία δεν τα περιμένουμε όλα έτοιμα, στο Email που σου στείλαν τα λέει όλα αναλυτικότατα.

Τέλος πάντων το κλείδακι ενεργοποίησης το έβαλες ;

Βάλτο και θα είναι όλα εντάξει :computer:

Δεν υπάρχει λόγος να τρελαίνεσαι. Πλακίτσα του κανα του παιδιού.

Τέλοσπάντον ευχαριστώ για το tip :flower:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μάλλον μούφα ειναι η αποτελεσματικότητα του nod32... τσιμπησα ιο και ουτε ένα note δεν μου έκανε.... ευτυχως που ειδα οτι κάτι πηγαινε στραβά σημερα το βράδυ στο PC, το εψαξα λίγο, και τον έστειλα ... θα πάρει πόδι συντομα μου φαινεται το προγραμματάκι...

Link to comment
Share on other sites

το καθενα στον τομεα του νομιζω..:D

νομιζω οτι το καλυτερο ειναι να αλλαζει κανεις antivirus που και που και να μην εχει ενα συγκεκριμενο συνεχεια(εμπειρικα παντα)..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sofix

για πλακα εβγαλα nod και εβαλα avast,κανω scan και μου βρηκε ενα trojan horse το οποιο και εσβησε..3 χρονια νομιζα οτι δεν ειχα κολησει τπτ με το nod...

Το Avast βγάζει trojans πολλά cracκάκια ενώ άλλα antivirus όχι. Αν είναι σωστό ή όχι, ακόμα δεν έχω καταλάβει. Αλλά το ότι μόνο το Avast τα βρίσκει, είναι ύποπτο.

Εν αναμονή του νέου Nod32 3.0, θα το δοκιμάσωμεν εκτενέστερα :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 03:08]

Εν αναμονή του νέου Nod32 3.0, θα το δοκιμάσωμεν εκτενέστερα :D

Για να δούμε τι καλό θα μας ετοιμάσουν λοιπόν....

Πάντως για να πώ και του στραβού το δίκιο... στο scan βρήκε τελικά τον ιό και τον έσβησε οπως και τα αρχεία που τον είχαν αρχικά... πάντως μου κάνει εντύπωση που δεν τον βρήκε οταν κατέβασα το αρχείο... μαλλον επιβεβαιώθηκε αυτό που λέμε... οτι οι ιοί είναι ένα βήμα μπροστά απο τα antivirus προγράμματα...;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η υπόθεση με τα AV κρατάει χρόνια τώρα. Κάποια χρονιά κάποιο είναι πρώτο στα test στην ταχύτητα στην αποτελεσματικότητα αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα είναι και την επόμενη.

Η γνώμη μου είναι ότι το αγοράζεις για έναν χρόνο αν δεν σε καλύπτουν τα free που κυκλοφορούν και μετά ξαναψάχνεσαι μέσα από συγκριτικά που γίνονται σε έμπειρα sites αλλά και από γνώμες χρηστών που εμπιστεύεσαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Λοιπον να επανέλθω στο θέμα καθώς σημερα με το καλημέρα ειχα ενα μικρο χαμο στο PC μου (μπλε οθόνες, safe mode, restart κτλ) και ολα αυτα ΤΕΛΙΚΑ λογω του καθυστερημένου Nod32 που κάκως τον ξαναβαλα εδω και 3-4 μερες....:TD:

Α ρε Antvir τι ηθελα και σε εβγαλα..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.