Jump to content


Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ShadowRunner [Σήμερα, στις 11:05]

@Κωστάκης

Κώστα η καρέκλα είναι καλή; Μήπως είναι από εκείνες που κάνεις λίγο πίσω και νιώθεις ότι θα πέσεις;; παναγιά μου... Το γραφειάκι είναι super όμως :T: πρέπει να είσαι άνετα εκεί... Μια tft και θα είσαι άρχοντας...

Ούφ αυτά...

Ναί το καρεκλόνι με βόλεψε πάρα πολύ ειδικά αν σκεφτείς οτι η προηγούμενη που είχα ήταν gtp.Παίρνει κ κλίση προς τα πίσω αλλα λίγο :( Δέν την πέφτεις και για ύπνο δλδ :p

Θα ακολουθήσει update και με την new οθονούλα soon.

Πάρε και μία αφιερωμένη φωτο μπάς και αξιωθείς να πάρεις κ εσύ καμία καρέκλα της προκοπής... :p :P :p :P :p (αστειάκι :p )

dsc01504uo1.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 14:14]

Και ουτε αναμένεται σύντομα dude... :p οσο ποσταραν και αλλοι τον χώρο τους οπως ηταν αρχικα αλλα τόσο θα το κάνω και εγω... ;) Το workstation μου ειναι ιερος χώρος για μένα και κυρίως κάτι που σε εκφράζει απόλυτα οποτε μονο όταν ολοκληρωθει θα ανέβουν φώτος... ;)

E κοίταξε δεν νομίζω ο δημιουργός να άνοιξε το θέμα για να μπει κριτική επιτροπή και να ψηφίσει το καλύτερο...Σαν πολύ ψωνίστικη ''φαίνεται'' η στάση σου ακόμα και αν δεν το επιδιώκεις...

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κωστάκης [Σήμερα, στις 14:17]

Ναί το καρεκλόνι με βόλεψε πάρα πολύ ειδικά αν σκεφτείς οτι η προηγούμενη που είχα ήταν gtp.Παίρνει κ κλίση προς τα πίσω αλλα λίγο :( Δέν την πέφτεις και για ύπνο δλδ :p

Θα ακολουθήσει update και με την new οθονούλα soon.

Πάρε και μία αφιερωμένη φωτο μπάς και αξιωθείς να πάρεις κ εσύ καμία καρέκλα της προκοπής... :p :P :p :P :p (αστειάκι :p )

dsc01504uo1.th.jpg

ασε κωστακη.καλυτερη απο του Γιωργαρα-ναι εκεινη την κοκκινη την διαλυμενη-κανεις δεν εχει.:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Γιατί στην κατάσταση που είναι τώρα ας πούμε δεν βλέπετε?

βλεπεται δεν βλεπεται φαινεται πως ειναι κατι που δεν τον αντιπροσωπευει...ενας απο αυτους που ανεβασαν φωτογραφιες με ακαταστατο γραφειο ημουν εγω αλλα οπως και να εχει αυτο ειναι,μπορει να μην με αντιπροσωπευει απολυτα αλλα ειναι αυτο που ειναι, δεν ειναι υπο κατασκευη...:)

Link to comment
Share on other sites

ρε συ obijuan1983...δεν ειναι θεμα ακαταστασιας, ειναι θεμα οτι καθε μερα ειναι διαφορετικο (και εμένα με ενδιαφέρει να ανεβάσω φωτος που λενε, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...και οχι οπως ηταν χτες, η προχτες ή πως θα ειναι).... και αυτο γιατι πειραματιζομαι και βεβαια περιμενω νέα πράγματα να ερθουν....καθε μέρα να ανεβάζω φωτος δηλαδη? δεν κάνουμε modding να ανεβάζω μερα με την μέρα τις αλλαγες που κάνω....

