Jump to content



Προσφορα για τα μελη του Thelab.gr


MultiramaXtreme

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply
Νομίζω την είδα στα 49....δεν ξέρω

Κοπρίτη αν είναι σε διάρκεια 1-2 μηνών να μας προσφέρετε ολόκληρο pc φθηνά, πείτε το από τώρα να αρχίσω να παίρνω. Άλλο να φτιάξω νέο pc, άλλο να πάρω μόνο νέα κάρτα για το υπερ-μηχάνημα μου.

Φιλικά, (ο χθεσινός με την κίτρινη μπλούζα που σε ρωτούσε για το κουτί )

χθεσινε με την κιτρινη μπλουζα :p

....εκτος απο τα μεμονωμενα parts

θα παιξουν και πολυ καλες εκπτωσεις σε πληρη & δυνατα συστηματα

οποτε εχε το νου σου ;)

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποια απο τις προσφορες αυτες να ειναι αποκλειστικα για παιδια απο επαρχια,ωστε να σταματησει η "γκρινια" μας? δεν ξερω αν μπορει να υλοποιηθει κατι τετοιο,μιας και extreme δεν εχουμε διασπαρτα στην Ελλαδα,αλλα ισως μεσα απο τα υπολοιπα μουλτιραμα?

υπαρχει τετοια δυνατοτητα?

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είναι εύκολο να ποστάρει κάποιος εκτός Αθηνών αν ενδιαφέρεται για κάτι, να το αγοράσει κάποιος από εμάς κ να του το στείλει.(με τέτοια έκπτωση δεν πιστεύω να τον νοιάζουν και πολύ τα μεταφορικά)

Εγώ πάντως διατίθεμαι για αυτόν τον ιερό σκοπό.(όταν βρω λεφτά :p )

Link to comment
Share on other sites

χθεσινε με την κιτρινη μπλουζα :p

....εκτος απο τα μεμονωμενα parts

θα παιξουν και πολυ καλες εκπτωσεις σε πληρη & δυνατα συστηματα

οποτε εχε το νου σου ;)

Ανακοίνωσέ το, το τιμημένο, δεν μπορώ-δεν μπορώ να περιμένωωωω..:clap:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα εχει μεινει τιποτα τωρα?Κ αν ναι μπορεις να μας πεις κομματια κ τιμες?

Sorry για το πρηξιμο!

Αν μπορει καποιος να τα αγορασει κ να μου τα στειλει επαρχια θα του ειμαι υποχρεος!

Κ με το αζημειοτο βεβαια!

Link to comment
Share on other sites

παιδες χαλαρωστε!!!αφηστε κ τπτ κ για μαςhttp://www.thelab.gr/images/smilies/whistling.gif

άαασε ρε κώτσο.. Σε κόβω να είσαι ο πρώτος με αντίσκηνο στη Στουρνάρη την επόμενη φορά.. :tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Multirama Extreme για αυτήν την κίνηση.

Όλοι μας βγαίνουμε κερδισμένοι.

Μία παράκληση για μελλοντικές παρόμοιες κινήσεις,

εάν γίνεται availability και για την επαρχεία.

Με οποιονδήποτε τρόπο.

Μόνο και μόνο που αντί να τρώνε τις προσφορές ΜΟΝΟ οι υπάλληλοι μεταξύ τους, το ανακοινώνετε σε φόρουμ αξίζει το μπράβο.

Άντε να γίνει μάθημα σε άλλα καταστήματα

Συμφωνώ σε όλα όσα λες. και από ότι κατάλαβα δεν έπαιζε το να πάει ένας και να αγοράσει 30 κάρτες. Και αυτό ρε παιδια δε λέει.

Link to comment
Share on other sites

Η για να είμαστε ακριβέστατοι, "Προσφορά για όλους που την μαθαίνουν πρώτα τα μέλη του The Lab". Ευχαριστούμε πάντως, την 8800 GTS 512 που πήρα, τη χαίρεται ο αδερφός μου!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως είναι καλύτερα που η προσφορά είναι για όλους, γιατί άτομα από επαρχία, μπορούν να βάλουν κάποιον δικό τους να του πάρει την κάρτα που θέλουν, από τη στιγμή που η προσφορά ισχύει μόνο για το extreme...

Ετσι έκανα και εγώ, μιας και είμαι Πάτρα...

P.S. Μαζέψτε όλες τις 8800 από τα multi ανά την Ελλάδα και δώστε τις και αυτές, εδώ Πάτρα έχει μερικές...:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.