Jump to content



δισκος και rma στο e-shop


BILL5

Recommended Posts

ενταξει ο χρονος θα δηξει ποτε θα παρω τους δικους πισω γιατι δεν ειναι και μονο το e-shop ειναι κ το μιρο μαγαζακι που με εχει αφησει ρεστο. felix σε ευχαριστω για την βοηθεια σου και ολα τα παιδια που απαντισαν ο καθενας με τον δικο του τροπο. οταν ειχα στιλει μια καρτα γραφικων στο πλαισιο την πηγα 10:40 12:00 μου στελουν μινημα στο κινητο οτι οτι το προιον σας ελενχκτικε και περαστε να το παραλάβεται και για τον δισκο ενος φιλου το πολυ σε 1-2 μερες δεν θημαμαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Το μαγαζάκι κατά πάσα πιθανότητα τον έστειλε στην αντιπροσωπεία για έλεγχο και αντικατάσταση, οπότε μάλλον θα καθυστερήσει λιγάκι παραπάνω...

τους τον ειχα παει στης 22/9 και μου ηρθε σημερα στης 2/10 μετα απο 10 μερες. οποτε αυριο παμε για το e-shop να δουμε τι γινεται οστε να τελιωσει και εκει το πανιγηρη να ειμαι οκ

Link to comment
Share on other sites

εχουμε φτασει στης 5 μερες και ακομα ενα sms να στιλουν τι εγινε τους τελιωσαν η μοναδες????? και τους περνω ενα τηλ. και μου λενε τωρα ειναι στο serivce δλδ τοσες μερες που ηταν? βολτα στο γαλατσι? εκανε ο δισκος το rma του e-shop ειναι ποιο αργο και απο τον θανατο βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

:rofl::rofl::rofl: εγραψες

εγω εγραψα και αυτοι με γραψαν! οποτε ειμαιστε πατσι μονο που αυτοι εχουν και τα λεφτα και τον δισκο ειπαν 3 με 5 μερες οκ τι εγινε τελιωσανε η σκληρη δισκοι και θα φτασουμε αλη μια εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

εγω μια μητρικη και 2 δισκους περίπου 20 μερες κάνανε, αμα βάλεις και το πέρα δώθε με τα δέματα εδω στο νησι. Τουλάχιστο όποτε εχω στείλει μου το έχουν αλλάξει, αργήσανε μεν αλλά δεν είχα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

αργησε γιατι ηταν πολυ σκληρος για να χωρεσει(στο κουριερ)

εγω τον αγορασα απο το μαγαζι τους στο κεντρο και επιδη επρεπε να ξανα κατεβω απο εκει γιατι ειχα κατι τρεξειματα ειπα να τον αφησω οποτε ξανα κατεβηκα μετα και τον ξανα παρελαβα τον νεο δισκο εγω δεν φοναζω κουριερ ποτε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.