Jump to content


........για δείτε και αυτό.........


lofring

Recommended Posts

μην ντρεπεσαι να πεις οτι αγορασες βιβλιο του , προσεξε δε λεω οτι λες ψεματα γενικα αναφερομαι.

απλα οποιον ακουω να μου λεει ολο την ιδια δικαιολογια ακουω , επεσε στα χερια μου. απο το να καθεσαι να αποχαυνωνονται στη ΤΙΒΙ καλυτερα να διαβαζουν βιβλια, εστω αυτα , ισως να γινει συνηθεια μετα και να παιρνει ο κοσμος και κανενα καλυτερο μετεπειτα

Link to comment
Share on other sites

αν το ειχα παρει θα το ελεγα ρα!!!

απλα το ειπα για να ξεκαθαρισω την θεση μου ,οτι δλδ δεν ειμαι fan ουτε συνειδιτος και συστηματικος αναγνωστης του.

περα απο την πλακα οντως καλυτερο απο τn πανια (jet aim )

edit: αν αγορασες εσυ ...πες το μην ντεπεσαι:laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ρωσικη τεχνολογια...δεν ξερω κατα ποσο κολλαει αυτο που θα πω...αλλα του φουστη...στα ot ειμαστε,ειναι ιστορικο γεγονος που προσφατως ανακαλυφθηκε η αληθεια για αυτο,και πανω απο ολα εχει να κανει με computing...

(για σενα που δεν πειστηκες ακομα σου λεω:εχει και κατασκοπεια,αντικατασκοπεια,διεθνη μαγειρεματα και ολα αυτα in real life)

http://en.wikipedia.org/wiki/Farewell_Dossier

http://www.taipeitimes.com/News/editorials/archives/2004/02/04/2003097438/print

http://www.fcw.com/print/10_12/news/82709-1.html

(για εσενα που εφτασες ως εδω και δεν διαβασες τα λινκς ενα θα σου πω:ΠΑΡΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΠΙ ΠΡΙΝ ΝΑΝΑΙ ΑΡΓΑ:D :D :D )

μηπως τωρα θαπρεπε να "επανεκτιμησουμε" τη ρωσικη τεχνολογια?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [30-10-2007 23:07]

Το κρίμα είναι που υπάρχουν άνθρωποι που διαβάζουν και πιστεύουν τον λιακόπουλο.. ντροπή ρε γαμώτο..

+1

όχι απλά κρίμα.....

Εδώ μιλάμε ότι ο άνθρωπος αναβιώνει άλλες εποχές (αυτός και το συναφή του).

Και υπάρχουν πάντα και οι αντίστοιχοι υδροκέφαλοι....στενοκέφαλοι από την άλλη μεριά που λένε τα ίδια αλλά αντεστραμένα....για να πωρώνουν τον κόσμο για ιδίον τους όφελος:turn:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oxide [04-11-2007 16:33]

η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν ειναι ολα βλακιες ενα ποσοστο εχει βαση και δεν τα βγαζει απο το μυαλο του...

πχ κεφαλαιο τεσλα.ο τυπος ηταν πολυ καλος...το βιβλιο του λιακο (ΠΡΟΣΟΧΗ δεν το αγορασα επεσε τυχαια στα χερια μου) περιεχει αρκετες αερολογιες για να γεμιζει αλλα και καποια ουσια.

αλλωστε πολλα λεγονται για τον τεσλα εδω και καιρο δεν περιμεναμε τον λιακο.

google κατι σαν free energy tesla κτλ.

τωρα για τα υπολοιπα δεν υπαρχουν αποδειξεις αλλα ουτε και αντενδειξεις...οποτε οποιος θελει τα πιστευει.

Ο Λιακόπουλος δεν ενδιαφέρεται αν θεωρείτε σωστά ή όχι αυτά που λέει. Το μόνο που τον ενδιαφέρει είναι να αγοράσετε τα βιβλία του για "να κρίνετε μόνοι σας" όπως λέει και ο ίδιος.Για να το πω διαφορετικά αν "οι Νεφελίμ θέλουν τις ψυχές μας", αυτός θέλει τα λεφτά μας.

Ντοπή δεν είναι να πιστέψεις σ'αυτά που λέει. Η μεγαλύτερη ντροπή είναι να πέσεις στην επιχειρηματική του παγίδα και να του δώσεις τα 29. Έμπορος είναι ο άνθρωπος που εκμεταλλεύεται πατριωτισμό, θρησκοληψία και περιέργια. Τίποτα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.