Jump to content



nVidia 8800 GT


godslayer1416003205

Recommended Posts

  • Replies 1,4k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από anthis [Σήμερα, στις 16:24]

Αραγε μια VF900 θα εχει καλυτερη αποδοση απο το stock cooling system?

Πιστευω πως ναι, και σε λιγες μερες 8α μπορεσω να το διαπιστωσω απο πρωτο χερι μιας και εχω ηδη μια vf900cu LED πανω στην μισοπεθαμενη 1900, το θεμα ειναι αν θα μπορω να κολλησω ξανα τα ιδια ramsinks με καποια κολλα ή αν θα πρεπει να παρω καινουργια και αν ναι ποιο μαγαζι στην αθηνα τα εχει ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης

Αξιζει τα λεφτα της με το παραπάνω :T:

παρακολουθω το φορουμ εδω και καιρο,αμα βλεπω και ποστ απο Κοπριτης σε θεμα ασχετο με μοντες,παει να πει οτι κατι καλο εχει βγει..δεν αφηνει κανεναν πλεον ασυγκινητο το τερατακι των 230 ευρω:p

για να δουμε ποτε θα μας στειλει την EVGA ο πλαισιος...εκανε κανεις προπαραγγελια απο εκει κ ελαβε ειδοποιηση ποτε θα μας τις στειλουν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

Να ρωτήσω αν όλοι εσεις που παραγγείλατε την 8800 πήρατε την EVGA έτσι δεν είναι ;

Δεν παίζει στην Ελλάδα υλοποίηση της 8800GT από άλλη εταιρία εκτός από του πλαισίου Εvga & Twintech;

Gigabyte από you.gr

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα και εγω μια evga απο τις ελαχιστες που ηρθαν ......:banging: :banging:

απο τα λεγομενα της κοπελας στο τηλεφωνο ,η οποια με καλεσε με το που την παρελαβαν σημερα ,μου ανεφερε οτι οι evga ηταν ολες σε προπαραγγελια και για να καλυψουν την ζητηση αυριο φερνουν sparkle ,twintech και Asus 8800 GT ....

Το μονο σιγουρο εινια οτι γινεται πανικος για την συγκεκριμενη καρτα -για ευνοητους λογους-αλλα τα αποθεματα της θα ειναι ελαχιστα...:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav [Σήμερα, στις 19:47]

Ρωτησα τηλεφωνικά για ημερομηνία παραλαβης από Πλαισιο και μου είπαν για Παρασκευή 2/11

Για την evga ή για την twintech ισχυει η παραπανω ημερομηνια ξερεις ? ( θεουλη μου σε παρακαλω μην παρω τα παπακια για 239239023η φορα μεσα στον μηνα :( )

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το απόγευμα μίλησα τηλ. με το πλαίσιο και μου είπε ότι υπάρχει evga και την παρήγγειλα. την παρασκευή θα μου έρθει για τον λόγω ότι την πέμπτη έρχεται το τροφοδοτικό που παρήγγειλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα..να κανω μια ερωτηση?

Ενα φιλαρακι θα παρει τωρα pc κ σκεφτεται τι καρτα θα βαλει πανω..μαλλον GTS 640 η GTX θα παρει..αλλα τωρα ειδα οτι το πλαισιο εφερε την GT...

Στα bench δεν τα παει κ ασχημα..κ με βαση την τιμη της παντως μετραει πολυ..

Αξιζει να παει για GT καρφωτος?

Ευχαριστω...;)

Υ.Γ:Να τονισω οτι ειναι για 20'' monitor..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis

Εγω επειδι ειχα σκοπο για SLI.....παραγγειλα κατευειαν 2 Evga απο πλαισιο....

Την πατισα πριν 2 μηνες και πηρα 2 xfx 8600gts 256mb....gia 380 συνολο...

for sale xfx 8800gts 100 euro each... :p

Φιλε Spartiati καιρο εχουμε να σε δουμε απο δω αλλα και απο κοντα

:)

Τι εγινε που χαθηκες?? Να περιμενουμε κανενα δυνατο comeback??

Μαλλον 8600gtx θες να πεις και οχι 8800..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sstav

Ρωτησα τηλεφωνικά για ημερομηνία παραλαβης από Πλαισιο και μου είπαν για Παρασκευή 2/11

Παρασκευη θα την παραλαβει το Πλαισιο ή θα αρχισει να μοιραζεται?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FLO [Χθες, στις 22:39]

Φιλε Spartiati καιρο εχουμε να σε δουμε απο δω αλλα και απο κοντα

:)

Τι εγινε που χαθηκες?? Να περιμενουμε κανενα δυνατο comeback??

Μαλλον 8600gtx θες να πεις και οχι 8800..

OOps!!

my mistake..

Εξαλου εχω κανει "σωστο",,ποστ στα πωλειται.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.