Jump to content



Clive Barker's Jericho Demo is out


Dem

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 09:39]

με τσακισε το gamespot :(

κανενας με το full? comments?

Τελειωσα την full εκδοση xθες το βραδυ

O τελικος κακος ο firstborn μου εβγαλε την παναγια για να καταλαβω πως πρεπει να τον σκοτωσω αλλα το βρηκα τελικα

Μην ακους τι λεει το gamespot

Λεει υπερβολες

Το παιχνιδι δεν ειναι το καλυτερο...αλλα ειναι αξιοπρεπες και δεν αξιζει τοσο χαμηλο σκορ

Αμα δεις στα user comments του Gamespot ο συνολικος βαθμος στο σκορ ειναι 7.8

Διαβασε τα reviews απο διαφορους που εχουν παιξει το παιχνιδι για να καταλαβεις

http://www.gamespot.com/pc/adventure/clivebarkersjericho/players.html?tag=readerreviews;alluser

Το προβλημα για μενα ειναι οτι φερνει περισσοτερο σε στυλ painkiller παρα σε στυλ undying

και αυτο το κατανταει καπως μονοτονο και ρηχο

Επισης ειναι ιδιαιτερα κλειστοφοβικο (σαν το doom3 ενα πραγμα)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Εγω παλι μολις τελειωσα το demo και μου αρεσε αρκετα, κυριως επειδη προσφερει κατι το διαφορετικο για single player shooter, παιρνει και ενα bonus που ειχα μπολικα fps kai ωραια εικονα σε 1280*960(κατι που δεν εχω σε cod4 και ut3 demo λογω cpu αγκρρρ) με vsync advanced smoothing και motion blur off, στα πλην παει το περιεργο mouse input που ομως δεν παιζει και πολυ ρολο μιας και το παιχνιδι ειναι αρκετα κονσολαδικο και συγχωρει αρκετα λαθη, τουλαχιστον το demo :p

Link to comment
Share on other sites

καλουτσικο ειναι,πρωτοτυπο να μπορεις να ελεγχεις ολους τους χαρακτηρες.Βεβαια παλι βαρεθηκα ολο πυροβολω-πυροβολω και δεν ψοφανε με τιποτα τα τερατα! Θα το βαθμολογουσα με 7

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.