Jump to content



Downtime - Σάββατο 20/09/2008


DJD

Recommended Posts

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply
Μάλον πόσο συχνή παρουσία έχεις στο φορουμ (representation power μάλλον...)

Και όχι μόνο. Πλέον μπορείτε να δείτε ότι μπορείτε να εγκρίνετε ή να απορρίψετε τη δημοσίευση ενός μέλους, πράγμα το οποίο θα έχει αντίκτυπο στο rep(utation) σας. Επίσης το rep σας θα επηρεάζεται από τα infractions ή warnings τα οποία θα δέχεστε όπως επίσης και από άλλες παραμέτρους οι οποίες θα σας ανακοινωθούν, όταν οριστικοποιηθούν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αξιολόγηση δεν το βλέπω πολύ καλά...

Σε άλλο forum, που είχε κάτι παρόμοιο (karma το έλεγε), από την στιγμή που ενεργοποιήθηκε, άρχισαν να γίνονται "κλίκες" και να ανεβάζει ο ένας στον άλλο και να κατεβάζουν κάποιου άλλου...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με την αξιολόγηση δεν το βλέπω πολύ καλά...

Σε άλλο forum, που είχε κάτι παρόμοιο (karma το έλεγε), από την στιγμή που ενεργοποιήθηκε, άρχισαν να γίνονται "κλίκες" και να ανεβάζει ο ένας στον άλλο και να κατεβάζουν κάποιου άλλου...

Μην αγχώνεσαι :) Αν κάτι δε πάει καλά, το βγάζουμε. Ο λόγος που γίνεται αυτό (και τα υπόλοιπα) είναι για να ωθήσουμε τους εαυτούς μας σε ποιοτικότερες καταχωρήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι :) Αν κάτι δε πάει καλά, το βγάζουμε. Ο λόγος που γίνεται αυτό (και τα υπόλοιπα) είναι για να ωθήσουμε τους εαυτούς μας σε ποιοτικότερες καταχωρήσεις.

Μεσιέ, μου φαίνεται λίγο δύσκολο αυτό που λες και μάλλον άχρηστο θα βγει το κόλπο με το reputation...

Τέλος πάντων, αφήστε το λίγο και βλέπουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Μεσιέ, μου φαίνεται λίγο δύσκολο αυτό που λες και μάλλον άχρηστο θα βγει το κόλπο με το reputation...

Τέλος πάντων, αφήστε το λίγο και βλέπουμε :)

Εχεις ενα δικιο, ειχαμε που ειχαμε το "νια νια νια νια εχω περισσοτερα posts" τωρα θα'χουμε και "νια νια νια νια το εχω μεγαλυτερο (το reputation)"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.