Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

Κοίτα να δείς...

πρίν κανά 4 χρόνια (που αν θυμάμαι καλά πρωτοήρθε Ελλάδα-από το Πλαίσιο το πήρα) είχε κάπου 200 euro αλλά μετά από δύο χρόνια αφότου κυκλοφόρησε (και αφου τόσο μου πήρε για να μαζέψω ΟΛΑ αυτά τα λεφτά λολ είχε κατέβει στα 170 κάπου και το τσίμπησα, τώρα αν θα πάς στο Πλαίσιο να το πάρεις έχει 143 αλλά η τιμή του είναι εκεί γύρω στα 140 με 170 ευρώ, ναί ήτανε και είναι ακριβό όντως.

Link to comment
Share on other sites

το mx3200 τι λέει κύριε μοδεράτορα; ομορφούλι φαίνεται. Είναι καλό;

MS Wireless Desktop 6000v2 εδώ

avattuna.jpg

Δοκίμασε να ανοίξεις μια εικόνα με διπλό κλικ. Αν δεν το έχεις αλλάξει θα ανοίξει με το Windows Photo Gallery. Γύρνα τη ροδέλα. Κάνει τίποτα?

Η ερώτηση απευθύνεται σε όλους. Αν δεν κάνει τίποτα, τότε σε πολλά προγράμματα δεν θα λειτουργεί το scrolling, όπως στο Openoffice. Έχω το 5000 και είναι ότι χειρότερο πληκτρολόγιο ποντίκι είχα στη ζωή μου.

Ψάχνω να βρω ένα ασύρματο πληκτρολόγιο ποντίκι που να έχει όλα τα πλήκτρα (αριθμητικό πληκτρολόγιο και 6 πλήκτρα πάνω από τα βελάκια, δηλαδή με insert), το ποντίκι να είναι συμμετρικό (για αριστερόχειρες) που να δουλεύει σωστά, χωρίς το παραπάνω bug.

Ζητάω πολλά? Κι όμως δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Μάριε ανοίγει την εικόνα με το Win Photo Gallery, και με τη ροδέλα μου φέρνει την εικόνα σε full size (100%) Γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα, πέρα από τηνεμβέλεια του μύα.

Έχεις περάσει κανονικά τους drivers στο 5000? (πέρα απ'αυτά που περνάνε από μόνα τους τα Win)

Link to comment
Share on other sites

Το παλιό. Καλύτερη οθόνη, πιο εργονομικά τοποθετημένα τα κουμπιά γύρω από αυτή και καλύτερο χρώμα στα πλήκτρα. Μερικές φορές βολεύουν τα πολλά G Keys, άλλες όχι

Link to comment
Share on other sites

Το παλιό. Καλύτερη οθόνη, πιο εργονομικά τοποθετημένα τα κουμπιά γύρω από αυτή και καλύτερο χρώμα στα πλήκτρα. Μερικές φορές βολεύουν τα πολλά G Keys, άλλες όχι

noobaς:hehe::tongue:

Link to comment
Share on other sites

σε νετάδικο είμαι δυστυχώς

για το ποντίκι παίζει να έβαλα λάθος photo αυτό σε μαύρο έχω είναι για notebook άλλα με βολεύει στο pc γιατί είναι μικρό και είναι και καλό για fps games :p

http://www.microsoft.com/hardware/mouseandkeyboard/productdetails.aspx?pid=099

Link to comment
Share on other sites

υγ. τι νοημα εχει το θεμα αφου υπαρχει το δειχτε το γραφειο σας;

Απλά εδώ, αντί να βάζει κάποιο pic σηκώνει ένα image από το Internet και το δείχνει.

Άλλο το γραφείο και άλλο τα input devices μας, με αυτά κάνουμε δουλειά, γιατί να μην τα δείξωμεν; :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.