Jump to content



Το λειτουργικο σας


ea6gka

Το λειτουργικο που χρησιμοποιειτε περισσοτερο  

199 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

στην δουλειά vista και σε virtualbox ubuntu

στο σπίτι έβαλα ubuntu στο κατεβαστηρι για δοκιμή πριν 4-5 χρονιά

τώρα πια όλα τα pc μου έχουν ubuntu και μέχρι και η κοπελιά χρησιμοποιεί ubuntu

Link to comment
Share on other sites

Στα PC που προορίζονται για παιχνίδια βάζω XP 32bit. Ειλικρινά δεν με νοιάζει καθόλου το DX10 ή οποιεσδήποτε βλακείες άλλες που δίνουν τα vista. Απλά έχω βαρεθεί τις ιδιοτροπίες τους.

Στα PC που προορίζονται για ίντερνετ και γενικά για οποιαδήποτε άλλη χρήση εκτός παιχνιδιών έχω slackware, fedora και στον server μου FreeBSD.

Link to comment
Share on other sites

Vista 64bit στο μεγάλο, XP 32bit SP3 στο κατεβαστήρι, XP 32bit SP3 στο PC του σπιτιού...

Πραγματικά αν μπορούσα θα έβαζα vista παντού, αλλά έχω μόνο ένα license...

Δεν μπορώ να καταλάβω τι δεν αρέσει σε μερικούς?:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Vista 64 και εδώ. Κανένα παράπονο ή πρόβλημα, πέρα από την καθυστέρηση κατά το boot μετά το sp1. Το ίδιο πρόβλημα είχα και σε 2008 server που δοκίμασα και έχει να κάνει με κάποιο δικτυακό service μιας και με απενεργοποιημένες τις κάρτες δικτύου μπαίνει σφαίρα στο λειτουργικό.

Link to comment
Share on other sites

Vista 64 και εδώ. Κανένα παράπονο ή πρόβλημα, πέρα από την καθυστέρηση κατά το boot μετά το sp2. Το ίδιο πρόβλημα είχα και σε 2008 server που δοκίμασα και έχει να κάνει με κάποιο δικτυακό service μιας και με απενεργοποιημένες τις κάρτες δικτύου μπαίνει σφαίρα στο λειτουργικό.

SP2?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.