Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 12:46]

εεε τι ειναι ρε συ ?? το TAXI της λειπει απο πανω και το χρωμα....επειδη φοραει 500 αλογα...σχεδιαστικα δεν μου λεει τιποτα...το χω δει και στο δρομο και δεν μου πε τιποτα περα της δυναμης....τελος παντων γουστα ειναι αυτα...εγω παντως θα παιρνα το F1

ναι βρε,σε θεμα εμφανισης mclaren rulz hands down.....αλλα και τεχνικα κατι λεει το μπεμπονι......:) :)

κ στο κατω κατω...ισως η γοητεια της ναναι ακριβως αυτη...οτι ειναι μια οικογενειακη "μαουνα" που αμαλαχει τσακιζει και καναν "γρηγορο"...ξανα αμαλαχει γινεται και drift queen...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mitsosoft

’στα να πάνε, είχα πετύχει ένα και μοναδικό που έχω δει από κοντά στην Εθνική γυρνόντας Αθήνα πριν απο 3 εβδομάδες περίπου...μια που το είδα και μία που δεν το ξαναείδα μετά από ελάχιστα sec

Και το κουλό της υπόθεσης ήταν με κανονικές Αθηναϊκές πινακίδες!

Αρχική απάντηση από KoMM [25-09-2007 00:11]

ασημί;

αστα να πανε.......το βλεπω αρκετα συχνα..........το εχει

ο Δαβαρης = Hyndai Hellas

καταραμενη φτωχια :whistling :whistling

η αναφορα μου ειναι για το SLR που ειπατε καπου ποιο πανω

αυτα ειναι να εισαι ο mister Hyndai Hellas και να εχεις Μercedes

..........αλλη μπαλα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

εεε τι ειναι ρε συ ?? το TAXI της λειπει απο πανω και το χρωμα....επειδη φοραει 500 αλογα...σχεδιαστικα δεν μου λεει τιποτα...το χω δει και στο δρομο και δεν μου πε τιποτα περα της δυναμης....τελος παντων γουστα ειναι αυτα...εγω παντως θα παιρνα το F1

χάνεις την ουσία. Με την Φ1 έχεις 2 κενές θέσεις, με την μπέμπα 3, αλλά επειδή θα γυρνάς σπίτι με μοντέλες, 4.

4>2.

+ η Φ1 θέλει σερβις γυρω στα 50.000 ευρά.

Αρχική απάντηση από elefsinaras

αστα να πανε.......το βλεπω αρκετα συχνα..........το εχει

ο Δαβαρης = Hyndai Hellas

καταραμενη φτωχια :whistling :whistling

η αναφορα μου ειναι για το SLR που ειπατε καπου ποιο πανω

αυτα ειναι να εισαι ο mister Hyndai Hellas και να εχεις Μercedes

..........αλλη μπαλα

i know, i know, αλλά τι να αγόραζε;...carrera-enzo τον προλάβανε άλλοι :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 19:02]

χάνεις την ουσία. Με την Φ1 έχεις 2 κενές θέσεις, με την μπέμπα 3, αλλά επειδή θα γυρνάς σπίτι με μοντέλες, 4.

4>2.

+ η Φ1 θέλει σερβις γυρω στα 50.000 ευρω

Η maclaren αν θυμαμαι καλα εχει 3 θεσεις.Μια στο κεντρο που ειναι ο οδηγος

και αλλες 2 απο πισω του δεξια & αριστερα.Η Μ5 εξακουλουθει να με αρεσει :p

και ας ειναι σαν ταξι.Εχει φαση να βλεπεις ταξι να ειναι κολλημενα στο καθρεφτη του super duper wow supercar σου και να ειναι ανετοι και χαλαροι (με τιγκα τα πιρπιτσολια) και οχι

μονο μια που βια να εχει το τσαντακι της αντε και ενα εξτρα στρινγκακι :p .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 14:07]

Toyota Supra '97 FTW :inlove: :inlove:

decjessicale0.jpg

παντως να πω την αληθεια εγω προτιμω την "φοραδιτσα" της φωτο απο τα αλογα της μπεμπας....(εαν επρεπε να διαλεξω εε?)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από elefsinaras [Σήμερα, στις 16:08]

να εισαι ο mister Hyndai Hellas και να εχεις Μercedes

..........αλλη μπαλα

Δεν είναι άλλη μπάλα.

Είναι κακή μπάλα στο βωμό της ματαιοδοξίας !!

Σε άλλη χώρα θα τον είχαν κάνει διαφημιστικό σποτάκι , και βεβαίως περίγελο .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 18:21]

Δεν είναι άλλη μπάλα.

Είναι κακή μπάλα στο βωμό της ματαιοδοξίας !!

Σε άλλη χώρα θα τον είχαν κάνει διαφημιστικό σποτάκι , και βεβαίως περίγελο .

γιατι βρε συ?εχει η hundai μια αναλογη προταση?μεχρι sonata βγαζει αποτι ξερω...δηλαδη ναταν ο αντιπροσωπος της φερραρι ΟΚ...αλλα της χιουνται ειναι..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsakonas

γιατι βρε συ?εχει η hundai μια αναλογη προταση?μεχρι sonata βγαζει αποτι ξερω...δηλαδη ναταν ο αντιπροσωπος της φερραρι ΟΚ...αλλα της χιουνται ειναι..

συμφωνώ...Αν και ξεφύγαμε απ το θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

concept car?

και στην τελική, άμα έχεις δηλαδή την ΔΕΛΤΑ δεν πίνεις άλλο γάλα ούτε τρως άλλο τυρί κτλ;...

και ΟΧΙ η χιουνται δεν έχει αυτοκίνητο σα την slr.Και δεν είναι μόνο το θέμα πίσω κίνηση και 500 άλογα :)

Link to comment
Share on other sites

απλώς ο ένας οδηγός είναι γτπ. Τι δλδ, 5" κάνει η φεραρι για 0-100 λες και ειναι τεσταροσα;Η μηπως την περασε λογω κυβικων-ρεπριζ-ροπης;Λες και πηγαινανε με 150-200..

Σε πίστα πάντως η μπεμπα δεν έχει ελπίδες.

Link to comment
Share on other sites

οντως δειχνει κουλος ο ενας..παντως οτι και να λετε ταξι ακομα και με 1500 αλογα δεν το παιρνα με το τιποτα...ειναι τετοια η κατηγορια που πας σε αυτα τα λεφτα...που για μενα παιρνεις πολυ μουρατο και σπορ διθεσιο...την εχω δει την μπεμπα απο κοντα...και δεν με πειθει καθολου...αντιθετως η μ3 μου αρεσει πολυ...και στην κατηγορια της ειναι και ομορφη και σπορ και γρηγορη..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.