Jump to content



Recommended Posts

Ηθελα κ εγω μια sheila... Εδω τωρα που δεν εχω παιδια στις 2 ωρες τρωω σκατο...

 

 

Εμ σε βρήκε ήσυχο και σε κάνει ότι θέλει. Μην είσαι ηττοπαθής Ντούσαν.

 

Φέρσου σαν άντρας και βάλε μια φωνή, χτύπα και μια φορά το χέρι στο τραπέζι και πες

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"άφησε με αγαπουλίνα μου να κάνω δυο ριφτάκια ακόμα και θα κάνω μετά φασίνα"

 

:lol:

Έγινε επεξεργασία από MikeKorn
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εσύ Αμερική ζεις; Σε θυμάμαι εδώ και πολύ καιρό να ψάχνεσαι αν παίζει κανείς στον αμερικάνικο server και τώρα ψάχνεις για κόσμο στον PTR;

 

Το εξωπραγματικό σενάριο να παίξεις στον Ευρωπαϊκό server και να μπεις στο clan, δεν το υπολογίζουμε, ε;

 

Ελλάδα είμαι τρελιάρη μου. Απλά είμαι par 900 χωρίς botting που είναι πολλές ώρες solo gaming!!!

Που να ξεκινάω από την αρχή man!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα είμαι τρελιάρη μου. Απλά είμαι par 900 χωρίς botting που είναι πολλές ώρες solo gaming!!!

Που να ξεκινάω από την αρχή man!!!

Δικαιολογίες, μπες στον Ευρωπαϊκό σέρνερ, μπες στο clan και μεσα σε 2-3 βδομάδες σε γκρουπάκι θα είσαι χαλαρά 600-700 paragons.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους τους lab-ηδες του καλύτερου mmorpg! Εύχομαι το καινούριο έτος να σας γεμίσει με ancients όλα τα slot και να χιλιάσετε τα paragon στην καινούρια season!  :hehe:  :hehe:  :hehe:  Cheers!

 

tIp9TwK.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Τον είχανε κάνει ωραίο τον crusader με το thorns build. αλλά 3 μέρες πριν το patch του ριξανε ένα δυνατό nerf :/ Blizzard doesn't love crusaders. Βέβαια κάπως κάνανε ενδιαφέρον το Rolands set. Πιστεύω ότι το patch θα ευνοεί όπως πάντα τους WD και αυτήν την φορά τους DH

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαβάσει κανείς τι να παίξουμε στο S5 ? Πάλι για Barb με κόβω τουλάχιστον για αρχή. Στους crusader κάνανε τίποτα ενδιαφέρον ?

Ίσως η καλύτερη δουλειά που έχουν κάνει από άποψη balance. Πλέον όλα τα classes έχουν ρόλο σε group, ενώ η διαφορά σε solo έχει μικρύνει πολύ, είναι όλοι μέσα σε 4-5 GR ranks.

Επίσης, έχουν αλλάξει εντελώς το κλασικό σετάκι Legacy of Nightmares και πλέον είναι το λεγόμενο no-set set (αν δεν έχεις άλλο set στο gear σου, όλο το damage ανεβαίνει +100% για κάθε ancient item που φοράς). Και πλέον μπορείς να φτιάξεις άπειρα builds με τα skills που γουστάρεις.

 

Τον είχανε κάνει ωραίο τον crusader με το thorns build. αλλά 3 μέρες πριν το patch του ριξανε ένα δυνατό nerf :/ Blizzard doesn't love crusaders.

Καλά, υπήρχε σοβαρός λόγος όμως, έτσι; Ο top sader (Thorns build) σε solo είχε 400k dps, ουσιαστικά έφτιαχνες ένα tank με άπειρο reflect damage και ό,τι mob σε βάραγε πέθαινε. Αυτό δεν ήταν αγάπη, ήταν εντελώς σπασμένο. Τώρα είναι μια χαρά balanced και οι crusaders θα τα πάνε μια χαρά.

 

Δείτε το link στο post #7275 του Κώστα, έχει άπειρα competitive builds.

Έγινε επεξεργασία από Chosen
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα με 2 φίλους την δοκιμαστική έκδοση μέχρι το lvl12 και περάσαμε καλά, δε μπορώ να πω... Η τιμή των 20€ είναι η συνηθισμένη και παίρνει καμιά φορά έκπτωση; Το έξτρα πακέτο με επιπλέον 20€ αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.