Jump to content



Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply
Επρεπε απλα να τον κραξεις εκει οπως ηταν. η να απαιτουσες να σου δειξει το χαρτι με το ονομα κολλημενο απο πανω :crazy:

Σιγα μην σου δειξει και παραστατικο ρε... και να σου εξηγησει κιολας.

Σοβαρευτειτε.

Λες και πρεπει να ντρεπονται κιολας γιαυτο που κανουν.

Πραγματικα εγω με αυτα που ακουω θελω να παω να δουλεψω πωλητης και στην επομενη προσφορα, να βαζω τις μητρικες ΕΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ με ταμπελακι "ΓΙΑ ΜΕΝΑ" μονο και μονο για το σπασιμο.

Λες και τα λεφτα του πωλητη αξιζουν λιγοτερο απο του καθε πελατη.

Πρεζεμπορους! Να τους στιγματισουμε και να τους καψουμε στην πυρα ΤΩΡΑ!!

Φωτια στα σπιτια των πωλητων του Πλαισιου (και της DFI βεβαιως βεβαιως)

Αντε ρε απο δω...:tomato::tomato::tomato:

Σορυ αλλα εχει πρατραβηξει λιγο η κλαψα.

1000 δικια στον Βασιλη που παει να βοηθησει και ακουει 1000000 μλκ απο τον καθενα.

Το κανει σιωπηλα, κραζετε, το κανει φανερα, κραζετε.

Τι θελετε δηλαδη? Να απολυει ολους τους πωλητες του οταν γινεται ξεστοκαρισμα και να μπαινετε ολοι "self service" για μπουγιο.. .

Link to comment
Share on other sites

Στουρνάρη έχει μείνει μόνο ένας μονοπύρηνος AMD, στο σύνταγμα μία 8800GTX και μία 8600GTS και στην Αγ. Παρασκευή τίποτα :D

Συνταγμα τελος....η GTX δεν βρεθηκε...

Ευτχυχως πηρε φιλος μ μια GTS χτες, -100€ δεν ειναι και ασχημα για νεο πισακι!!

ευχαριστω Γοριλακο!!

Link to comment
Share on other sites

Προς βασιλη

Στο multirama στην Τσιμισκή δέν δουλέυεις ή με απατά η μνήμη μου?

ΛΑΘΟΣ 1 ουτε το ονομα μου δεν ξερεις και λες

Θα στο ξαναπώ να το βάλεις καλά στο μυαλό σου γιατί το έχεις πάρει πολύ πατριωτικά χωρίς λόγο.

λΑΘΟΣ 2 που το πηρα πατριωτικα

Τόσο πολύ σε πέιραξε που το εκανε πρώτο το Πλαίσιο και ακολούθησε το multirama και όχι αντίστροφα?

ΛΑΘΟΣ 3 και αλλε φορες εχει γινει απο το πλαισιο και οχι απο multirama

ΑΝ ΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΤΙΟ ΑΤΟΜΟ

Αλλο κανω προσφορα και αλλο κανω ντορο γυρω απο το ονομα μου για να ερθουμε και στο θεμα μας Καλλες οι προσφορες ολοι τις θελουν ειδικα ο καταναλωτης αλλα η διαφορα ειναι μια

Αλλο να γινεται για τον καταναλωτη και αλλο απλα και μονο για να γινει θεμα

Πολυ σωστα ανεφερες οτι και αλλες φορες εχει γινει κατι τετοιο ( προσφορες απο το πλαισιο ) Αλλα αυτη την φορα και για αλλους λογους το multirama απαντησε και οχι ολο σαν εταιρια αλλα μονο στην αρχη σαν καλαμαρια και συνεχισε και το extreme

Τι εκανε το πλαισιο???

Στο καπακι εβγαλε ( ανυπαρκτα κατα εμε η ελαχιστα κοματια ) κατι αλλο απλα για να ακουστει ξανα το ονομα του Αρα για μικροτητες και θετικα ας μην αναφερθουμε τουλαχιστον οχι ετσι

Ενημερωτικα σε ολους τα καλυτερα ερχονται σε προσφορες αλλα θα ειναι αγνωστο το ποτε και που και ανεξαρτητα αν καποιος εχει απαντησει και μη

Το σταματαω εδω το συμπερασματα για μενα ειναι ειδη εμφανει

Δεν εχω κατι με σενα ουτε με την εταιρια σου.

:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Και εμείς το σταματάμε εδώ. Πιστεύω ότι είναι ανούσιο να συνεχιστούν όλα τα σχετικά θέματα, πόσταρε και ο Σόλωνας να μην το έχει και παράπονο, οπότε μπαίνει λουκέτο.

Link to comment
Share on other sites

topxydi.jpg ΤΟΠ λοιπόν για όσους παρεξηγήθηκαν.

Έτσι που κάνετε δεν θα ξαναδεί κανείς προσφορές εύκολα στο μέλλον. Και δεν μιλάω για το Π, αλλά για το κάθε κατάστημα που θα θέλει να δώσει προσφορά και θα βλέπει όλα αυτά.

Μαγκιά σας λοιπόν, εμείς το forum managάρουμε, το community είστε εσείς.

Btw, OEW1999 είμαι πολύ σίγουρος ότι δεν δουλεύεις σε Multi, εγώ πείστηκα πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.