..... και οπως ειπα θα αλλαξω σπίτι συντομα και αρα θα αλλαξει και ο υπολοιπος χώρος τον οποιο δεν γνωρίζω ακόμη..... ουτε το γραφειο και η καρέκλα δεν θα μεινουν ιδια αν ολα πανε καλα... τι να ανεβασω?... για να δουμε πως ειναι η DELL, το G25, το G9 και η λαμπα στο workstation? το είπα απο την αρχη οτι ΔΕΝ ειμαι υπερ των updated φωτογραφιών... ειμαι ΥΠΕΡ της σχολης "μια και καλή" που λέμε...

Αν ανεβαζα κατι τώρα δεν θα ειναι αντιπροσωπευτικο του perp να τω πω αλλιώς... και το θεμα ειναι να ειναι φωτογραφιες που μας αντιπροσωπευουν και οχι να δειξουμε το σπίτι μας, το χωρο μας και τα πορτοπαράθυρα.... Τουλάχιστον ετσι το αντιλαμβάνομαι εγω αυτο το thread....

Μπορει να φαινεται κολλημα σε πολλους αλλα ξερω οτι δεν ειμαι ο μοναδικος που το βλεπει ετσι, διαφορετικα θα βλέπαμε φώτος πάνω στην αλλαγη που λεμε και απο άλλους... ;)

Πάντως αν ειχε ανέβει το thread αυτο πριν 6 μηνες θα ανέβαζα φωτος εξάλλου το ειπα και στο 2ο ποστ μου οτι περιμενα αυτο το thread......αλλα τώρα δυστυχως ειμαι σε φάση αλλαγών οποτε δεν θα ισχυει τιποτα απο οτι θα ανέβαζα..... οποτε γιατι να κανουμε άκυρες κουβεντες και σχόλια για κατι που θα αλλαξει?

Θα ανέβασες φωτος απο το γραφείο σου τις τελευταιες μερες που θα εισαι σε ενα χώρο Η τις πρώτες μέρες που θα εισαι σε ένα νεο? ΕΕΕ καπως έτσι ειναι τα πραγματα λοιπον... φώτος θα ανέβουν εν καιρώ...

EDIT: Το πως HTAN περυσι την ανοιξη αλλα τωρα ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ οπως ειπα μπορειτε να το δειτε εδώ

Ασχετο... gbak που εισαι ρε να με υπερασπιστεις λιγο? :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εχω να κανω μια παρατηρηση, που σκ@τ@ τα βρισκεται τα λεφτα !??! :p :PΒλεπω κατι pc που ουτε στον υπνο μου δν θα αποκτησω κατι ηχοσυστηματα αψογα, κατι χωρους εργασιας αψογους! που ζω??? :p :P WTF??? :crazy: :crazy::fist::fist:

Link to comment
Share on other sites

@ Pepr

Θα ανέβαζα...ζω την κάθε στιγμή...δεν νομίζω οτι πρέπει να έχουμε τέτοια κολλήματα...

By the way δεν νομίζω οτι χρειάζεσαι κάποιον να σε υπερασπιστεί...Μια χαρά μιλάς...

Οπότε όταν τακτοποιηθείς σε περιμένουμε...

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 15:23]

Εχω να κανω μια παρατηρηση, που σκ@τ@ τα βρισκεται τα λεφτα !??! :p :PΒλεπω κατι pc που ουτε στον υπνο μου δν θα αποκτησω κατι ηχοσυστηματα αψογα, κατι χωρους εργασιας αψογους! που ζω??? :p :P WTF??? :crazy: :crazy::fist::fist:

μην ανησυχείς, όταν μεγαλώσεις θα μάθεις και εσύ τι είναι οι δόσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983 [Σήμερα, στις 15:25]

@ Pepr

Θα ανέβαζα...ζω την κάθε στιγμή...δεν νομίζω οτι πρέπει να έχουμε τέτοια κολλήματα...

By the way δεν νομίζω οτι χρειάζεσαι κάποιον να σε υπερασπιστεί...Μια χαρά μιλάς...

Οπότε όταν τακτοποιηθείς σε περιμένουμε...

