Jump to content



Μηχανοκίνητος Αθλητισμός


astrolabos

Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος GeoF1 έγραψε:

Ο γυρος του Χαμιλτον ηταν ΕΠΙΚΟΣ

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Όντως 

 

Και σύγκριση

 

https://streamable.com/82elp

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο χαμιλτον λεει οτι τα λαστιχα εχουν πολυ ζωη ακομα σε ερωτηση της ομαδας και η ferrari λεει στο βετελ οτι ο χαμιλτον ειπε οτι τελιωνουν τα λαστιχα, τι κανουμε.

 

Απαραδεκτοι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ότι να ναι πάλι για την φερραρι, κριμας δυστυχώς τα λάθη πολλά  και από την ομάδα και από τον οδηγό τον vettel και εγώ βλέπω άνετα χαμιλτον πρωταθλητή πάλι άλλα το αξίζει νομίζω 

Link to comment
Share on other sites

On 16/9/2018 at 8:54 ΜΜ, το μέλος panos 12 έγραψε:

Ότι να ναι πάλι για την φερραρι, κριμας δυστυχώς τα λάθη πολλά  και από την ομάδα και από τον οδηγό τον vettel και εγώ βλέπω άνετα χαμιλτον πρωταθλητή πάλι άλλα το αξίζει νομίζω 

Μεγαλη κοτα ο Φετελ με τον Max στην εξοδο των pits

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ξέρει ότι ο μικρός είναι επικίνδυνος. Πέταξε τον Μπότας έξω και γκρίνιαζε ότι του έδωσε πολύ χώρο, πολύ θα ήθελε να πετάξει και το Σεμπ; Καλύτερα μία τρίτη θέση παρά έξοδος

Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος schumifer έγραψε:

Γιατί ξέρει ότι ο μικρός είναι επικίνδυνος. Πέταξε τον Μπότας έξω και γκρίνιαζε ότι του έδωσε πολύ χώρο, πολύ θα ήθελε να πετάξει και το Σεμπ; Καλύτερα μία τρίτη θέση παρά έξοδος

chicken

Link to comment
Share on other sites

chicken
O μικρός βγήκε τέλεια έξω. Ο Φέτελ είχε υποστροφή, φάνηκε από το τιμόνι του. Διαστρέβλωση της πραγματικότητας για πολλοστή φορά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ελα βρε Λιακ πρωτη φορα ειναι?..τον ανανεωσαν το καλοκαιρι με μερικα ανταλαγματα

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Δεν είναι πρώτη φορά, αλλά κάποια στιγμή μπουχτιζεις. Ναι οκ, πρωτάθλημα, αλλά αν έχεις τα @@ πάρτο.
Πρέπει να γίνει αλλιώς πχ ίδια ομάδα αλλά με διαφορετικούς χορηγούς στο κάθε αμάξι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Δεν είναι πρώτη φορά, αλλά κάποια στιγμή μπουχτιζεις. Ναι οκ, πρωτάθλημα, αλλά αν έχεις τα @@ πάρτο.
Πρέπει να γίνει αλλιώς πχ ίδια ομάδα αλλά με διαφορετικούς χορηγούς στο κάθε αμάξι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ή να τιμωρείται, χωρίς πολλά-πολλά, όποια ομάδα μετέρχεται τέτοιων τακτικών. Αφαίρεση όλων των βαθμών (οδηγών και κατασκευαστών) για τον συγκεκριμένο αγώνα και τιμωρία 10 θέσεων για τους οδηγούς στο επόμενο grand prix.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.