Jump to content



ENZOTECH για πεταμα


ppaylos1416003173

Recommended Posts

Οι δυο εκδώσεις του πιες είναι? και πως καταχωρούνται δηλαδή το Rev.A είναι η πρώτη ή η δεύτερη έκδοση? και ποια είναι με το χάλκινο? και ποια είναι η καλή εκδοσή...:help1:δεν έχω την όσφρηση σκύλου να καταλάβω !! :giveup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...

Παίδες σημερα παρέδωσε πνευμα η EnzoTech Waterblock CPU SCW-1 :rip: που ειχα πάρει απο πλαισιο πριν μια εβδομαδα. δουλεψε μια εβδομαδα και ιδου τα αποτελεσματα:

003in7.th.jpg010et4.th.jpg009vi0.th.jpg

Ευτυχώς γλιτωσα κατα τύχη τα χειροτερα πριν πέσει μια σταγονα πανω στην 4870x2...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σημερα παρέδωσε πνευμα η EnzoTech Waterblock CPU SCW-1 :rip: που ειχα πάρει απο πλαισιο πριν μια εβδομαδα. δουλεψε μια εβδομαδα και ιδου τα αποτελεσματα:

003in7.th.jpg010et4.th.jpg009vi0.th.jpg

Ευτυχώς γλιτωσα κατα τύχη τα χειροτερα πριν πέσει μια σταγονα πανω στην 4870x2...

το ειχα αγορασει και εγω οταν πρωτοβγηκε και επαθα ακριβως τα ιδια!!!στα ιδια σημεια ραγισε και σε εμενα παει και η rampage τοτε :rip:.αλλα ευτυχως την εκανα rma και την γλυτωσα απαραδεκτο μπλοκ,και με τα πολλα χτυπησα ενα dtek v2 και ησυχασα

Link to comment
Share on other sites

το ειχα αγορασει και εγω οταν πρωτοβγηκε και επαθα ακριβως τα ιδια!!!στα ιδια σημεια ραγισε και σε εμενα παει και η rampage τοτε :rip:.αλλα ευτυχως την εκανα rma και την γλυτωσα απαραδεκτο μπλοκ,και με τα πολλα χτυπησα ενα dtek v2 και ησυχασα

Καλό το dtek v2? Να το προτιμήσω και εγω?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και αλλα μπλοκς που ειναι ολο μεταλο.

αλλα και το πλαστικο acetal δεν παθαινει τιποτα,ειναι πολυ ανθεκτικο.

τα enzotech που ηταν με πλαστικο καπακι εχουν χαλασει ολα,και τα cpu blocks και τα nb blocks,το πηραν χαμπαρι αργα οπως παντα και τα εφτιαξαν με χαλκινα καπακια.

στο πλαισιο τους εχουν μεινει μερικα απο τα παλια.

μπροστα στο κερδος δεν υπολογιζουν τιποτα ολοι αυτοι,οι κατασκευαστες εννοω.

αμ εκεινο το πλεξυγκλαςς των ΕΚ?,ακομη δεν μπορω να το χωνεψω.

Link to comment
Share on other sites

Καλό το dtek v2? Να το προτιμήσω και εγω?

μακραν για μενα το καλυτερο που κυκλοφορει στην αγορα, προσωπικα για μενα αλλα και απο αλλα παιδια απο εδω μεσα δεν εχω διαβασει το παραμικρο παραπονο για το συγκεκριμενο block..

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με το DTek V1 και το έχω δίχως πιαστράκια, σκέτους σωλήνες, το κοπανάω, το τραβάω και τίποτα. Όλα αυτά ένα χρόνο τώρα. Ποτέ δεν άφησε νερό, δεν έχει πάθει τίποτα. Απλά γυάλισμα θέλει!:jump1:

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει το cpu block περισυ τετοιο καιρο..ουτε κιχ δεν εχει κανει (φτου) ..τωρα που ειδα το τοπικ θα του ριξω καμια ματια με το φως της μερας μπας και..

Τελικα δεν εχει το παραμικρο..αλλαξα λιγο τα υγρα και σωληνες που ειχαν κιτρινισει απο την πολυκαιρια..

Απ'οσο διαβασα στο νετ ..τα πρωτα που βγηκαν δεν εχουν κανενα προβλημα ..κατ'οπιν εσπασαν αρκετα στο πανω μερος..γενικα υπαρχει λιγο συγχυση με τις εκδοσεις/revisions ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πραγματι τι να κάνω, δευτερα θα το στειλω πισω στο πλαισιο να δω τι θα γίνει αν και δεν περιμενω να μου το αντικαταστήσουν.... Σκέφτομαι για το D-TEK Fuzion V2. Ελπίζω να μην μου βγει και αυτο μουφα. ακομα κλειω τα 79(69+10μεταφορικα) ευρω που εσκασα για το enzotehc:angry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πραγματι τι να κάνω, δευτερα θα το στειλω πισω στο πλαισιο να δω τι θα γίνει αν και δεν περιμενω να μου το αντικαταστήσουν.... Σκέφτομαι για το D-TEK Fuzion V2. Ελπίζω να μην μου βγει και αυτο μουφα. ακομα κλειω τα 79(69+10μεταφορικα) ευρω που εσκασα για το enzotehc:angry:

Φυσικα και θα στο αλλαξουν η θα παρεις καποιο πιστωτικο..εχουν σπασει παρα πολλα σε ολον τον κοσμο..

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και θα στο αλλαξουν η θα παρεις καποιο πιστωτικο..εχουν σπασει παρα πολλα σε ολον τον κοσμο..

Πήρα τηλεφωνο πρωτη φορα μου μίλησε ενας πιτσιρικας και μου λεει δεν υπαρχει περίπτωση να γινει αντικατασταση γιατι λεει το προκαλεσα εγω.:suicide: Ξαναπαίρνω τηλεφωνο μιλαω με καποιον αλλων και μου λεει να το στείλω να το δουν πρωτα στο τμήμα service.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.