Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

Μη σου πω οτι ειναι πιο βολικα και πιο γρηγορα...

Nαι μπορείς να γράφεις πιο γρήγορα γιατι μπορεις να "σερνεις" τα δάχτυλα σου και οχι να τα σηκωνεις για να γραψεις.

Συνήθεια ειναι ρε....εγω που εγραφα στο λαπτοπ μονο δεν μπορουσα να γραψω σε κανονικο πληκτρολογιο γρηγορα και ανετα. Πλεον με το G15 που πηρα εχω συνηθισει τα κανονικα πληκτρα. Εκανα μια απόπειρα για το v600 της Microsoft με τα λεπτα πληκτρα αλλα ειχε προβλημα στο δεκτη και ειπα να παω σε κατι με καλωδιο. Ηταν πολυ ανετο και εκεινο παντως....και πολυ καλη ποιοτητα μου φανηκε, πολυ στιβαρο...:computer:

Nαι μπορείς να γράφεις πιο γρήγορα γιατι μπορεις να "σερνεις" τα δάχτυλα σου και οχι να τα σηκωνεις για να γραψεις.Απλώς επειδή η απόσταση από το σημείο που είναι το πλήκτρο πριν και μετά το πάτημα είναι πολύ μικρή, είναι σαν να χτυπας το γραφείο συνεχόμενα.Προσωπικά μετά απο καμμιά ώρα συνεχόμενου γραψίματος ( σε εργασίες κτλ κτλ) πονάνε τα δάχτυλα μου στις άκρες πράγμα που δεν συμβαινει με το πληκτρολόγιο του desktop.(και δεν είναι έμα συνήθειας γτ το laptop χρησιμοποιώ περισσότερο.)

Link to comment
Share on other sites

Αν χρησιμοποιείτε το OpenOffice και έχετε πρόβλημα με το scrolling, δείτε το σχετικό bug report και δώστε την ψήφο σας ώστε να διορθωθεί.

EDIT

Δεν χρειάζεται το διόρθωσαν στο 3 beta αλλά στο περίπου. Το smooth scrolling δεν δουλεύει και πάλι.

Τουλάχιστον κάνει απλό scrolling.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Αυτό το πληκτρολόγιο έχει και ελληνικά γράμματα;

Aααα και φαντάζομαι να συνηθίσεις να παίζεις PRO 2009 και όχι να ακούω δικαιολογίες του τύπου δεν πάτησα καλά το κουμπί και τέτοια....:jump1:

Link to comment
Share on other sites

τπτ το ιδιαίτερο..

1002156ax3.th.jpg

γενικά επειδή είναι απο τα υποσυστήματα που αλλάζω συχνά δεν θέλω να δώσω καμιά περιουσία γιατί ας πουμε σε δεν περνάς μια πίστα στο nfs για δευτερόλεπτα και την έχεις παίξει ήδη 2 φορές τι θα βρεις να χτυπάς για να ξεσπάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ξέθαμα του μήνα :)

Κλασικό Basic Optical Mouse (πρέπει να αλλαχτεί ASAP), το φανταστικά άνετο Comfort Curve 2000 και η D300 στο βάθος με το μεγάλο φακό.

fc618186.jpg

δηλαδή μωρή ψωνάρα, να καταλάβω, ξέθαψες thread με πληκτρολόγια, για να να μας δείξεις φωτογραφία της D300;

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο dubber Εμφάνιση μηνυμάτων

Ξέθαμα του μήνα

Κλασικό Basic Optical Mouse (πρέπει να αλλαχτεί ASAP), το φανταστικά άνετο Comfort Curve 2000 και η D300 στο βάθος με το μεγάλο φακό.

Το μέγεθος στην εικόνα έχει αλλάξει. Πατήστε αυτή τη μπάρα για να δείτε το πλήρες μέγεθος της. Η αυθεντική εικόνα έχει διαστάσεις 1112x739.

δηλαδή μωρή ψωνάρα, να καταλάβω, ξέθαψες thread με πληκτρολόγια, για να να μας δείξεις φωτογραφία της D300;

Χαχα καλό!!!!!

Και κάτι άλλο.Τι θα προτιμούσατε περισσότερο ένα καλό πληκτρολόγιο ή ένα καλό ποντίκι και γιατί;Σε τι δηλαδ΄θα δίνατε μεγαλύτερη προυεραιότητα στις αγορές σας;

Link to comment
Share on other sites

Nα 'μαι και εγώ...

1218.1.0.jpg

Την πληκτρολογιάρα μου δεν την έχει κανείς άλλος απ' ότι βλέπω μέχρι στιγμής :p

Το αγόρασα 20 του μηνός και σήμερα επιστράφηκε , ευτυχώς χωρίς παρατράγουδα στο Media Markt.

Ίσως χειρότερο απο το Trust των 5 $ που έχω τώρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αν και είχα μια ζωη ενα απλο ενσυρματο πληκτρολογιο (no name) και ενα απλο laser mouse (microsoft) υστερα απο πτώση Tequila (με λεμοναδα) πηρα κατι καλό... logitech mx 5500:banging: ολα τα λεφτα είναι το ο πόντικας γινεται ενα με το χερι!! :pleasantry:

Εννοείτε οτι απαγορευετε το πιώμα πλεον στο pc και γενικοτερα πανω στο γραφειο!!!

img16591logitechmx5500ae0.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.