Jump to content


Πόσα χρήματα παίρνετε;


TheLab

Καθαρές αποδοχές το μήνα  

710 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Το TheLab.gr παίρνει την ευκαιρία για μια σφυγμομέτρηση, λιγότερου τεχνολογικού χαρακτήρα αυτή τη φορά. Με αφορμή τη πρόσφατη έρευνα της εκπομπής 'Ρεπορτάζ Χωρίς Σύνορα' πάνω στο θέμα της εργασίας στην Ελλάδα, με το επίκεντρο τη λεγόμενη γενιά των 700 ευρώ (G700). Ενδιαφέρον έχει να δούμε τι κερδίζει ο μέσος Έλληνας που παράλληλα ασχολείται με πληροφορική και τεχνολογία γενικότερα, διότι αυτό κυρίως καθορίζει και την δυνατότητα του για προϊόντα και υπηρεσίες.

Το poll είναι ανώνυμο και τα στοιχεία των μελών δεν καταγράφονται.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Εγώ ψήφισα, αλλά είναι μονάχα μερική απασχόληση και πλησιάζει επικίνδυνα την γενιά των 700€ :bigsmile:. Όταν ασχοληθώ και εγώ πλήρως θα το δούμε ξανά...

Κατά τα άλλα είμαι φοιτητής

Link to comment
Share on other sites

750-900 οταν ειχα πληρη απασχοληση.

πλεον που κανω κατι δικο μου και με απασχολει λιγοτερες ωρες τα χρηματα σε αναλογια ειναι πανω κατω τα ιδια με πριν.μονη διαφορα οτι τωρα οι συνθηκες εργασιας ειναι πολυ καλυτερες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.