Jump to content



Recommended Posts

Καποιο hint's 'n' tips για το hellfire amulet ? 

 

Καταφερα μαζεψα υλικά για 100+ amulet, τι κάνω τώρα ? Τα craftarv ολα μαζι ? ή λίγα λίγα ?  Δεν χωράνε 100 στο stash.

βρίσκεις στο diablo fans ποια passive θες για τα builds που θες, και στην συνέχεια τα κάνεις ένα ένα. Στόχος σχεδόν πάντα είναι να έχεις το σωστό elemental, cc, cd και τρύπα. Τρύπα και main stat ρολλάρει πάντα.

 

από τα 100 που θα φτιάξεις τα 10 να είναι καλά. (και πολλά λέω)

Έγινε επεξεργασία από tavliban
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

έλεγα μήπως βάζοντας και τα 100 με την μια έχω περισσότερες πιθανότητες, αλλά αφού λέτε ότ,ι είναι το ίδιο θα τα κάνω 5-5 και check. Πρέπει να φοράω και κανα ρουχαλάκι να μου δίνει magic find ή μπααα....

 

(Εχει φοβηθει το ματι μου ρουφιανα Kadala !)

Link to comment
Share on other sites

έλεγα μήπως βάζοντας και τα 100 με την μια έχω περισσότερες πιθανότητες, αλλά αφού λέτε ότ,ι είναι το ίδιο θα τα κάνω 5-5 και check. Πρέπει να φοράω και κανα ρουχαλάκι να μου δίνει magic find ή μπααα....

 

 

Κανένα ρόλο δεν παίζουν αυτά.

Απλά προσεύχεσαι στον RNGesus και craftαρεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Απλά προσεύχεσαι στον RNGesus και craftαρεις.

Στα ~105 crafts,  ένα κάπως καλούτσικο βγηκε αφού το επιασε στα χερια της η δισεκατοMyriam (10% cc). Και λέω καλούτσικο γιατι έχει Intelligence 900 και όχι <18% Fire.

 

Ασε που δεν ήξερα ότι πανε  groups για keyfarming και uber farming και τα έκανα μονος μου :hehe: :hehe: Θα craftαρα 400 αντι για 100 !!

 

 

Κέρδισα 17.8% από το προηγούμενο και αυτό χωρίς fire dmg. Πάω για GRift60 σημερα !

 

 

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΝΟΟΒαδες που δεν μου λέτε τι να κανω και παιδευομαι :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ, Ξεκίνησα Season4 char εχτες. Όταν λήξει το season και ας πούμε έχω φτάσει 200paragon αυτά τι γίνονται ? προσθέτονται σαν paragon στα non-season που έχω ή μετατρέπονται σε τόσο XP που προσθέτονται στο "υπάρχον" ?

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ, Ξεκίνησα Season4 char εχτες. Όταν λήξει το season και ας πούμε έχω φτάσει 200paragon αυτά τι γίνονται ?

 

Τα παίρνει το κράτος :lol:

 

 

 

(μετατρέπονται σε XP και βγαίνει η ανάλογη σούμα)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κολησα στην Adria, εξαφανίζεται  και δεν μπορώ να την σκοτώσω, πως θα ολοκληρώσω (το campain) ??? έκανα 2-3 restarts το προγραμμα και 5-6 φορες leave game αλλά τα ιδια και τα ιδια. Άφαντη !

 

:hehe: :hehe: :hehe:

 

αμα την δείτε βαρέστε την και για μένα. :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σέλω και γω stricken! Ακόμα με εκείνο το 60άρι στα 12.5 λεπτά είμαι :(

Και εγώ θέλω  το gear που έχω στο non-season (εκτός του όπλου) :lol:

 

Πάντως από ότι βλέπω στα leaderboards υπάρχουν variations του spec σε gems (αλλά και σε skills). Αρκετοί στους top 200, δεν παίζουν με stricken αλλά με iceblink ή taeguk. Προσωπικά ακόμα δοκιμάζω πράγματα σε όλους τους τομείς (gems, skills, ακόμα και follower) και δεν έχω καταλήξει στο τι είναι καλύτερο.

 

 

Το κακό είναι ότι το σιχαμένο Νat build παραμένει καλύτερο (έχει χτυπήσει GR70 τη στιγμή που ο καλύτερος UE έχει βγάλει GR66), αλλά δεν πρόκειται να μπω στη διαδικασία να κυνηγήσω rank παίζοντας το.

Έγινε επεξεργασία από MikeKorn
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά (tavliban, chosen, wrong method, icy20 και άλλους που μπορεί να ξεχνάω) με τις συμβουλές τους και το power lvling που πρόσφεραν.

 

4 μέρες season με http://www.d3planner.com/980475909και παίζω tor8-9 και GRifts 48.

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.