Jump to content



Recommended Posts

Καναμε σημερα την προπαθεια μας στο 2players με τον Mikekorn και μπαινει κλασικα ο αληταμπουρας ο Icy20 και αρχιζει τα whisper «Αφηστε το, βγειτε, δεν το εχετε κτλ».

Τα λεω εγω ολα αυτα τα προκλητικα στον Μιχαλη στο skype, και οταν τελικα βγαινει το rift,τα συναισθηματα μας κατακλυουν :hehe:

of7br6.jpg

Έγινε επεξεργασία από P70
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται ξεκάθαρα, το μυστικό της επιτυχίας μας είναι ο πολιτισμός και η ευγενής άμιλλα.

Στα αποδυτήρια είμαστε μια οικογένεια και αυτό βγαίνει και προς τα έξω.

Κοιτάμε κάθε ματς rift ξεχωριστά και στο τέλος θα κάνουμε ταμείο δούμε τα leaderboards.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που αλλαζω λιγο το υφος της συζητησης αλλα εβαλα παλι το σαββατοκυριακο να παιξω και εγω σαν μεγαλο παιδι και διαπιστωσα οτι το stuttering που υπηρχε καθε 2 λεπτα δεν εχει διορθωθει ακομα. Εξακολουθει να υπαρχει σε ολους η μονο εγω ειμαι και πρεπει να ψαχτω?

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ναι δικιο ας μη μιλαω καλυτερα :p

 

Βεβαια επιμενω οτι το να κρατας χωρις να σπας, ποσο μαλλον να κοιτας τα ονοματα των κιτρινων, ειναι χειροτερο απο τη μεταφραση των elites :p

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

Μλκ καθεστε και διαβαζετε τα ονοματα απο τα κιτρινα αντικειμενα?

 

Όταν πέφτουν κάτω, φαίνεται το όνομά τους χωρίς να κάνεις τίποτα άλλο. Δεν ξέρω αν εσύ χρειάζεται να σταματήσεις ό,τι κάνεις και να βάλεις το δάχτυλο στην οθόνη για να διαβάσεις 2 λέξεις :hehe: , αλλά σε μένα συμβαίνει ψιλοαυτόματα - κι αν το όνομα σηκώνει αστειάκι, θα αφιερώσω τα 2.5 δευτερόλεπτα που χρειάζεται να σηκώσω το item και να το φέρω μαζί μου στο inventory.

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ναι δικιο ας μη μιλαω καλυτερα :p

 

Βεβαια επιμενω οτι το να κρατας χωρις να σπας, ποσο μαλλον να κοιτας τα ονοματα των κιτρινων, ειναι χειροτερο απο τη μεταφραση των elites :p

έλα, κακίες :p :p :p

 

υπάρχουν και χειρότερα :whistling: :whistling: , παλιοnoobάδες :p :p

:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.