Jump to content



nVidia 8800 GT


godslayer1416003205

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από strong

Ηρθε ακριβως πανω που θα κανω ολικη αναβαθμιση δεν μπορω να περιμενω!!!!! LOL:jump:

νομιζω δεν πρεπει να βιαστουμε και εγω περιμενω για αναβαθμηση αλλα κατσε να δουμε τι θα γινει με την 9800

Link to comment
Share on other sites

Mια λεπτομέρεια για άλλους αλλά σημαντική για μένα...ο θόρυβος σε load είναι υψηλος ή χαμηλος;;;

"the GeForce 8800GT still walks a flawless path by still being as discreet as, if not more so than, the other GeForce 8800. Its fan is only noisy for two seconds when the PC is turned on, but noise never increased during games" σύμφωνα με tomshardware.com αλλά μερικοί υποστηρίζουν ότι είναι πιο θορυβώδεις και από 2900χτ

Link to comment
Share on other sites

Να μια καρτα που πραγματικα αξιζει τα λεφτα της.

Στα 230 ευρω πραγματικα δεν εχει αντιπαλο...

edit:

Αυτα κανει μια εταιρια οταν περιμενει την απαντηση απο την αντιπαλο 1χρονο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το mobo της παρακάτω υπογραφής.Σκέφτομαι να αναβαθμήσω την κάρτα γραφικών με 8800gt.Το ερώτημα είναι πιο mobo να επιλέξω για αντικατάσταση του παρώντος ώστε τα χριστούγεννα να κανω sli με άλλη μία 8800gt.Για mobo περίπου maximum 150 euro.

Link to comment
Share on other sites

Τρεχω και δεν φτανω να ακυρωσω την προπαραγγελια της 2900pro και να καταθεσω αλλα 30 για την GT, ειπανε πως θα επρεπε να τους ειχε ερθει απο χθες, ρωτησα αν θα καθυστερησει πανω απο μια βδομαδα μου ειπανε αποκλειεται, sorry ATI :bye: :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

Θα μας πει κανείς τι παίζει από θόρυβο σε idle και Load!

http://www.tomshardware.com/2007/10/29/geforce_8800_gt/page13.html

http://www.vr-zone.com/articles/Nvidia_GeForce_8800_GT_Review/5369-12.html

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Inlovem

νομιζω δεν πρεπει να βιαστουμε και εγω περιμενω για αναβαθμηση αλλα κατσε να δουμε τι θα γινει με την 9800

και ποτε με το καλο ερχεται η 9800 ? και ποσο θα στοιχιζει ? αν εχει πανω απο 300 ευρω δεν το σuζητω παω για 8800GT !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.