Jump to content


Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

  • 5 weeks later...
On 2/12/2016 at 10:50 ΜΜ, το μέλος env0y έγραψε:

Μόλις καλωσόρισα την νέα οθόνη και έκανα την ανάλογη τακτοποίηση. Απλά ΈΡΩΤΑΣ!!

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC_0029.JPG

PHOTO_20161202_223143.jpg

DSC_0031.JPG

φίλε η καρέκλα τι λεεί??Αξίζει?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, env0y said:


Έχω σιχαθει οποιαδήποτε άλλη εξαιτίας της.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 

Μια απορια. Οι bucket τελικα ειναι ανετες για πολυωρη χρηση? Γιατι οταν καθεσαι στον υπολογιστη δεν ειναι το ιδιο με το να εισαι στο αμαξι...που εκει μετραει το bucket. Δεν σε κουναει καποιος δεξια αριστερα. Πιστευα οτι τελικα ειναι αβολες.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Darap21 έγραψε:

Έκανα μια αλλαγή ακόμα στο γραφείο.. Θελω να βρω βάση για το μόνιτορ τώρα να το σηκώσω ποιο ψιλά... 

IMG_20170103_150021.jpg

IMG_20170103_145713.jpg

 

Do It Yourself: http://www.ikeahackers.net/2015/12/10cm-lift-desk-shelf-monitor-stand.html

 

http://www.ikea.gr/apothikeutikoi-horoi/rafia-toihou/rafia/rafi-6423/7554/

http://www.ikea.gr/kouzina/doulapia-kai-portes-kouzinas/podia-epiplon-kai-bazes-kouzinas/podi-23489/24620/

 

Total cost = 16 euros

 

 

desk-shelf_09.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Μετα απο πολυ καιρο (και εν οψει μετακομισης), ενα και μονο pc στο γραφειο! Για πολυ λιγο βεβαια καθως απο βδομαδα μαλλον ταξιδευει (μαζι με το 2ο και αλλες 40 κουτες περιπου). 

Τα καλωδια ξεκολλησαν από πισω για λογους ευκολιας. But still, καιρο ειχα να το δω ετσι :p 

g1.jpg

g2.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τι να κανω ρε συ... Δυστυχως δε παιζανε λεφτα τοτε και πηρα αυτη την βλακεια τα trust... All in one ηχειακια ειναι. Η αποδοση τους εχει πεσει αισθητα, ειναι μετριοτατα (και εχουν προβληματακια), αλλα οταν θα μπορω (Αθηναιος γινομαι και εγω BTW :p ) , θα κοιταξω για κατι καλυτερο σιγουρα. Πανω απο το πισι ειχα ενα παλιο στερεοφωνικο συνδεδεμενο, απλα εχει μαζευτει σε κουτα τωρα! Εκεινο εχει πολυ δυνατα ηχεια, αν και ειναι μολις 17 ετων :p 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, tommybertsen said:

Τι να κανω ρε συ... Δυστυχως δε παιζανε λεφτα τοτε και πηρα αυτη την βλακεια τα trust... All in one ηχειακια ειναι. Η αποδοση τους εχει πεσει αισθητα, ειναι μετριοτατα (και εχουν προβληματακια), αλλα οταν θα μπορω (Αθηναιος γινομαι και εγω BTW :p ) , θα κοιταξω για κατι καλυτερο σιγουρα. Πανω απο το πισι ειχα ενα παλιο στερεοφωνικο συνδεδεμενο, απλα εχει μαζευτει σε κουτα τωρα! Εκεινο εχει πολυ δυνατα ηχεια, αν και ειναι μολις 17 ετων :p 

Join our bahalo... LOL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και το δικο μου ταπεινο γραφειο

και στο πλαι κρυμενο το ''Bahalo'' που επικρατει οταν δεν εχω καποιο project στα σκαρια... μπορεις να βρεις οτιδηποτε εκει μεσα.  vacuum tubes, resistors, capacitors, γατια, σαγιοναρες, κουλουρακια...

 

 

 

IMG_20170319_173334.jpg

IMG_20170319_173250.jpg

IMG_20170319_172655.jpg

Έγινε επεξεργασία από Harrisxr650
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.