Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Εντάξει δε προσπαθώ να σας πείσω.. Αν σας αρέσει, εμένα αδιάφορο με αφήνει :p

Θα συνεχίζω βέβαια να έχω αυτή την απορία σύμφωνα με την δικιά μου αισθητική και άνεσης και ας γκρινιάζει ο Μάριος για παντόφλες. Χαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Εντάξει δε προσπαθώ να σας πείσω.. Αν σας αρέσει, εμένα αδιάφορο με αφήνει :p

Θα συνεχίζω βέβαια να έχω αυτή την απορία σύμφωνα με την δικιά μου αισθητική και άνεσης και ας γκρινιάζει ο Μάριος για παντόφλες. Χαχαχα

 

Δες λίγο στο θέμα με στον xmas διαγωνισμό ...τις φωτός....:p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, GoMaR said:

Εντάξει δε προσπαθώ να σας πείσω.. Αν σας αρέσει, εμένα αδιάφορο με αφήνει :p

Θα συνεχίζω βέβαια να έχω αυτή την απορία σύμφωνα με την δικιά μου αισθητική και άνεσης και ας γκρινιάζει ο Μάριος για παντόφλες. Χαχαχα

 

Ρε συ πρέπει να είναι στο γραφείο γιατί αγοράζουμε διαφανή side panels, led, rgb και θέλουμε να δείξουμε και τι καλό cable management κάναμε. χαχαχαχαχαχα μη με πυροβολήσετε τρολάρω λίγο για χιούμορ.

 

Πάντως εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να ανεβάσω ποτέ PC στο γραφείο. 2,10 x 0,75 και δεν με φτάνει, όχι να ανεβάσω και το tower πάνω χαχαχαχαχα

 

@wesker

 

Τα ηχεία της φωτογραφίας ποια είναι;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος gdp77 έγραψε:

Ρε συ πρέπει να είναι στο γραφείο γιατί αγοράζουμε διαφανή side panels, led, rgb και θέλουμε να δείξουμε και τι καλό cable management κάναμε. χαχαχαχαχαχα μη με πυροβολήσετε τρολάρω λίγο για χιούμορ.

 

Πάντως εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να ανεβάσω ποτέ PC στο γραφείο. 2,10 x 0,75 και δεν με φτάνει, όχι να ανεβάσω και το tower πάνω χαχαχαχαχα

 

@wesker

 

Τα ηχεία της φωτογραφίας ποια είναι;

Tα ηχεία ειναι τα Edifier S530D. Eχω μεινει πολύ ικανοποιημενος και απο τον ηχο τους και απο την ποιότητα τους.

 

https://www.edifier.com/int/en/speakers/s530d-2.1-subwoofer

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αναλογα με το case και το γραφειο που εχει ο καθενας κανει τα κολπα του........

και εγω θα ηθελα το 800d πανω στο γραφειο αλλα πρεπει να αλλαξω σπιτι για να γινει αυτο........:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Ρε ακυροι τυποι στο πατωμα το pc θα θελει καθαρισμα καθε μηνα. Γιαυτο κ μονο πανω στο γραφειο for life

Εγώ, δηλαδή, που το είχα στο πάτωμα (από ξύλο το πάτωμα) και όταν το ''έλυσα'' δεν είχε τόση σκόνη (και είχα να το καθαρίσω κάνα 2 χρόνια), είμαι thug for life:p;

  • Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DEADLAZARUS said:

Εγώ, δηλαδή, που το είχα στο πάτωμα (από ξύλο το πάτωμα) και όταν το ''έλυσα'' δεν είχε τόση σκόνη (και είχα να το καθαρίσω κάνα 2 χρόνια), είμαι thug for life:p;

Ban him...

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
8 hours ago, DEADLAZARUS said:

IMG_20200123_225007.thumb.jpg.530d63654558d1ce2e4d0970fbc02890.jpg

Με το ghost s1 πλέον. Θέλει δουλειά ακόμη το γραφείο (cable management, ξεσκόνισμα, γενικότερη τακτοποίηση). Από αύριο.

Βγαλε το ups πανω απο το γραφειο... ?

 

  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Βγαλε το ups πανω απο το γραφειο... ?

 

Μην τον ενοχλείς τον άνθρωπο. Κάνει underclock στο ups για να ρίξει θερμοκρασίες και το τοποθέτησε εκεί για noise test!!! :hehe:

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μία ώρα πριν, το μέλος acct έγραψε:

@phm, ο βραχίονας που στηρίζει την οθόνη ποιος είναι; Είμαι σε αναζήτηση για κάποιον με παρόμοια πλατιά βάση, για να μπορεί να στηριχτεί σε μοριοσανίδα.

 

Είναι το Ergotron 45-360-026 LX

 

 

Έγινε επεξεργασία από phm
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2020 at 7:54 ΠΜ, το μέλος Staxtis έγραψε:

@phm Ωραίο το setup αλλα κάνε κάτι με αυτά τα καλώδια με πιάνει ναυτία να τα βλέπω έτσι :))  (να μην τα κοιτάω ε???)

 

Κοίτα θεωρητικά το σενάριο να συμμαζέψω τα καλώδια είναι στο "κάποια στιγμή ίσως το κάνω κι αυτό"™

 

Μην ξεχνάς επίσης ότι όταν χρησιμοποιώ το pc δεν βλέπω τα καλώδια!

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, phm said:

 

Κοίτα θεωρητικά το σενάριο να συμμαζέψω τα καλώδια είναι στο "κάποια στιγμή ίσως το κάνω κι αυτό"™

 

Μην ξεχνάς επίσης ότι όταν χρησιμοποιώ το pc δεν βλέπω τα καλώδια!

 

Και όταν κάθεσε φαίνονται να φευγουν ενα καλώδιο εδώ ενα 5cm πιο κάτω αλλο ενα 10cm πιο κάτω κλπ κλπ..Οταν πασ να κάτσεις τα βλέπεις και επίσης ίσως τα νιώθεις και στα πόδια σου :))) Αλλα εν πάση περιπτώση εαν δεν ενεοχλούν εσένα τι νοιάζει τους αλλους?Εγω δεν κάθομαι στο pc σου.αχαχα
Απλά εγώ δεν μπορώ με τόσο καλωδιομάνι.Ενα καλώδιο εχω σε εμένα που φαίνεται και αυτό γιατι δεν υπήρχε τρόπος να το κάνω να μην.!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.