Φιλικά

Κοίτα μαν συμφωνω αλλα δεν μπορω να εξηγησω σε ενα post την φάση γενικότερη αλλαγης που βρισκομαι... νεό σπίτι, νεα δουλεια, νεα περιοχη, νεο PC, νεό ηχητικο σύστημα, νεο LOOK, νεες συνήθειες... κτλ... Να καταλαγιάσουν λιγο τα πράγματα αυτο περιμένω και να στηθει σωστα το workstation μου....

Απλα ο "υπερασπιστης" ειναι της ιδια σχολης και απλα με ξέρει παρα πολυ καλα και πιανει τον συλλογισμο μου... γι αυτο το ειπα...οχι για να υπερασπίσει τα λεγομενα μου... αυτο το κανω και μονος μου δοξα τω θεο...

Απλα ζητησα πίστωση χρονου σε όσους ρωτανε για το πως ειναι ο χώρος μου αυτην την περιόδο...δεν ζητησα κατι παραλογο... no worries παντως.... ;)

PS: Υπαρχει και ενα EDIT παραπάνω πάντως... ετσι για να δειτε που κινουμαι δηλαδή...

:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 14:23]

Εχω να κανω μια παρατηρηση, που σκ@τ@ τα βρισκεται τα λεφτα !??! :p :PΒλεπω κατι pc που ουτε στον υπνο μου δν θα αποκτησω κατι ηχοσυστηματα αψογα, κατι χωρους εργασιας αψογους! που ζω??? :p :P WTF??? :crazy: :crazy::fist::fist:

Και εγω αυτο σκεφτομουν!..;)

Γι'αυτο μου αρεσει ο Ελληνας....Δεν εχει να ψωνισει απο λαϊκη..Δεν εχει να πληρωσει λογαριασμους, πετρελαιο κ.τ.λ. αλλα την HTPC και και τις ανεσεις του μια χαρα τις εχει...

Και δεν μιλαω συγκεκριμενα για κανεναν απο εδω, εξαλλου κανενος την οικονομικη κατασταση δεν γνωριζω, αλλα ειναι μια γενικη εικονα που εχω κ πιστευω για εμας τους Ελληνες....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dubber

Και μία από το γραφείο της δουλειάς. Δυστυχώς από κινητό και επικόλληση 3 διαδοχικών φωτογραφιών.

officeka3.jpg

Ρε man τι δουλειά κάνεις και έχεις 3 PC + το Laptop?

Link to comment
Share on other sites

Το βασικοτερο κριτήριο για την παρτυ μου το ειπα... design, αισθητικη, ποιότητα και σωστα παντρεμα υλικων και ενα ποιοτικο καλο αισθητικο αποτέλεσμα....αυτο ισχυει για τα παντα... οταν θέλω κατι (σε λογικά πλαισια πάντα, δεν λεμε να πάρω keyboard με 300) συνηθως κοβεις απο αλλου... ειναι καθαρα θέμα επιλογης πιστευω... και βεβαια εχει κοστος...

Αλλοι θελουν να τα δινουν για να βγαινουν σαν γαμπροι στα μπουζουκια και να χαλανε ενα μισθο σε λουλουδια (παλιος μου συμμαθητης) και αλλοι που ξοδευουν 1 μισθο για να εχουν απεναντι τους αυτο που γουστάρουν.... διαφορετικες επιλογες τοποθέτησης χρημάτων... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mech5107 [Σήμερα, στις 16:02]

Ρε man τι δουλειά κάνεις και έχεις 3 PC + το Laptop?

Win Admin σε ISP αλλά να επισημάνω, το δεξί είναι PC, το μεσαίο είναι laptop με 2η οθόνη και αριστερά είναι οθόνη με CPU switch πάνω στο οποίο μπαίνουν μηχανάκια για στήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

πολλα λετε και λιγα δειχνετε....συμφωνω με obijuan1983...οτι εχεις δειχνεις...δεν εχεις δεν δειχνεις...και αν στην πορεια την δεις αλλιως ανεβαζεις και αλλη φωτο...που το κολλημα..

ο dubber το λεει καθαρα "Δείξτε το γραφείο σας!"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.