Jump to content


Recommended Posts

Γιατί BAN και με ποία δικαιολογία? Για κάτι που αμέλησε η Blizard? Δεν νομίζω να μπορούν να κάνουν και κανονικά ούτε τα gem πρέπει να κάνουν rollback. Και ΟΚ κάνουν rollback ta gem με τα arguments τι θα κάνουν?

Link to comment
Share on other sites

Τι εποχές ζούμε ρε γμτ?? Κάνουν σχεδιαστηκά λάθη σε παιχνίδια και μόλις τα βρίσκουμε μας παίρνουν το προϊόν το οποίο αγοράσαμε.

Πλέον νιώθω ότι δεν μου ανήκει κάποιο παιχνίδι, αφού τα πιο πολλά τρέχουν μόνο online. (offtopic I know but..)

 

Μία μέρα δεν είχα internet και δεν μπορούσα να χαρώ σχεδόν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Rollback σε max 132 τα πήγαν τα gems. wipe στα Leaderboards.  Double xp το ΠΣΚ

 

Αυτά προς το παρών

 

edit : έφτιαξαν και το ring Krysbin (κάπως έτσι) να δουλεύει μόνο με necro

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

Κοινως, αστειο. Αφηνουν τοσο κοσμο που ειχε 110 lvl gems να τα πανε 132 που τα ειχαν 50 ανθρωποι ολοι και ολοι, με Runs 1% chance. Ξεχωρα οτι καποιος ανθρωπος που το εκανε συνεχεια επι μια βδομαδα εχει οφεληθει απιστευτα σε paragon, loot, augments κτλ. Συνεπως σου λενε, την επομενη φορα που βρεθει καποιο τετοιο exploit, κλεψε οσο προλαβαινεις για να οφεληθεις, συνεπειες δεν υπαρχουν. Τελειωτικό χτύπημα στο ηδη νεκρο παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Το κορυφαίο είναι πως κάποιοι κάνουν χρήση της επιλογής rollback, δηλαδή rollback στην κατάσταση πριν το rollback των gems, οπότε θα έχουν τα 132+ gems (ουσιαστικά exploit στο exploit lol)

 

Το Non Season πάντως είναι πεταμένο χωρίς να ασχολείται κανένας από την Blizz από πάντα, δεν μου κάνει εντύπωση η αδιαφορία τους.

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Οι Ουκρανικές αρχές ανήρτησαν μνημείο για τους Ουκρανούς στρατιώτες που πέθαναν στον πόλεμο και χρησιμοποίησαν ένα από τα posters του Diablo 3 με λίγο πρόχειρο photοshop...

 

1502871895_diab1-1-700x0.jpg

 

1502871969_diab0-1-700x0.jpg

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Chosen
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημερα σε όλη την παρέα του D3. Ψάχνω να αγοράσω account παίχτη που έχει αφήσει το παιχνίδι.... Είχα στο παρελθόν, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα καταφερω να βρω τους κωδικούς μου. Εαν κάποιος το έχει εγκαταλείψει και ενδιαφέρεται ας αφήσει κάποιο σχόλιο.

 

Ps. Περισσότερο για χαβαλέ το ψάχνω και μερικά μεγάλα GR....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε chrkon η αλήθεια είναι πως απέχω καιρό από τον κόσμο του Diablo (υπολόγισα Άνοιξη του 2017 ήταν η τελευταία φορά που έπαιξα), και πώς αγνοούσα το Diablo Immortal καθώς & αναφορές γύρω από την dev ομάδα και τι προθέσεις έχει.

Έκατσα και έριξα μια ματιά εδώ....
https://www.google.gr/amp/s/gr.ign.com/diablo-immortal/62307/news/h-blizzard-stokheuei-ena-pagkosmio-akroaterio-me-to-diablo-i%3famp=1

αλλά νομίζω πώς έχει δρόμο μπροστά να διανύσει με αβέβαιη αποδοχή από το κοινό.

Με αφορμή το βίντεο που μου πέταξε πάνω πάνω το YouTube

 

 

 

το "θετικο" ηταν να ασχοληθώ πάλι με το topic Diablo κτλ. και τελικά να βρω τους κωδικούς απο το account μου. Το "κακό" είναι ότι δεν βρήκα κάποιον που να θέλει να αποχωριστεί τον λογαριασμό του. Μένουμε με το απωθημένο για ήρωα που θα βγάλει μεγάλο GR όπως στο βιντεάκι & με αναμνήσεις από το παρελθόν.

ps. Πάντως με το ξεσκόνισμα στο pc για κωδικούς, εντόπισα σημειώσεις & προφίλ σε txt παικτών από το παρελθόν που χάζευα για gear κτλ. και χάρηκα γιατί κάποιοι είναι ακόμα ενεργοί. Οι περισσότεροι δυστυχώς έχουν εγκαταλείψει...

 

https://eu.diablo3.com/en/profile/Chosen-2702/hero/46774255

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.