Jump to content



Recommended Posts

θέλει πολύ ματ ναι. και το restrain θέλω για να κάνω set. υπομονή και αγιος ο θεός 

 

 

Μόνος σου τα κάνεις όλα αυτά; Στο clan έχεις μπει; Μια ωρίτσα να παίξεις απλά Τ10 rifts με άλλους 2-3 barbies, ντύθηκες.

Link to comment
Share on other sites

έχουμε και κλαν? :p γενικά μόνος ναι εκτός αν μου ρίξει κανά μπουστ ο μέθοντ 

Καλάρα, μόνος δεν παίζεται αυτό το παιχνίδι. Κάνε αίτηση να μπεις στο clan να δεις πΧιότητα. <GR> TheLab

Αν δεν το βρεις, πες μου το Bnet tag σου. Αν δεν θες να δώσεις το tag σου, πες μου απλά τι φοράς (όχι στο παιχνίδι - unrelated)

Έγινε επεξεργασία από Chosen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλάρα, μόνος δεν παίζεται αυτό το παιχνίδι. Κάνε αίτηση να μπεις στο clan να δεις πΧιότητα. <GR> TheLab

Αν δεν το βρεις, πες μου το Bnet tag σου. Αν δεν θες να δώσεις το tag σου, πες μου απλά τι φοράς (όχι στο παιχνίδι - unrelated)

filthydwarf#2728

 

Link to comment
Share on other sites

Καλάρα, μόνος δεν παίζεται αυτό το παιχνίδι. Κάνε αίτηση να μπεις στο clan να δεις πΧιότητα. <GR> TheLab

Αν δεν το βρεις, πες μου το Bnet tag σου. Αν δεν θες να δώσεις το tag σου, πες μου απλά τι φοράς (όχι στο παιχνίδι - unrelated)

EpicPants #2965 αν ειναι ευκολο : D

Link to comment
Share on other sites

Ειχα να μπω απο την τριτη και σημερα γινεται το παρακατω. Εκανα νεο install και τπτ αργοτερα εβγαλε ενα μυνημα που ελεγε το diablo3.dll αποκλειστηκε απο το directx αν προλαβα να δω καλα και μετα εβγαλε error closing D3D... καπως ετσι.

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα σε ολα, σταματαει οταν ανοιγεις το vsync αλλα δεν παιζεται το παιχνιδι με vsync και τωρα δεν βγαινει κιολας μολις το σβηνεις λεει ''an error occurred reseting D3D'' και δεν αλλαζει καμια ρυθμιση.

 

edit: εσβησα το sli και παιζει σωστα, αλλα παντα με sli επαιζα...

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Κανένα από τα δύο.Για τους δύο παρακάτω λόγους

 

1)Too soon για Diablo 4 (πρέπει να περάσει απο 5ετία και πάνω).

2)Όλα τα προηγούμενα diablo είχαν μόνο 1 expansion. Γιατί να πρωτοτυπήσουν για αυτό?

 

Μάλλον για κανένα καινούριο tileset το βλέπω σε κάποιο rift.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για κανένα καινούριο tileset το βλέπω σε κάποιο rift.

 

Τότε μάλλον δεν κατάλαβες τι σημαίνει το ! ή το πως δουλεύει μια εταιρεία λογισμικού. Δεν προσλαμβάνεις Art Director για να σου φτιάξει νέο tileset, όταν έχεις άλλους 5-10 designers όλων των ειδών στα υπόλοιπα 4-5 παιχνίδια σου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί όντως να μην κατάλαβα σωστά και προφανώς δεν έχω ιδέα πως δουλεύει το artwork department μιας εταιρείας λογισμικού και η πρόβλεψη μου να είναι τελείως λανθασμένη.

 

Το να βγει κάποια "mobile" version ίσως και με κάποια χαρακτηριστικά να λείπουν το θεωρείς πιο πιθανό?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

expansion θα παίξει, και εγώ τότε θα παίζω lost ark...

 

δεν κοιτάνε να φτιάξουνε το lag στα ψηλά grift μη τους χ... και τους γ..... μαζί και ας αφήσουνε τα expansion μην τους κάνουμε expand τίποτα άλλο..άιντε με τους ερασιτέχνες....

 

συγγνώμη αλλά όταν παίζω 75άρια τα χάνω εξαιτίας lag pylons, lag λόγο area dmg calculations και τέτοιες αηδίες, όταν διαβάζω κάτι τέτοια μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι...

 

edit: BTW το θαυμαστικό λοιπόν πρέπει να είναι στον Software Engineer

Έγινε επεξεργασία από tavliban
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.