Jump to content


Προσφορές σε μητρικές @ Πλαίσιο @ 20€


GoriLLakoS

Recommended Posts

  • Replies 335
  • Created
  • Last Reply

Ήταν πολύ καλό αυτό το ξεστοκάρισμα. Εγώ χρειαζόμουν μητρική για 939 που δεν έβρισκα ούτε μεταχειρισμένη. Δεν θα πάει για πέταμα ο επεξεργαστής τώρα. Φυσικά και ρώτησα για την maximus αλλά ας είμαστε σοβαροί, 11.00 σιγά μην υπήρχε.

Όταν έδωσα τον κωδικό της στην κοπέλα, γέλασε, δεν την έχω, λέει. Σου τη ζητήσανε πολλοί λέω? Αυτή ζητάνε όλοι μου λέει.

Πολύ ευγενικο κόσμο έχει το πλαίσιο στο τηλέφωνο παρεπιπτόντως ε?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κατά τη γνώμη μου δεν είναι σωστό να κρατάνε οι πωλητές τα καλά κομμάτια μέχρι να έρθει ο φίλος τους να τα πάρει.Και οτι εξαφανίζονται αμέσως δε σημαίνει κάτι, έχω φίλο με ιντερνετ καφε που έκανε την πιο συμφέρουσα αναβάθμιση της ζωής του τότε με τις τζάμπα κάρτες στο πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

1-2 πρεπει να ηταν τα κομματια ανα καταστημα, λογικο ειναι να εξαφανιστουν.

Να, μιλησα πριν λιγο με το καταστημα της μεταμορφωσης, λεει μια DS4 ειχε και την πηρε ενας πελατης.

Εχει ASUS P5K3 DELUXE WIFI-AP στο καταστημα βουλιαγμενης, τσιμπηστε την, εγω δεν ενδιαφερομαι.

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απολα χιλια ευχαριστω στο Γοριλλακο μας.Πηγα κατα τις 11 Στουρναρη και 11μιση συνταγμα.Στουρναρη υπηρχε Striker 90 ευρα ,οπως και στο Συνταγμα,μαζι με μια Blitz στα 100.Εγω νομιζω πως τα παιδια του πλαισιου ειναι ΟΚ,απλα λογω ημερων ολοι θαχουνε βαλει κανα γνωστο φιλο πουναι μαθητης με πολυ ελευθερο χρονο να τσεκαρει...Στο Συνταγμα παντως απο μονο του μου ειπε το παιδι οτι υπαρχει εκει 8800GTX @90 ευρω και κατα το μεσημερι θαρθουν 8800GTS στα 80.Οποτε ,νομιζω πως αυτα περι παρασπονδιων των υπαλληλων ειναι λογια του θυμου...

Link to comment
Share on other sites

Βουλιαγμένης μην κάνετε καν τον κόπο να πάτε... Η τελευταία των 20 Ευρώ ήταν μία P5K3 Deluxe η οποία ήταν κρατημένη και έφυγε πριν 10 λεπτά που πήγα να κοιτάξω κι εγώ... :(

Ρε δωσαν αυτην που κρατησα? α τους αλητες.:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην αγχωνεστε και εγω πιστευω οτι ακολουθει και το MULTIRAMA καλοκαιρι ειναι λογικο ειναι μακαρι να προλαβω...!!!!! Ποιος ομως θα μας ενημερωσει κατευθειαν?????

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, απ' ό,τι είδα αυτό ήταν το 5ο ξεστοκάρισμα του Πλαισίο.

Στο 6ο τι θα σκοτώσουνε? Τις μνήμες μήπως?

Εκεί θα είμαι ο πρώτος :p

Φιλε αν μαθεις τπτ για μνημες κανε ενα ποστ γιατι θελω ενα ζευγαρι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.