Jump to content


Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

On 6/19/2016 at 11:56 AM, deninho said:

 

Spoiler

IMG_20160611_200114.jpg

 

 

 

Σαν τον παλιό καλό καιρό... (βαριέμαι να ασχοληθώ να το βάλω στο στάκερ, που περιμένει υπομονετικά στα δεξιά της εικόνας)

 

 

Αρε philips οθονάρα!! Βαλε 2 βιδες και κολα τη στο γραφειο . :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 ώρες, το μέλος LocoDiceGR έγραψε:

Ποια οθονη ειναι αυτη ακριβως?

Φαινεται οτι εχει ωραια χρωματα. :p

 

Η οθόνη είναι η Dell U2715H αλλά αν λες για τα χρώματα πίσω, είναι αυτό. Τα χρώματα αυτού του συγκεκριμένου πακέτου τελικά δεν είναι καλά , το άσπρο το δείχνει γαλάζιο, το κίτρινο πρασινίζει κλπ. Παρόλα αυτά είναι καλύτερα έτσι (έστω και αν τα χρώματα είναι κάπως περίεργα) παρά χωρίς αυτό γιατί είναι πιο ξεκούραστο για τα μάτια και επίσης νιώθεις ότι η οθόνη σου "ανοίγει". Εγώ πάντως παρατηρώ ότι τώρα πχ όταν θα πάω να δω κάποια ταινία κάθομαι λίγο πιο μακριά από πριν.

Link to comment
Share on other sites

On 20/6/2016 at 5:46 PM, Bonito said:

 

Αρε philips οθονάρα!! Βαλε 2 βιδες και κολα τη στο γραφειο . :hehe:

οθονάρα δε λες τίποτα! 9,5 χρόνια, κι αν εξαιρέσεις μια περίοδο που κάτι βραχυκύκλωνε τα κουμπιά της, κι αναβόσβηνε το OSD menu αλλά και η οθόνη, δεν έχει κάνει κιχ. φτου φτου να μην τη ματιάξω :p

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, deninho said:

οθονάρα δε λες τίποτα! 9,5 χρόνια, κι αν εξαιρέσεις μια περίοδο που κάτι βραχυκύκλωνε τα κουμπιά της, κι αναβόσβηνε το OSD menu αλλά και η οθόνη, δεν έχει κάνει κιχ. φτου φτου να μην τη ματιάξω :p

 

 

εγω την εδωσα σε ενα φιλο και την χαιρεται γιατι δεν εχω desktop πλεον.

 

Η καλυτερη αγορα που εχω κανει ποτε. Τελος πάντων, υπάρχει ειδικό θέμα για την οθονη.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα την προσφατη τοποθετηση ραφιου πανω απο το pc και του στερεοφωνικου 15ετιας (και βαλε)! :) Nothing special!20160625_154724.jpg20160625_154810.jpg

 

Το στερεοφωνικο "βοηθαει" στον ηχο , καθως ειναι συνδεδεμενο με το pc . Εκει πανω βεβαια "χανεις " αρκετα απο τον ηχο , αλλα οπως και να'χει , δινει το κατι παραπανω και γεμιζει και τον, μεχρι προτινος, αδειο τοιχο! 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 2 ώρες, το μέλος asus_rog έγραψε:

Logitech z5500 πολυ δυνατα και τα πουλανε φτηνα αν θες να βαλεις κατι καλυτερο

Αν λες για εμενα ,μπα, για 5.1 δεν υπαρχει χωρος :\ Θα ηταν κριμα να τα βαλω οπως να'ναι! 

Τα trust tytan μια χαρα κανουν για αυτο που θελω, και τα ηχεια του στερεοφωνικου δε συγκρινονται με τιποτα φιλε μου, ειναι φοβερα! :) 16 χρονια ειναι και ακομη ειναι ακμαιοτατα :) Χανουν σε ηχο γιατι ειναι πιο ψηλα. Το 5.1 παλι καπως ετσι θα επρεπε να μπει και απο πισω υπαρχει τραπεζι, δεν εχει χωρο για πραγματικο 5.1 :( 

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Άμα τα βρεις φθηνά και γενικά άμα τα βρεις, έλα να με βρεις...

Τα εχει ενας φιλος μου. Αμα καταφερεις και μπεις σπιτι του , ανετα τα βρισκεις :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος ababapanos έγραψε:

Επειδή τώρα το καλοκαίρι δεν παλεύεται η ζέστη στην σοφίτα έκανα μετακόμιση το γραφείο μου στο υπόγειο στο δωμάτιο του home Cinema, αλλα επειδή μου αρέσει αρκετά το αποτέλεσμα ίσως μείνω εδώ μόνιμα! :P

 

20160709_193107.jpg

20160709_193125.jpg

20160709_193243.jpg

Πολυ ανετα ερχομαι και κοιμαμαι εκει κατω για παντα :hehe: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.