Jump to content



Δεν μπορώ να flasharw νέο BIOS


bezdim

Recommended Posts

Εχω 4 Kingston hyperx 1066 και άλλες 2 crucial 800... (στο 1 γίγα όλες)

Έχω δοκίμασει όλους τους συνδυασμούς, διότι μου πέρασε και από μυαλό η ενδεχόμενη παραξενιά του Phenom με τις μνήμες...

Link to comment
Share on other sites

Aυτά που λες φίλε μου πρακτικά τα έχω κάνει...

Το θέμα είναι ότι χρειάζομαι pc επιγόντως και με βλέπω εντός ολίγου να παραγγέλνω καινούρια μητρική, θα το έκανα άλλωστε για πολλούς λόγους...

Το 780G καλό σαν chipset?

Link to comment
Share on other sites

Tελικά δούλεψε το μηχάνημα και μάλιστα το κλοκάρισα και ειμαι stable με 233 fsb (2.8 GHz).

Tώρα το πώς τα κατάφερα δε θα ήθελα να το αναφέρω, διότι κινδυνεύω να καταλήξω στις ατάκες ή και στην υπογραφή κάποιου...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Πότε θεωρούμε ότι το pc κρασάρει?

Όταν δεν ανταποκρίνεται στο πληκτρολόγιο ή το ποντίκι, και η οθόνη μένει παγωμένη...

Ε ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΡΕ ΣΤΟΚΕ BEZDIM ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ BIOS ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΤΟΝ RECEIVER TOY ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΝΤΙΚΙΟΥ!!!

:computer:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Πότε θεωρούμε ότι το pc κρασάρει?

Όταν δεν ανταποκρίνεται στο πληκτρολόγιο ή το ποντίκι, και η οθόνη μένει παγωμένη...

Ε ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΡΕ ΣΤΟΚΕ BEZDIM ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ BIOS ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΤΟΝ RECEIVER TOY ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΝΤΙΚΙΟΥ!!!

:computer:

Για αυτό πάντα σε τέτοιες καταστάσεις κοτσάρω το ps/2 ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Πότε θεωρούμε ότι το pc κρασάρει?

Όταν δεν ανταποκρίνεται στο πληκτρολόγιο ή το ποντίκι, και η οθόνη μένει παγωμένη...

Ε ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΘΕΙ ΡΕ ΣΤΟΚΕ BEZDIM ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ BIOS ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙ ΤΟΝ RECEIVER TOY ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΝΤΙΚΙΟΥ!!!

:computer:

Καλά έλιωσα λέμε, κορυφαίο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.