Jump to content



Samsung Omnia


SirDiman

Recommended Posts

Στο iPhone δε μου αρέσει η οθόνη αφής. Δε λειτουργεί με stylus λόγω της τεχνολογίας που χρησιμοποιεί και θα γεμίζει συνέχεια δαχτυλιές. :TD:

Δεν ξέρω το Omnia τι τύπου οθόνη έχει... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Tα ιphone σε θεμα sevice τα εχει η vodaphone ή rainbow, γιατι αμα τα εχει η rainbow καλυτερα να το πεταξεις εαν εχεις προβλημα. Σαν κινητο ειναι μια μετριοτητα , εχει ενα πολυ ομορφο λειτουργικο και μια πολυ καλη οθονη, μεχρι εκει ομως.

Εγω εχω το N93i σαν κινητο σπερνει, εχει ενα απιστευτο βιντεο που δεν εχω ξαναδει , με οπτικα ζουμ, το symbian μια χαρα λειτουργικο ειναι, οχι ομως γκλαμουρια σαν το iphone....

Δεν βλεπω να περνω κινητο καινουριο τωρα, μετα απο ενα χρονο τα λεμε παλι!

Link to comment
Share on other sites

Tα ιphone σε θεμα sevice τα εχει η vodaphone ή rainbow, γιατι αμα τα εχει η rainbow καλυτερα να το πεταξεις εαν εχεις προβλημα. Σαν κινητο ειναι μια μετριοτητα , εχει ενα πολυ ομορφο λειτουργικο και μια πολυ καλη οθονη, μεχρι εκει ομως.

Θα συμφωνήσω λιγο για το service οπου το έχει μια 3η εταιρία, η vsync νομιζω, που ειναι λίγο άθλια...

Για το υπόλοιπο μέρος του ποστ σου επέτρεψε μου να διαφωνήσω.

Που στηρίζεις το γεγονός ότι είναι μια ''μετριότητα'' ?

Ρίξε μια ματιά στα τεχνικά χαρακτηριστικά του και πες μου μετά τι είναι...

Υπολόγισε επίσης οτι έχει μια πολύ εξαιρετική πλατφόρμα για να φτιάξεις προγράμματα πάνω της...

Αρκετα ευκολότερη και γρηγορότερη σε σχέση με άλλες mobile πλατφόρμες(επιφύλαξη για το android και tegra).

Η οθόνη χάρις το multitouch (και την μεγαλούτσικη ανάλυση 480x320) είναι εξαιρετική για web serfing, δοκίμασε να σερφαρεις σε κινητο χωρις oθονη αφής...

Εγω εχω το N93i σαν κινητο σπερνει, εχει ενα απιστευτο βιντεο που δεν εχω ξαναδει , με οπτικα ζουμ, το symbian μια χαρα λειτουργικο ειναι

Φίλος, το lg viewty της μάνας μου ειναι πολυ καλύτερο σε κάμερα απο το δικο σου και στοιχίζει τα μισα λεφτά...

οχι ομως γκλαμουρια σαν το iphone....

Δεν φταίω εγω που κάτι ζώα το αγοράζουν για να κάνουν μούρη στους άλλους...:TD:

Ειμαι σίγουρος οτι αν το iphone ειχε windows mobile δεν θα το έλεγες αυτό...

Δεν βλεπω να περνω κινητο καινουριο τωρα, μετα απο ενα χρονο τα λεμε παλι!

Ούτε εγω, μόνο αν βγει κάτι καλύτερο σε τεχνικά χαρακτηριστικά θα το αγόραζα.

Και φυσικά δεν θα έδινα ποτέ 500ευρω για ενα κινητό χωρίς οθόνη αφής την σήμερον ήμερα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακούσει οτι υπάρχει μια μεμβράνη που τη βάζεις πανω στην οθόνη και δεν κρατάει δακτυλιες , ξέρει κανεις τιποτα?

Φυσικα και υπαρχει, δες e-bay, pixmania, emarket, σιγουρα θα βρεις..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.