Jump to content


Recommended Posts

Ε προφανως για 2 player group για 60+ δε γίνεται ο ενας να ειναι healer... Δεν υπαρχει το damage μετά.

 

Πάντως 4 player 60+ δέν έχω δοκιμάσει, δεν είχαμε κανένα τόσο καλά ντυμένο για να πάμε εκεί. Ίσως το δοκιμάσουμε σύντομα.

 

Hardcore παίζω απλά να το θυμίσω  :p

Link to comment
Share on other sites

Ε προφανως για 2 player group για 60+ δε γίνεται ο ενας να ειναι healer... Δεν υπαρχει το damage μετά.

 

 

ΟΛΑ τα 2player leaderboards έχουν μέσα healer.

Χτεσινό μαζί με Ντούσαν :D

 

OSLj7U1.jpg

Έγινε επεξεργασία από MikeKorn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να μου δωσεις spec του monk? Ειναι φουλ support δηλαδή δε κάνει καθόλου dmg? 

Nαι.

 

http://www.diablofans.com/builds/57533-quin69-gr74-healing-monk-group-only

Φυσικά, υπάρχουν και παραλλαγές στο gear, αλλά η κεντρική ιδέα είναι αυτή.

Έγινε επεξεργασία από MikeKorn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nαι.

 

http://www.diablofans.com/builds/57533-quin69-gr74-healing-monk-group-only

Φυσικά, υπάρχουν και παραλλαγές στο gear, αλλά η κεντρική ιδέα είναι αυτή.

 

Ναι αυτό το build χρησιμοποιούσαμε, αλλά με 2 μονκ, ενας αυτός κι ένας EP μονκ, το 60ari δεν έβγαινε...Λόγω damage κυρίως... Θα ξαναδοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

At first I was like:

Ε προφανως για 2 player group για 60+ δε γίνεται ο ενας να ειναι healer... Δεν υπαρχει το damage μετά.

Τι λες μωρέ που δεν πάει πάνω από 60 με 1 dps...

 

 

and then I was like:

Hardcore παίζω απλά να το θυμίσω :p

7O2FM6I.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Χωρις healer απο 58 και πανω ειναι ψοφος ολοι εκτος απο monk...

Για να διορθωσω εδω... γιατι εφαγα κραξιμο για το πως το εγραψα και τι εννοουσα.

 

Εννοω οτι απο 58 και ανω αν δεν κατσουν ευκολα elites τοτε σιγουρα καποιος θα πεθανει 1-2-3-10 φορες χωρις healer οχι οτι δεν θα βγει το rift προς θεου...

Link to comment
Share on other sites

Για να διορθωσω εδω... γιατι εφαγα κραξιμο για το πως το εγραψα και τι εννοουσα.

 

Εννοω οτι απο 58 και ανω αν δεν κατσουν ευκολα elites τοτε σιγουρα καποιος θα πεθανει 1-2-3-10 φορες χωρις healer οχι οτι δεν θα βγει το rift προς θεου...

ασε μας ρε

 

bagevits-gastonebet.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και εγώ το Free Trial να το παίξουμε παρέα με άλλα δύο άτομα. Έχω να παίξω από τον καιρό του πρώτου. Κάτι που πρέπει να ξέρω για ένα καλό ξεκίνημα;

Ναι πάνε και αγόρασε όλο το πακέτο δεν θα το μετανιώσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα και εγώ το Free Trial να το παίξουμε παρέα με άλλα δύο άτομα. Έχω να παίξω από τον καιρό του πρώτου. Κάτι που πρέπει να ξέρω για ένα καλό ξεκίνημα;

είναι τελείως άλλο game. αν μπεις στην φάση να τα συγκρίνεις θα απογοητευτείς οπότε μην το κάνεις

Link to comment
Share on other sites

είναι τελείως άλλο game.

 

Ώπα κάτσε, θες να πεις ότι ένα παιχνίδι του 2012 είναι τελείως διαφορετικό από ένα παιχνίδι του 1996;

 

Γιατί τόσο καιρό που παίζω Diablo 3 κάτι είχα υποψιαστεί αλλά δεν είμουν 100% σίγουρος ότι δεν είναι το ίδιο παιχνίδι.

 

Για την ακρίβεια, η φάτσα μου τους πρώτους 6 μήνες ήταν έτσι:

JZ7yXUM.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.