Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

τωρα σε ποιον αναφερεσαι ;

Αν και υποστηρίζω ferrari στον massa αναφέρομαι. Όπως δεν μου άρεσε αυτό που έκανε ο ham στο spa, δεν μου άρεσε και αυτό που έκανε ο massa σήμερα και δίκαια πήρε την ποινή.

Αν πηγαίνει για πρωτάθλημα, δεν πρέπει να κάνει λάθος από τον πρώτο γύρο και μετά να σπρώχνει τον άλλο. Τα σωστά πράγματα να λέγονται.

Link to comment
Share on other sites

@theo, msfree.gr

Καλό είναι στην Ferrari να αρχίσουν να σκεφτονται αν κάναν καλά που ανανεώσαν τον Κιμι.......ο Μασσα με 17 γύρους καύσιμα.....πήγε και κατέβηκε στο 1.18.4.......γελάει κόσμος......

Όπως γελάει ο κοσμος πάλι με την Φερραρι και τις επιλογές....της.....4.1 δευτερόλεπτα......πιτ στοπ.....μόνο για λάστιχα......και ερωτώ....γιατί δεν του βάλαν την σκληρή από το πρώτο για να παει μέχρι το τέλος......αρε Σκουντερία.....

Μπράβο στον Αλονσο.....όπως και στον Κουμπιτσα γιατί αν κρίνουμε από τις φωνές στον ασύρματο......πάλευε για προσφυση ο Πολώνος.....και πάλι όμως το φέρε στην 2η θέση.......πολύ καλός και ο Πικε......

Για τα συμβάντα.....τώρα....να πω την αληθεια δεν μου φαίνεται και πολύ ποινή του Χαμιλτον όπως το βλέπω εγώ......τωρα για το συμβαν με τον Μπουρντε...δεν έχω αποψη.....τουλαχιστον αν δεν το ξαναδω.....και δευτερον....για αυτό με τον Γουεμπερ......αν όντως υπάρχει κανονισμος για το πατημα του πιτ λειν ας παρει ποινή.......δεν θα πω τιποτα παραπανω.....

Κατα τα αλλα......για την εκκίνηση ο Χαμιλτον ρίσκαρε στην εκκίνηση....χωρίς λόγο....και λίγο κόντεψε να του κοστίσει.....η αλήθεια όμως έιναι ότι τέτοιες κινήσεις και τέτοιους τσαμπουκάδες.....είναι ωραιο να τις βλέπεις και τις χαίρεσαι.....το παλικάρι.....είναι αξια εκεί που είναι.....

Link to comment
Share on other sites

Ο αλονσο πεταγε.Σε καποια φαση, ειχε φτασει 20+++ η διαφορα απο κουμπιτσα και 25 απο ραικονεν.

Ο μασσα παρ οτι συμφωνω οτι δικαια εφαγε ποινη, δε συμφωνω οτι ειναι τσατσια.Στα δικα μου ματια απλα δεν αφησε το γκαζι οπως ο ραικονεν στην πρωτη στροφη που κατεληξε ναβγει εκτος πιστας ενω αν τρακαρανε θα εφταιγε 100% ο χαμιλτον.Με τον ιδιο τροπο αφου δεν ειχε καθολου χωρο ο μασα τον ακουμπησε.

Κατα τα αλλα......για την εκκίνηση ο Χαμιλτον ρίσκαρε στην εκκίνηση....χωρίς λόγο....και λίγο κόντεψε να του κοστίσει.....η αλήθεια όμως έιναι ότι τέτοιες κινήσεις και τέτοιους τσαμπουκάδες.....είναι ωραιο να τις βλέπεις και τις χαίρεσαι.....το παλικάρι.....είναι αξια εκεί που είναι.....

συμφωνω οτι ειναι θεαματικο και γαματο να το βλεπεις, αλλα δε γινεται ο αλλος να βουταει στα φρενα και να αλλαζει τις γραμμες των μπροστα-πισω-αριστερα-δεξια για να μη τον τρακαρουν απ τον πρωτο γυρο..Αμα ηταν ο νακατζιμα αντι για το ραικονεν, πανω απ το χαμιλτον θα χε περασει :)

Έγινε επεξεργασία από KoMM
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.