Jump to content



Help!!! Τί να κάνω? BH


pliktras

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από georarg [20-11-2007 16:13]

με την 7800gs θα εισαι καλυμενος!

Εχεις γίνει πολυ διάσημος στο ιτνερνετ παλιο κλεφταρα.

Ελπίζω να σε εχουν χώσει μέσα γιατι σε αρκετούς έκανες παπατζιές...

Αλήτη

ΥΓ: Ξερω πως ίσως φαω ban για μερικές μερες αλλα δεν με πειράζει.Αρκει που του τα είπα του αληταρα του κλεφτη

:OT: :TD: :TD: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :blink: :sick: :nuke: :X: :boxed::dots::TD: :TD: :OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FANISTELROOY [Σήμερα, στις 23:35]

Τι εγινε εδω περα; Σου πουλησε καμια μουφα καρτα;

Ευτηχως όχι σε εμένα.

ο τύπος και με αλλο ενα username δεν το θυμάμαι (και φανταζομαι με πολλά αλλα) έχει πάρει σβάρνα ολα τα Ελληνικά φορουμ και βάζει ψεύτικες αγγελίες με σκοπό να βγάλει χρήμα...

Απλα εδω είδα ποστ του μετα απο googling και πόσταρα sry για το off topic

Παρτε ενα τσαγάκι καθηστε στο γραφειο σας και διαβάστε αυτό το υπέρχο θέμα με την ηρεμί σας...

http://www.e-pcmag.gr/forum/index.php?showtopic=36139

Δεν έκανε παπατζια μόνο σε αυτό το φορουμ αλλα και σε πολλα αλλα και σε διάφορα μέλη.

Παντως το θράσος μερικών με εξοργίζει...

Τώρα θα μου πείτε και με το δίκιο σας οτι δεν μου πέφτει ο παραμικρός λόγος αλλα δεν αντέχω κατι τετοια με βγάζουν πραγματικά έξω απο τα ρούχα μου...

:mad:

Link to comment
Share on other sites

:OT: Εγω προσωπικα εχω στειλει χρηματα σε ατομα με τραπεζικη καταθεση πανω απο 10 φορες, ποσα απο 15-120, εχω στειλει σκληρο δισκο και μνημη λαπτοπ χωρις να με πληρωσουν, παρα μονο αφου τα δοκιμασαν. Πααααρα πολλες συναλλαγες χωρις προβλημα. 2φορες με προβλημα/χαλασμενο προιον εγινε επιστροφη και ολα καλα ολα ωραια. Τωρα αν σου κατσει η στραβη......

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.