Jump to content



Company of Heroes 2: Opposing Fronts


Wizard!

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Λιγο unbalanced μου φανηκε

Tα Γερμανικα τεθωρακισμενα παρα ειναι δυνατα

Κι όμως έτσι ήταν στην πραγματικότητα...Αν και τα Panther και τα Tiger βγήκαν σε περιορισμένους αριθμούς προς το τέλος του πολέμου, όταν είχαν κριθεί πολλά ....

:OT: Υπάρχει κανένα αξιοπρεπές Tank Simulator; :OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

...Κι όμως έτσι ήταν στην πραγματικότητα...Αν και τα Panther και τα Tiger βγήκαν σε περιορισμένους αριθμούς προς το τέλος του πολέμου, όταν είχαν κριθεί πολλά ....

Σκεψου τι θα γινοτανε αν ειχαν βγει λιγο πιο πριν και τα jet μαχητικα....

Koλαση

:devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav [Σήμερα, στις 06:06]

:OT: Υπάρχει κανένα αξιοπρεπές Tank Simulator; :OT:

Red Orchestra :p αν θες σου στελνω steam guest pass οταν ξαναμοιραστουνε να το δοκιμασεις δωρεαν :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 14:17]

Σκεψου τι θα γινοτανε αν ειχαν βγει λιγο πιο πριν και τα jet μαχητικα....

Koλαση

:devil:

Μη μας περάσουν για γερμανόφιλους και φασιστόμουτρα ..κάθε άλλο....

αλλά έτσι είναι...Τεχνολογικά οι Γερμανοι ήταν μπροστά ....οι εμμονές και οι επιλογές του ηγέτη τους (θολωμένο μυαλό) μας έσωσαν από το να μιλάμε γερμανικά και να παίζουν οι ομάδες μας Bundesliga :p :p :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παίδες.

έχω πρόβλημα με το CoH. Μου κάνει crach και με πετάει στο desktop. Πως το λύσατε αυτο?

μόλις μπαίνω στο skirmish και ξεκιναει το παιχνιδι μετα απο 5 sec κανει crash και με βγάζει στο dektop.

τι προτείνετε?

(ειμαι με vista x64 4GB ram 8800GTX E6600 asus blitz fomula)

Link to comment
Share on other sites

γυριστε σε xp... :p εμ πως να το κανουμε αφου τα ρημαδια τα vista ειναι χαλια...ολο bugs και errors....εγω παντος δεν παω vista με την καμμια!!! χ*** και το dx10 και τα aero τους και ολα...αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί φασιστόμουτρα βρε?

ΤΙ να συγκρίνουμε; Tα Sherman με τα Panzer IV? Η τα P-38 με τα FW-190; Μην αναφερθώ στα Ju-87!

Έτη μπροστά ήταν οι Γερμανοί. Ακόμα και τα κράνη να σκεφτείτε, που το ίδιο σχεδόν σχήμα υιοθέτησαν τα τελευταιά χρόνια οι Αμερικάνοι, φτάνει.

Πόρωση το game!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

:OT: Υπάρχει κανένα αξιοπρεπές Tank Simulator; :OT: [/

QUOTE]

Αυτό είναι ότι καλύτερο έχω παίξει, πραγματικός εξωμοιωτής, καμμία σχέση με την πλοιοψηφία των εμπορικών (ή αλλιώς trendy) τίτλων.

http://www.strategyfirst.com/en/games/IronWarrior/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips [Χθες, στις 19:49]

Γιατί φασιστόμουτρα βρε?

ΤΙ να συγκρίνουμε; Tα Sherman με τα Panzer IV? Η τα P-38 με τα FW-190; Μην αναφερθώ στα Ju-87!

Έτη μπροστά ήταν οι Γερμανοί. Ακόμα και τα κράνη να σκεφτείτε, που το ίδιο σχεδόν σχήμα υιοθέτησαν τα τελευταιά χρόνια οι Αμερικάνοι, φτάνει.

Πόρωση το game!

H Luftwaffe ήταν πολυ μπροστα απο την εποχή της.

Link to comment
Share on other sites

Tην έχω απενεργοποιήσει αλα πάλι με πετάει στο desktop.

Εχεις βάλει μήπως κάποιο patch? εγω το τρέχω όπως είναι γιατι διάβασα οτι το patch δε διορθώνει και πολλά πραγματα.

σκεφτομαι να το κατεβάσω μήπως και διορθωθεί. Δεν μπορω να σκεφτώ κατι αλο που να φταίει.:(

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν....βρέθηκε το τι φταίει!:)

Πέρασα το τελευταίο patch που έχει βγεί για το παιχνίδι και σταματίσανε τα crash στο desktop.

Ήθελε update το παιχνίδι. Το sidebar το έχω κλειστο ούτος η άλος.

Τώρα τρέχει μια χαρα:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από submarine1981 [Σήμερα, στις 12:12]

λοιπόν....βρέθηκε το τι φταίει!:)

Πέρασα το τελευταίο patch που έχει βγεί για το παιχνίδι και σταματίσανε τα crash στο desktop.

Ήθελε update το παιχνίδι. Το sidebar το έχω κλειστο ούτος η άλος.

Τώρα τρέχει μια χαρα:cool:

:T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.