Jump to content



Πώληση raptor


AGRIMI

Recommended Posts

Πρόκειται για έναν raptor 74gb 16mb ο οποίος αγοράστηκε για την κοπελιά μου στις 26/11/2007. άρα έχει σχεδόν άλλα 5 χρόνια εγγύηση. λόγω προβλήματος της κάρτας γραφικών και λόγω εορτών τελικά λειτούργησε από τις 6/1/2008 μιας και ήταν στο φοιτικό σπίτι της. ο λόγος πώλησης του είναι ότι επειδή είναι δίπλα στο κρεβάτι που κοιμάται δεν τον υποφέρει και με "καταριέται". κι έχει δίκιο :) λες και ήξερε και χτες τη εστί raptor. η τιμή πώλησης είναι 100 ευρώ ακατέβατα και πωλείται σε Θεσσαλονίκη και Καβάλα γιατί μπορώ να το παραδώσω χέρι με χέρι. αν θέλετε να το στείλω κάπου πρέπει να μου πείτε τον τρόπο γιατί δεν γνωρίζω κανέναν. τα έξοδα αποστολής σ' αυτήν την περίπτωση είναι δικά σας. τα p.m. θα τα δω αύριο μιας και σήμερα θα διασκεδάσω που τελείωσα την σχολή μου και μου έμεινε μόνο πρακτική. άρα καταλαβαίνεται.... επίσης δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. ορίστε και μία φωτό αγοράς:

post-5962-1416073378,354_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.