Jump to content



Κινέζος πέθανε από εξάντληση σε Ίντερνετ καφέ


winters

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 03:20]

Τωωωώρα? Με το DAoC τι γινόταν...?

θυμαμαι ποση περαση ειχε και το συγκεκριμενο mmorpg στα νετκαφε αλλα δεν θυμαμαι να ειδα ποτε καποιον κατω των 13 να το παιζει σε αντιθεση με τα παραπανω :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από planetman [Σήμερα, στις 09:41]

Εγώ δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά πλέον πάνω από 1 ώρα gaming δεν το αντέχω, δεν ξέρω γιατί.

εισαι αρρωστος ραααααααααα!

:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι να λεμε τωρα, εδω εκπαιδευουν την αντιτρομοκρατικη τους με το counter-strike.

http://kotaku.com/gaming/china/chinese-police-like-counter+strike-300259.php

Στο μαγαζι σου Voudas εχετε τετοιους ετοιμοθανατους??:D :D

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε τους chinese farmers.. Τους εχουνε και σκοτωνοντε (κυριολεκτικα) στο farming και μετα βαζουν τα botakia να μας πρηζουν σε καθε forum και server.. (ευτυχως εγω το παρατησα το wow μετα τη 2η προσπαθια να ξαναρχησω..)

Πλεον εχουνε χασει το fun τους τα mmo's ιδικα με τοσα updates που εχουν πλεον.. Ολοι "δουλευουν" (chinese και μη) για τα items του καθε upgrade..

Που ειναι οι παλιες καλες εποχες στο L2 του BnB που ο DJD κατεβαζε καντιλια μεσα στο clan chat.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fusion [Σήμερα, στις 13:11]

Τι να λεμε τωρα, εδω εκπαιδευουν την αντιτρομοκρατικη τους με το counter-strike.

http://kotaku.com/gaming/china/chinese-police-like-counter+strike-300259.php

Στο μαγαζι σου Voudas εχετε τετοιους ετοιμοθανατους??:D :D

Ελπιζω να μην περιμενουν να μαθουν σημαδι απτο CSS :hehe:, στην RL δεν μετρανε οι βολες που ριχνεις στο σημειο που ητανε 1 sec πριν ο αλλος ουτε τα οπλα κλωτσανε τοσο λιγο, αν οντως αναφερονται βελτιωσεις στις ικανοτητες τους μετα απο τετοιες ασχολιες τοτε πρεπει οι πιο προχωρημενοι να μετατεθουν σε τμημα με μοναδικα παιχνιδια στο pc τα swat 3 + 4 και εκεινον τον ειδικο εξομειωτη για law enforcement της bohemia interactive :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.