Jump to content


Recommended Posts

Ελπιζω να το κανουν ακομα καλυτερο και οχι μια επανεκδοση του D2. Οι 5 κλασεις που λενε οτι θα εχουν μου φαινονται λιγες παντως οταν εχεις το TQ να σου προσφερει τοση ποικιλια.

Link to comment
Share on other sites

ενω τα γραφικα Toy Story του WoW σας συγκινουν περισσοτερο....ρε τα γραφικα ειναι ΑΨΟΓΑ....οπως ΠΡΕΠΕΙ να ειναι σε ενα τετοιου ειδους game.

το παιχνιδι ειναι απλα ΑΞΙΟΣ αντικαταστατης του 2.

Link to comment
Share on other sites

ενω τα γραφικα Toy Story του WoW σας συγκινουν περισσοτερο....ρε τα γραφικα ειναι ΑΨΟΓΑ....οπως ΠΡΕΠΕΙ να ειναι σε ενα τετοιου ειδους game.

το παιχνιδι ειναι απλα ΑΞΙΟΣ αντικαταστατης του 2.

ουτε τα χαζοχαρουμενα γραφικα του WOW μου αρεσουν που το ειδες αυτο? το αν θα ειναι αξιος αντικαταστατης μην εισαι τοσο σιγουρος περιμενε να δουμε πρωτα, γιατι και το 2 αν και εκανε επιτυχια οπως ηταν φυσικο άλλωστε, απο το πρωτο DIABLO για μενα δεν ειναι καλύτερο.....

Link to comment
Share on other sites

ενω τα γραφικα Toy Story του WoW σας συγκινουν περισσοτερο....ρε τα γραφικα ειναι ΑΨΟΓΑ....οπως ΠΡΕΠΕΙ να ειναι σε ενα τετοιου ειδους game.

στα mmorg ειναι σχεδον απο τα τελευταια που κανει το παιχνιδια επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

Action RPG παιδια δεν ειναι καθαρόαιμο......τα γραφικα του πάντως δεν με συγκινουν θα προτημουσα 2D world και 3D μοντελα....τελος πάντων θα δουμε μεχρι να βγει εχουμε πολυ καιρο ακομα...:zzz:

Φίλε τα γραφικά είναι αυτό που λέμε art. Δεν είναι ούτε Crysis ούτε και COD 4.

Είναι art, μόνο αυτή η λέξη μπορεί να καθορίσει την ποιότητα αυτών των γραφικών.

Και γω όταν είδα πρώτα τις εικόνες είπα "καλά μας δουλεύει η Blizzard; είναι δυνατόν να βάλει στο Diablo χρώματα από Warcraft"; και όμως γίνεται, μόλις είδα το gameplay video αναφώνησα "φανταστικό art"

Αυτό τα λέει όλα.

Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοια παιχνίδια πρωταρχικό ρόλο παίζει το gameplay και η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού

Τα γραφικά είναι δευτερεύοντα.

Ανυπομονώ και ελίζω να είναι αντάξιο των προσδοκιών του

Link to comment
Share on other sites

Σε τέτοια παιχνίδια πρωταρχικό ρόλο παίζει το gameplay και η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού

Τα γραφικά είναι δευτερεύοντα.

Ανυπομονώ και ελίζω να είναι αντάξιο των προσδοκιών του

Η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού δεν εξαρτάται άμεσα και από τα γραφικά αυτου;

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλάω μόνο να μην έχουν μόνο τα παλιά skills. Δεν λέω καλά είναι αλλά θέλω να δω κάτι νέο και όχι ένα diablo 2 με Physics, 3D. Επίσης ένα πολύ πιο ευέλικτο inventory socket items crafting και trading system θα είναι must. Ήταν μεγάλη βλακεία στο d2 να μην μπορείς να αγοράσεις αντικείμενα της προκοπής.

Για να πω και την αμαρτία μου δεν θα με χαλάσει εάν βάλουν μια οικονομική συνδρομή 5-7€ με την προϋπόθεση ότι θα ανανεώνεται το παιχνίδι με καινούργια αντικείμενα quest κτλ όπως γίνεται στο wow. Το d2 πάσχει σε αυτόν το τομέα, τερματισμός normal, nightmare hell οκ μετά τι; baal runs ή ubers???Καλά οι τελευταίοι τα σπάνε! Μαύρη andariel FTW

Link to comment
Share on other sites

Η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού δεν εξαρτάται άμεσα και από τα γραφικά αυτου;

Ίσως δεν το διατύπωσα σωστά

Όταν λέω ατμόσφαιρα εννοώ την μουσική και το σενάριο κυρίως(τα quests, αντικείμεμενα, spells)

Τα γραφικά για μένα τουλάχιστον είναι δευτερεύοντα σε τέτοιου είδος παιχνίδια

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλάω μόνο να μην έχουν μόνο τα παλιά skills. Δεν λέω καλά είναι αλλά θέλω να δω κάτι νέο και όχι ένα diablo 2 με Physics, 3D. Επίσης ένα πολύ πιο ευέλικτο inventory socket items crafting και trading system θα είναι must. Ήταν μεγάλη βλακεία στο d2 να μην μπορείς να αγοράσεις αντικείμενα της προκοπής.

Για να πω και την αμαρτία μου δεν θα με χαλάσει εάν βάλουν μια οικονομική συνδρομή 5-7€ με την προϋπόθεση ότι θα ανανεώνεται το παιχνίδι με καινούργια αντικείμενα quest κτλ όπως γίνεται στο wow. Το d2 πάσχει σε αυτόν το τομέα, τερματισμός normal, nightmare hell οκ μετά τι; baal runs ή ubers???Καλά οι τελευταίοι τα σπάνε! Μαύρη andariel FTW

Cow level κλπ τι μου θύμισες :hehe:

Ένα 50% ας παραμείνει ίδιο μη γίνει πολύπλοκο άλλωστε hack n slash είναι ...

Επίσης αυτό που σκέφτομαι είναι πως όσοι μεγάλωσαν με τα άλλα Diablo πολύ πιθανόν

να μην παίζουν καν παιχνίδια και αυτό είναι το τίμημα μετά από τόσα χρόνια αναμονής...

αν το είχαν βγάλει πριν 2-3 χρόνια τότε θα μιλάγαμε για πιο μεγάλο πανικό... :clap:

Link to comment
Share on other sites

Ωραια θα καουμε παλι.

Μακαρι να ειναι τοσο καλο οσο τα προηγουμενα και ας μην εχει τα τοσο σουπερ γραφικα

( ειδαμε και τα παιχνιδια με τα γραφικα μοναχα απλα σε αναγκαζουν να αλαξεις καρτα και οχι διαθεση παιζωντας τα )

Παλαντιν θα εχει??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.