Jump to content



Corsair Dominator Fan [see inside]


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply
χαχα

:hehe:

Καλά τόσο θόρυβο κάνει?

hell yeah!

σου λεω "τριζει" και το ακουω απο 5 μετρα αποσταση!

τωρα που μιλαμε το χω ξηλωσει και προσπαθω να δω αν "εχει ξεσφυξει" κανα παξιμαδι.

Link to comment
Share on other sites

εμένα παίζει καλά πάντως και το πήρα μαζί με τις μνήμες ένα άλλο που το πήρα μόνο του έτριζε δεν νομίζω να διαλέγουν τα χαζά μαζί με τις μνήμες απλά βγάλτο και άστες έτσι δεν παθαίνουν τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ναι; Θέλω και γω. Λεπτομέριες;Ππήγες απλά και τους το δειξες; Ήταν μαζί με σετάκι από μνήμες ε;

ναι ειναι με το σετακι.

εστειλα e-mail για να τους ενημερωσω για το προβλημα μου.

μου ειπαν αποδειξη αγορας,σετακι να τσεκαρουν τι παιζει.

ε αυτο θα κανω οταν με το καλο μπορεσω.

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ αλλά δεν το κάνει πάντα. Το μεσαίο όταν ξεκινάει το pc κάνει θόρυβο αλλά αν το σταματήσω με το χέρι σταματάει ο θόρυβος και δεν τον ξανακάνει.

και ειναι αυτη λυση?:baby:

παιδες οι μισοι εδωμεσα εχουν προβλημα με το συγκεκριμενο fan.

κατι δεν παει καλα στο βασιλειο της Δανιμαρκιας.

Link to comment
Share on other sites

Πως το στερεώνεις;

imgp0989ah9.jpg

w2048.png

Σφινωνει τελεια κατω απο απο την zipang μου. Απλα επειδη αν το αφησεις να δουλευει full (3000rpm νομιζω) ακουγεται, εγω το εχω ριξει απο την mobo στις 1500. Επειδη ομως δεν εχει ολος ο κοσμος zipang, μπορεις απλα να το στρερεωσεις με λαστιχακια πανω στα κλιπακια των dimm.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.