Jump to content



Προσφορα για τα μελη του Thelab.gr


MultiramaXtreme

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Ειχα παρει 2 8800gts 512 POV τις οποιες τελικα εδωσα σε φιλους στην τιμη αγορας (σφραγισμενες παντα!)

Πολλες φορες αγοραζουμε κατι επειδη ειναι σε προσφορα χωρις να το χρειαζομαστε. Κλασσικη παγιδα. Γι'αυτο και αυτη τη φορα παρολο το δελεαρ δεν θα παω να παρω κατι αν και ειμαι 10 λεπτα με τα ποδια απο την δουλεια μου :whistling

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει 2 8800gts 512 POV τις οποιες τελικα εδωσα σε φιλους στην τιμη αγορας (σφραγισμενες παντα!)

Πολλες φορες αγοραζουμε κατι επειδη ειναι σε προσφορα χωρις να το χρειαζομαστε. Κλασσικη παγιδα. Γι'αυτο και αυτη τη φορα παρολο το δελεαρ δεν θα παω να παρω κατι αν και ειμαι 10 λεπτα με τα ποδια απο την δουλεια μου :whistling

μπορεις να κανεις τα εξης 2 πραγματα

1ον να πας να παρεις οτι βρεις

2ον να γινεις φιλος μου

ετσι κ εσυ θα ικανοποιησεις το καταναλωτικο σου "θελω" και εμεις οι τις επαρχιας θα παρουμε το κατιτις μας,με τη βοηθεια του φιλου μας!:happy2:

περα απο την πλακα,το καλο για ολους μας ειναι οτι ξεκινησε κατι(απο το πλαισιο αν θυμαμαι..) και συνεχιζεται ανα τακτα διαστηματα,με μονους κερδισμενους εμας..(ε και λιιγο τις εταιριες..:rolleyes:)

ευγε στο Lab ,αλλα κυριως στις εταιριες για τις συνεργασιες-προσφορες!:clap:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα 2 κάρτες σήμερα, 2 BFG 8800GTS 512 MB με 65 ευρώ τη μία. Η πρώτη για μένα, η δεύτερη για φίλο που είναι και στο lab απλά δεν προλάβαινε. Μια χαρά! Πήγα κατά τις 14:00 και είχε ακόμα πολλές ίδιες πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν σηκώνουν το τηλεφωνο? Τι στοκ υπάρχει μην κατεβαίνουμε άδικα... Βρέχει κιολας :p:p:p

A, ρε Αριστο..

ισχυει θερινο ωραριο ακομα

Δευτερα, Τεταρτη και Σαββατο κλεινει στις 16.30

αυριο παλι.....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Multirama Xtreme για αυτήν την κίνηση. Σε αυτούς τους δύσκολους, οικονομικά, καιρούς είναι πάντα χρήσιμες και αξιέπαινες τέτοιες κινήσεις :)

τρως DDR 3 και το αμαξι σου καιει pixel shaders?

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν συνενοήσης με την Διοικητική ομάδα του TheLab.gr και αποκλειστικά από το κατάστημα Multirama Extreme - Στουρνάρη 39 Αθήνα,

Για αυτήν την εβδομάδα μόνο, κάρτες γραφικών με τιμές από 39ευρώ έως 129ευρώ!!!

- 8800 GS 384

- 8800 GTS 320

- 8800 GT 512

- 8800 GTS 512

- 8800 GTX

- 9800 GTX

- 3850

- 3870

Τηλεφωνικές παραγγελίες και κρατήσεις δεν θα γίνονται δεκτές μιας και το απόθεμα είναι περιορισμένο

Xtremelogo.png

Μπράβο σε όλους σας, και να σε βλέπουμε τακτικότερα;):worship:

Link to comment
Share on other sites

Κατόπιν συνενοήσης με την Διοικητική ομάδα του TheLab.gr και αποκλειστικά από το κατάστημα Multirama Extreme - Στουρνάρη 39 Αθήνα,

Για αυτήν την εβδομάδα μόνο, κάρτες γραφικών με τιμές από 39ευρώ έως 129ευρώ!!!

- 8800 GS 384

- 8800 GTS 320

- 8800 GT 512

- 8800 GTS 512

- 8800 GTX

- 9800 GTX

- 3850

- 3870

Τηλεφωνικές παραγγελίες και κρατήσεις δεν θα γίνονται δεκτές μιας και το απόθεμα είναι περιορισμένο

Xtremelogo.png

Καλημέρα. Μόλις πήγα στο Multirama Extreme. Δε συστήθηκα σα μέλος του The Lab. Απλά ζήτησα μια κάρτα BFG 880 GTS 512. Περίμενα ότι θα που πει μια τιμή μεγαλύτερη από 65 ευρώ που την πήρε ο φίλος Whitesnake, όπως λέει πιο πάνω ( μια και τα μέλη του The Lab υποτίθεται ότι την παίρνουν φτηνότερα). ΟΧΙ, ο πωλητής μου είπε 65 ευρώ και ότι η προσφορά είναι ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ, απλά το ανακοίνωσαν μέσω του The Lab. Η απορία μου είναι λοιπόν, ΓΙΑΤΙ ο τίτλος του thread είναι " Προσφορα για τα μελη του Thelab.gr" ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. ΠΟΙΑ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ; Καμμία. Ήθελα να είμαι καλοπροέραιτος, αλλά μάλλον είναι μαρκετίστικο κόλπο για να διώξουν το απόθεμα. Φυσικά και η τιμή ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ, αλλά το ίδιο είναι για όλους, όχι μόνο για τα μέλη του The Lab. Τελικά δεν θα αλλάξω ακόμα κάρτα γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.